منوی داروخانه
Your Cart

ژاندارسل | Jean D'Arcel

کنسانتره مرطوب کننده ژاندارسل  4 عدد ویال 2 میلی لیتری
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel Active moist boost Ampoules
کنسانتره مرطوب کننده ژاندارسل:ویال محافظ و رطوبت رسان قوی ژاندارسل یک مرطوب و ترمیم کننده پوست عالی است که به تقویت سیستم ایمنی پوست همراه با اثرات کاهنده چروک و خطوط ریز روی پوست کمک می کند. استفاده از این محصول در بازه زمانی مصرف کوتاه باعث افزایش قوام و سفتی پوست و رفع کننده چروک و التهاب پوست می..
ضد چروک، کاهنده قرمزی و التهاب پوست
98,800 تومان
کنسانتره مرطوب کننده ژاندارسل  7 ویال 2 میلی لیتری
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel Pure Moisture Concentrate
کنسانتره مرطوب کننده ژاندارسلکنسانتره مرطوب کننده ژاندارسل دارای فرمولاسیون بسیار قوی برای رطوبت رسانی پوست است. این محصول سبب تحریک ساخت هیالورونیک اسید در پوست می شود. این امر موجب پر شدن چروک های پوستی شده و آبرسانی عمقی را انجام می دهد. از این محصول برای آبرسانی فوری در خشکی های شدید مثل در معرض..
رطوبت رسان، با ساختار گیاهی و شفاف کننده پوست
254,200 تومان
کنسانتره ماتریکس ریپیر ژاندارسل 7 ویال 2 میلی لیتری
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Matrix Repair Concentrate
کنسانتره ترمیم کننده و ضد چروک درمال ماتریکس ریپیر ژان دارسل:ضد چروک قوی محرک سنتر کلاژن والاستین و حمایت از سلامت آنها،  Medical AntiAging کنسانتره غنی از ترکیباتهمراه با نظم بخشیدن به فیبرهای کلاژن والاستین ،باز سازنده و ترمیم کننده عملکرد طبیعی سلول ها،کاهنده قوی میزان و عمق چروک های طی دوره..
ترمیم کننده، ضدچروک قوی و لیفتینگ پوست
207,300 تومان
کنسانتره درمال وایتنینگ ژاندارسل  30 میل کنسانتره درمال وایتنینگ ژاندارسل  30 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Dermal Whitening Concentrate
کنسانتره درمال وایتنینگ ژان دارسلکنسانتره قوی، ضد لک، روشن کننده حاوی(whitening complex)، پیشگیری و درمان انواع لک و حتی لک های قدیمی (ناشی از تغییرات هورمونی، آفتاب وعوامل محیطی، افزایش سن و ...) بدون ایجاد التهاب و قرمزی، همراه باایجاد شفافیت قابل ملاحظهتغییرات رنگ پوست به دو صورت است :- پر رنگی ی..
روشن کننده و ضد لک قوی
628,000 تومان
کرم پرایج لایت ژاندارسل  50 میل کرم پرایج لایت ژاندارسل  50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Pre-Age Cream Light
کرم ضد چروک پر- ایج لایت ژان دارسل:گذشت زمان باعث میشود ضخامت لایههای زیرین پوست افزایش پیدا کند و ترمیم آن کندتر صورت گیرد. هر چه خاصیت ارتجاعی و چربیهای لایههای زیرین پوست کاهش پیدا کند، به دنبال آن شادابی، طراوت و زیبایی پوست کمتر میشود. چروکهای ریزی بر سطح پوست ظاهر میشود و ممکن است پوست دچار اف..
