منو
سبد خرید شما

ویتالیر | vitalayer

نمایش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)

برند ویتالیر برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است. این برند تحت مالکیت شرکت سایا مانا قرار دارد. این شرکت در تولید محصولاتش از مواد اولیه کیفیت با استفاده می کند و همین امر اثربخشی محصولاتش را افزایش داده است. در این محصولات از انواع آنتی اکسیدان مانند ویتامین ث استفاده شده است که این ویتامین نقش موثری در جلوگیری از بروز چین و چروک و یا پیری پوست دارد. متخصصانی که وظیفه تولید محصولات برند ویتالیر را بر عهده دارند تلاش می کنند این محصولات را طبق استانداردهای بین المللی تولید کنند.

اهداف برند ویتالیر

مهمترین هدف برند ویتالیر تولید محصولاتی با کیفیت بالا برای کسانی است که به زیبایی و انعطاف پذیری پوست خود اهمیت میدهند. به همین دلیل فرمولاسیون این محصولات دائما مورد بررسی قرار می گیرند و چندین مرحله آزمایش دشوار را پشت سر می گذرانند تا به تولید انبوه برسند. ظاهر این محصولات بسیار اغوا کننده است و کسانی که تمایل دارند محصولاتی را با ظاهر زیبا خریداری کنند، می توانند خرید محصولات برند ویتالیر را مد نظر خود قرار دهند.

این برند مشتری مدار است!

شرکت سایا طب مانا موفقت خود را در گرو رضایت مشتریانش می داند. به همین دلیل تلاش می کند تا نظرات مشتریانش را دریافت کند و آنها را برای تعیین استراتژی های بعدی کاری خود مورد توجه قرار می دهد. همین موضوع سبب شده است این برند به برندی مهم در جامعه ایرانی تبدیل شود.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.