منو
سبد خرید شما

وانا دارو گستر | Vana Darou Gostar

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برند وانا دارو گستر برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکمل برای سلامتی است. این برند فعالیت خود را با نام پلاسما دارو در سال 1384 آغاز گرد و در سال 1391 به وانا دارو گستر تغییر نام داد. این شرکت در طی سالهای اندک فعالیت توانسته است تحولات شگرفی در زمینه دارویی در کشور به وجود بیاورد. این برند در زمینه واردات محصولات دارویی با تاییدیه FDA فعالیت دارد و همین امر سبب شده است بتواند تا حد زیادی نیازهای دارویی کشور را تامین کند. همچین این برند داروهای تحت لیسانس تولید می کند و همکاری این برند با بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا در زمینه دارویی سبب ورود علم و دانش جدید به درون کشور شده است. این برند در زمینه تولید محصولات دارویی داخلی نیز فعالیت دارد و همین امر نام این برند را به نامی معتبر تبدیل کرده است.

محصولات برند وانا دارو گستر

این برند در زمینه های متفاوتی فعالیت دارد و همین موضوع نشان می دهد که این برند توانسته است به پیشرفتی بزرگ در زمینه دارویی دست پیدا کند. از جمله فعالیت های این شرکت می توان به واردات محصولات دارویی، واردات مواد موثره تولید محصولات دارویی، تولید محصولات دارویی، تولید مکملهای تغذیه ای و تولید محصولات تحت لیسانس اشاره کرد. محصولات تولیدی این برند به شرح زیر هستند:

  • محصولات دارویی بیمارستانی و داروخانه
  • محصولات طبیعی
  • محصولات ورزشی
  • مکملهای تغذیه ای

انواع محصولات برند وانا دارو گستر را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.