منوی داروخانه
Your Cart

قرص جوشان ویتامین C هدن کمپ 20 عددی

قرص جوشان ویتامین C هدن کمپ 20 عددی
ناموجود
قرص جوشان ویتامین C هدن کمپ 20 عددی

قرص جوشان ویتامین C هدن کمپ

قرص جوشان ویتامین C هدن کمپ حاوی 1000 میلی گرم ویتامین c است. مصرف روزانه این ویتامین  موجب ارتقای سلامت عمومی بدن، شادابی پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی و سلامت قلب و عروق می‌شود.

نقش ویتامین C بر سلامتی

ویتامین c یا اسیدآسکوربیک ویتامینی ضروری برای بدن است و تاکنون مزایای زیادی از این ویتامین در منابع علمی ذکر شده است. یکی از شناخته شده ترین وظایف این ویتامین تاثیر مثبت آن در تقویت سیستم ایمنی، مهار رادیکالهای آزاد و جلوگیری از استرس اکسیداتیو سلولی است. این ویتامین خاصیت آنتی اکسیدانی ویژه ای دارد و با سرکوب رادیکالهای آزاد از سلولها در برابر آسیب استرس سلولی محافظت می کند. کلاژن پروتئین مهم پوستی است و به نوعی داربست پوست به شمار می آید. کاهش تولید کلاژن موجب چین و چروک پوست، پیری زودرس، افتادگی و شل شدن پوست می شود. ویتامین c در چرخه تولید کلاژن شرکت می کند و تولید آن را سرعت می بخشد. با افزایش سن، بطور طبیعی سنتز کلاژن در پوست کاهش میابد و موجب ظاهر شدن چین و چروک می گردد. لذا تحریک تولید کلاژن توسط ویتامین C این فرایند را تا حدودی کند می کند. ویتامین C در پوست بعنوان آنتی اکسیدان نیز عمل می کند و از پوست در برابر آسیب های اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت می کند. ویتامین c موجب بهبود و ترمیم سریع زخمها می شود و بازسازی آسیب های بافتی را تسهیل می کند. این ویتامین با خاصیت آنتی اکسیدانی بی نظیر خود از التهاب لثه و دندانها نیز جلوگیری می کند و مانع از عفونت باکتریایی لثه و دندانها می شود.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
24,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 13200
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Hedenkamp Vitamin C 1000

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

ویتامین ث یک آنتی اکسیدان قوی است که باعث کلاژن سازی در پوست میشود . مصرف ویتامین ث سبب کاهش چین و چروک در پوست می شود و از پیری پوست جلوگیری می کند.

این ویتامین با خاصیت آنتی اکسیدانی بی نظیر خود از التهابات لثه ای و دندان جلوگیری میکند و مانع از بروز عفونت در لثه و دندان میشود .

تا کنون برای مصرف قرص جوشان ویتامین ث هدن عارضه قابل ذکری گزارش نشده است .