ضد چروک، سفت کننده و مرطوب کننده پوست
311,000 تومان
کرم مغذی پرایج ریچ ژاندارسل 50 میل کرم مغذی پرایج ریچ ژاندارسل 50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Pre-Age Cream Rich
کرم ضد چروک پر- ایج ریچ ژان دارسل:از آنجایی عوامل محیطی از جمله آفتاب، سیگار، استرس، آلودگی هوا و ... ایجاد چروک های پوستی، شل شدن و افتادگی پوست، لک و تیرگی را به همراه خواهد داشت، این گروه درمانی با داشتن فرمول اختصاصی خود نه تنها از پوست در برابر آسیب های ناشی از UV و رادیکال های آزاد محافظت می ک..
ضد چروک، شفاف کننده و مرطوب کننده پوست خشک
488,000 تومان
کرم مغذی شب پرایج اولترا ریچ ژاندارسل 50 میل کرم مغذی شب پرایج اولترا ریچ ژاندارسل 50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Pre-Age Cream Ultra Rich
کرم شب ضد چروک پر- ایج اولترا ریچ ژان دارسل:این محصول جزء گروه پرستیژ ژان دارسل قرار دارد.ویتامین ها و ترکیبات ضروری برای داشتن بدن و پوست سالم و زیبا هستند چرا که پوست ما آینه تمام نمای سلامت درون ماست و جالب است بدانید که حتی حالات روحی و احساسی هر فرد نیز با تاثیر بر چگونگی عملکرد اعضای داخلی بدن..
ضد چروک و برای پوست خشک و خیلی خشک
1,113,600 تومان
کرم مرطوب کننده دور چشم ژاندارسل  15 میلی
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel Advanced Moisturizer Eye Cream
کرم مرطوب کننده قوی دور چشم ژاندارسلکرم آبرسان پوست دور چشم ژاندارسل با خاصیت ضد چروک خطوط ریز ناشی از خشکی و خستگی پوست اطراف چشم را از بین برده و از تیرگی و خستگی پوست دور چشم جلوگیری می کند. همیچنین این کرم محرک سنتز کلاژن و الاستین بوده و تقویت کننده پوست حساس دور چشم می باشد.این محصول در گروه د..
ضد چروک و کاهنده تیرگی و خستگی پوست دور چشم
282,000 تومان
کرم محافظ دور چشم جنتل ژاندارسل  15 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel Gentle Eye Care Cream
کرم دور چشم جنتل ژاندارسل برای محافظت از پوست حساس دور چشم کرم دور چشم جنتل ژاندارسل گزینه خوبی می تواند باشد. این کرم آلمانی سرشار از آنتی اکسیدان های لازم است تا رادیکال های آزاد را مهار سازد. همچنین انرژی‌بخش و کاهنده پف و آثار خستگی دور چشم می باشد. کرم دور چشم جنتل ژاندارسل در ترکیبات خود..
رفع پف، تیرگی و چروک دور چشم
511,400 تومان
کرم محافظ دست با SPF10 ژاندارسل  100 میل کرم محافظ دست با SPF10 ژاندارسل  100 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Protective Hand Cream SPF10
کرم محافظ پوست دست ژاندارسل :کرم محافظ دست ژان دارسل با دارا بودن عصاره های آلوئه ورا، روغن گل رز، هیالورونیک اسید و داشتن عوامل محافظ در برابر اشعه UV از پوست دستتان به خوبی محافظت کرده ورطوبت، نرمی و لطافت خاصی به پوست دست می بخشد و بدون ایجاد حس چربی پوست را ابریشمی خواهد کرد.ویژگی های کرم محافظ ..
مرطوب کننده و نرم کننده پوست دست
165,700 تومان
کرم محافظ 24 ساعته لایت ژاندارسل 50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel 24h Gentle Light Cream
کرم محافظ 24 ساعته لایت ژاندارسل:كرم محافظ چند كاره 24 ساعته ژاندارسل یک ضد چروک قوی و رطوبت رسان عالی است که با خاصیت شفاف کنندگی سیستم دفاعی پوست را تقویت میکند. همچنین این کرم سرشار از عوامل آنتی اکسیدان می باشد و برای انواع پوست و تمام سنین مناسب است. ویژگی های کرم محافظ 24 ساعته لایت ژاندارسل:-..
