منو
سبد خرید شما

ویرگو | Viergo

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

معرفی برند ویرگو

برند ویرگو برندی معتبر در حوزه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است. این برند در دهه هشتاد میلادی فعالیت خود را در کشور امارات آغاز کرد و به زودی به برندی معتبر در این زمینه تبدیل شد. پس از آن این شرکت به کیش نقل مکان کرد و با نام شرکت شدا کیش فعالیت خود را ادامه داد. شدا در زبان عربی به معنای بوی گل رز است. پس از آن این شرکت موفق به ثبت اختراع محصولاتی نظیر شامپو ماینوکسیدیل و صابون کلیندامایسین گردید و همین امر بر قدرت این برند در منطقه افزود. امروزه، بسیاری از افرادی که به دنبال محصولاتی با کیفیت هستند، از محصولات این برند استفاده می کنند.

هدف اصلی برند ویرگو تامین رضایت مشتریان است!

همانطور که می دانید مشتریان قلب تپینده هر کسب و کاری هستند و برای اینکه یک برند پابرجا بماند باید به مشتریانش اهمیت زیادی بدهد. برند ویرگو بر این اصل پایبند است و تلاش می کند تا با جلب بالای رضایت مشتریانش آنها را برای همیشه در کمپانی خود حفظ کند. این کمپانی به نظرات مشتریانش اهمیت زیادی می دهد و آنها را در تعیین خط مشی های کاری به کار می برد. این موضوع سبب شده است مشتریان با اطمینان محصولات این برند را سفارش دهند و از آنها استفاده کنند.

با برند ویرگو بدرخشید!

اگر به دنبال درخشش هستید، بی شک می توانید با استفاده از محصولات این برند پوست و مو زیبایی داشته باشید و به خوبی بدرخشید. محصولات این برند تمامی مشکلات پوستی و مویی شما را درمان می کنند و آنها را در مسیر بهبودی قرار می دهند. همانطور که می دانید پوست و مو از جمله ارگان هایی در بدن هستند که می توانند زیبایی را تحت تاثیر قرار دهند. این برند بر این موضوع واقف است و تلاش می کند با تولید محصولات مناسب به درخشش مشتریانش کمک کند.