ضد چروک، رطوبت رسان و شفاف کننده پوست
260,600 تومان
کرم محافظ 24 ساعته سنسیتیو ژاندارسل  50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel Protective 24h sensitive cream
كرم محافظ 24 ساعته ژاندارسل برای پوست های حساس یک ضد چروک قوی و رطوبت رسان عالی است که با ترکیب سلول های بنیادی گیاهی باعث تقویت مقاومت پوست می شود و می تواند آن را در برابر رادیکال های آزاد محافظت کند. همچنین این کرم حاوی اسید هیالورونیک و ویتامین ای می باشد که به طور خاص بر روی رفع چروک پوست کمک م..
ضد چروک، مرطوب کننده و ضد قرمزی پوست
379,000 تومان
کرم محافظ 24 ساعته ریچ ژاندارسل  50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel 24h Gentle Rich Cream
كرم محافظ چند كاره 24 ساعته ژاندارسل:یک ضد چروک قوی و رطوبت رسان عالی است که با خاصیت شفاف کنندگی سیستم دفاعی پوست را تقویت میکند. همچنین این کرم سرشار از عوامل آنتی اکسیدان می باشد و برای انواع پوست و تمام سنین مناسب است.ویژگی های کرم محافظ 24 ساعته ریچ ژاندارسل:- مناسب انواع پوست- مناسب انواع سنین..
ضد چروک، رطوبت رسان و مناسب پوست های خشک
281,900 تومان
کرم لیفتینگ گردن و دکلته ژاندارسل 50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Neck Firming Care Cream
کرم لیفتینگ گردن و دکلته ژاندارسل :این محصول در گروه مولتی بالنس ژان دار سل می باشد. یکی از عوامل مهم پیری پوست، تغییرات هورمونی است که با ایجاد اختلال در سطح هورمون های استروژن و پروژسترون در پوست همراه است. (تغییرات هورمونی می تواند ناشی از استرس، عوامل تغذیه ای، محیطی و یا افزایش سن باشند) محصولا..
ضد چروک، لیفتینگ قوی مخصوص گردن و دکلته
1,197,000 تومان
کرم لیفتینگ و مرطوب کننده عمقی ریچ ژاندارسل  50 میلی کرم لیفتینگ و مرطوب کننده عمقی ریچ ژاندارسل  50 میلی
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Deep Moisture Lift Rich
کرم لیفتینگ و رطوبت رسان عمقی ریچ ژاندارسل :کرم لیفتینگ مغذی جهت پوستهای خیلی خشک ودهیدراته، رفع سریع هرگونه پیری یاAging   ناشی ازاختلالات هورمونی (فیتواستیمولین)، محافظ بسیارقوی دربرابر اشعه مضر UVاز طریق افزایش مقاومت طبیعی سلول (عصاره پلانکتون و آلگوهیدران)، جایگزین مناسب جهت رطوبت و چ..
سفت کننده و ضد چروک پوست
1,520,000 تومان
کرم لیفتینگ و فرم دهنده سینه ژاندارسل 100 میل کرم لیفتینگ و فرم دهنده سینه ژاندارسل 100 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Refirming Bust Cream
دلایل افتادگی و شل شدن پوستافزایش سنقرار گرفتن در معرض آفتاب برای مدت طولانیاستعمال سیگارعوامل ژنتیکتغذیه نامناسبکاهش وزن های سنگین و غیرعلمیعوامل محیطی مانند کار کردن در شرایط یا محیط های خاصوظايف پوست :بدن را در مقابل آسيبهاي مكانيكي ، حرارت وتابش شديد نور محافظت مي كند(سيستم دفاع مکانيکی).از نفوذ..
سفت کننده و مرطوب کننده پوست
214,600 تومان
کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل 50 میل کرم لیفتینگ هیدرو آنتی ایج ژاندارسل 50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Deep Moisture Lift Cream
کرم لیفتینگ و رطوبت رسان عمقی هیدرو آنتی ایج ژاندارسل :افزایش سن، استرس، عوامل محیطی و تغییرات هورمونی از عوامل ایجاد کننده ایجینگ هستند، به عنوان مثال تغییرات هورمونی که با اختلال در سطح همورمون های استروژن و پروژسترون در پوست همراه است به علت استرس های روزانه نوع تغذیه و عوامل محیطی محدود به سن خا..
سفت کننده و مرطوب کننده عمقی
1,449,000 تومان
کرم لیفتینگ ظاهری کامفورت ژاندارسل کرم لیفتینگ ظاهری کامفورت ژاندارسل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Lifting Comfort Cream
کرم لیفتینگ ظاهری کامفورت ژاندارسل :این محصول در گروه مولتی بالنس ژان دار سل می باشد. یکی از عوامل مهم پیری پوست، تغییرات هورمونی است که با ایجاد اختلال در سطح هورمون های استروژن و پروژسترون در پوست همراه است. (تغییرات هورمونی می تواند ناشی از استرس، عوامل تغذیه ای، محیطی و یا افزایش سن باشند)محصولا..
1,603,300 تومان
کرم لیفتینگ دور چشم ژاندارسل 20 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Lifting Eye Care
کرم لیفتینگ و ضد چروک دور چشم ژان دارسل:این محصول در گروه مولتی بالنس ژان دار سل می باشد.یکی از عوامل مهم پیری پوست، تغییرات هورمونی است که با ایجاد اختلال در سطح هورمون های استروژن و پروژسترون در پوست همراه است. (تغییرات هورمونی می تواند ناشی از استرس، عوامل تغذیه ای، محیطی و یا افزایش سن باشند)محص..
ضد چروک و لیفتینگ قوی پوست حساس دور چشم
450,800 تومان
کرم لیفت دتوکس ژاندارسل 200 میلی کرم لیفت دتوکس ژاندارسل 200 میلی
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Eye & Lip Zone Lift
کرم لیفتینگ دورچشم و لب ژاندارسل :کرم لیفت دتوکس با مراقبت از پوست در یک فرمول نرم و آرام در حال جریان با Lift-Detox-Effect کمک می کند تا چین و چروک صورت و چشم ها و لب ها را تقویت و تسکین دهد. این محصول با مواد گرانبها، لوکس و مطلوب عرضه می شود.ترکیبی از مواد ابتکاری فعال Pro-Sirt 1 و R4-Detox-Compl..
لیفتینگ تخصصی دور چشم و لب
700,000 تومان
کرم لیفت دتوکس شب ژاندارسل 50 میلی کرم لیفت دتوکس شب ژاندارسل 50 میلی
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean Darcel Lift Detox Overnight Repair Cream
کرم شب لیفت دتوکس ژان دارسل:این کرم یک کرم سم زدا است که در طول شب عمل بازسازی پوست را تحریک و قدرت دفاعی پوست را تقویت می کند. با استفاده از این کرم سنتز الاستین تحریک می شود و به بهبود ضخامت و زیبایی پوست کمک می کند و در نتیجه صبح ها پوست ظاهر زیبا و نوازنده ای را به خود می گیرد.آخرین تکنولوژی ضد ..
ضد چروک و بازسازی کننده پوست
1,004,400 تومان
کرم ضد چروک پرسیوس ژاندارسل  50 میل کرم ضد چروک پرسیوس ژاندارسل  50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Precious Cream
کرم ضد چروک پرسیوس ژان دارسل:این محصول در لاین گل سرخ، یا Rose sublime ژان دارسل می باشد.لاین Rose sublime، برنده الماس اسپا در آلمان به دلیل نوآوری در ترکیباتش می باشد.طراحی بسته بندی این گروه همانند صندوقچه ای طلایی است که نفوذ هوا به داخل محصول غیر ممکن است به مانند جعبه جواهرات کلاسیک!ترکیب انحص..
ضد پیری با رطوبت رسانی عالی و بازسازی کننده پوست
1,550,000 تومان
کرم ضد چروک رنگی BB نود ایج ژاندارسل  30 میل کرم ضد چروک رنگی BB نود ایج ژاندارسل  30 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Nude Age Defence BB Cream
کرم ضد چروک سطحی رنگی ب ب  ژان دارسل:این محصول حاوی جدیدترین تکنولوژی LXR و رنگدانه های انکپسوله که در حین استفاده روی پوست به آرامی آزاد شده و بسته به تونیسیته هر فرد، آن را یکنواخت و یکدست می کند.گروه درمانی Renovar با داشتن مدرن ترین تکنولوژی منحصر بفرد حاوی ترکیبات ضد چروک، مغذی و محافظت کن..
رطوبت رسان و افزایش مقاومت طبیعی پوست
460,000 تومان
کرم ضد چروک درمال لایت ژاندارسل  50 میلی
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Light Dermal Age Defy
کرم بازسازی کننده و ضدچروک درمال لایت ژان دارسل:کرم ضدچروک درمال لایت یک مرطوب کننده و ضد چروک بادوام 24 ساعته می باشد که با پوشش سبک خود افزایش دهنده قوام و مقاومت طبیعی پوست نیز خواهد بود و از DNA سلولی محافظت می کند.این محصول در گروه آرسل مد (ARCELMED) برند ژان دارسل قرار دارد.گروه درمانی آرسلمد ..
ترمیم کننده، بازسازی کننده و مرطوب کننده پوست صورت
835,700 تومان
کرم ضد چروک درمال ریچ ژاندارسل 50 میل
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel Rich Dermal Age Defy
کرم بازسازی کننده و ضدچروک درمال ریچ ژان دارسل:کرم ضدچروک، مغذی و رطوبت رسان عمقی و بادوام 24 ساعته ،مناسب پوست های خشک و خیلی خشک، محرک روند بازسازی سلولی و سنتز کلاژن و الاستین و محافظت در مقابل عوامل مخرب محیطی، افزایش انرژی و قوام پوست همراه با بازگرداندن حجم طبیعی سلول ها جهت اثر پرکنندگی صورت،..
رطوبت رسان عمقی، بازسازی کننده و پر کننده صورت
1,312,500 تومان
نمایش 1 تا 25 از 82 (4 صفحه)

برند ژاندارسل برندی معتبر و فرانسوی در زمینه تولید محصولات پوستی است. این برند بیش از 55 سال است که در زمینه تولید محصولات پوستی فعالیت دارد و تا به حال توانسته است محصولاتی با ویژگی های منحصر به فرد را به بازار پوستی در سراسر دنیا عرضه نماید. امروزه، محصولات این برند در بیش از 40 کشور جهان عرضه می شوند و همین امر نشان دهنده اثربخشی بالای محصولات این برند است. این برند به استانداردهای بین المللی متعهد است و رضایت بالای مشتریان در سراسر دنیا نشان می دهد که این محصولات بر طبق اصول علمی تولید می شوند. این برند در حال توسعه محصولات خود است و انتظار می رود به زودی محصولاتی ویژه به بازار عرضه شوند.

برند ژندارسل به مشتریان خود متعهد است!

یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند در میان مشتریان در سراسر دنیا بدرخشند تعهد بالای این برند به مشتریان خود است. این برند به نظرات مشتریان خود اهمیت بسیار زیادی می دهد و نظرات آنها را سرلوحه کار خود برای تعیین استراتژی های آینده قرار می دهد. متخصصان این برند تلاش می کنند تا در آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی حضور داشته باشند و مشکلات و نیازهای پوستی مشتریان را از نزدیک لمس کنند. همین امر مهمترین دلیل درخشش برند ژاندارسل به شمار می رود. شما با استفاده از محصولات این برند لطافت را از عمق جان احساس می کند.

انواع محصولات برند ژاندارسل را از مشتریان خود بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.