منو
سبد خرید شما

خمیر دندان سفید آبی بورلی هیلز 100 میل

سفید کننده و جلوگیری از زردی دندان و از بین برنده بوی بد دهان با ماندگاری بالا
خمیر دندان سفید آبی بورلی هیلز 100 میل
ناموجود

 ویژگی های خمیر دندان سفید آبی بورلی هیلز

  • خمیر دندان پرفکت وایت با ترکیبی بی ضرر برای مینای دندان
  • فرموله شده برای سفید کردن دندان
  • از بین برنده بوی بد دهان با ماندگاری بالا
  • آنتی باکتریال
  • حذف لکه های سطح دندان ناشی از چای – قهوه – تنباکو – ادویه و غذا

 نحوه مصرف خمیر دندان سفید آبی بورلی هیلز

مقدار کافی خمیردندان را روی مسواک بزنید، سپس تمامی سطوح دندان ها را مسواک بزنید.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
27,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 27000
توضیحات

خمیر دندان های بورلی هیلز

خمیردندان های بورلی هیلز فورمولا محصولی از لابراتوارهای پیشرفته پیورتی لبز بریتانیا می باشد که با اثر گذاری فوق العاده در ایران در دسترس است . در حال حاضر خمیردندان های گروه سفید کننده مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت را داشته که علاوه بر مصرف به عنوان یک خمیر دندان سالم و استاندارد، خاصیت سفید کنندگی و درخشانی دندان ها را هم دارند. ضمن اینکه براساس فرمولهای پیشرفته این خمیر دندان ، مزایای درمانی به خصوص بعد از انجام ترمیم در دندان ها را داشته که توسط بسیاری از پزشکان معتبر کشور توصیه شده است . این خمیر دندان ها با دقت فراوان برای هرگروه از دندان ها به صورت جداگانه تولید شده که با توجه به شرایط دندان های شما قابل انتخاب است. ارزش دندان های ارزشمند خود را بدانیم!

خمیر دندان سفید (آبی) بورلی هیلز

خمیردندان پرفکت وایت بورلی هیلز فورمولا به شـــما کمک می کند تا بتوانید لبخندی استثنایی و جذاب بر صورت داشته باشید. و نکته بسیار مهم اینکه سفیدی دندان ها پس از استفاده از خمیردندان کاملا سفید کننده بورلی هیلز فرمولا بدون استفاده از تراش دادن های خشـــن دندان در جرم گیری  و یا آسیب های ناشی از استفاده از سفید کننده شیمیایی آسیب رسان بدست می آید. سیلیکای هیدراته با فرمول پیشــرفته که نتایج آن پس از سالها پژوهش علمی در لابراتورارهای پیشرفته بورلی هیلز فروملا بدست آمده است، با حل کردن و از بین بردن زردی دندان ، دندانها را سفید می کند و ترکیبات تری فســفات پنتا سدیم موجود در خمیردندان پرفکت وایت بورلی هیلز از چســبیدن ذرات غذایی به دندانها جلوگیری می کند . و برای بهبود و ماندگاری نتایج سفیدی دندان ها ، لایه ای از ماده محافظ  پایروفسفات تتراسدیم روی دندان را می پوشاند تا با اثر ضد جرم سیگار و و ضد میکروب ، از تشـکیل توده میکروبی و جرم بر روی دندانها جلوگیری کند و باعث می شود تمام روز در دهان خود احســاس طراوت و تازگی کنید .

بهترین راهکار برای سفید کردن دندان بدون آسیب به مینای دندان

خمیر دندان سیاه ذغالی بورلی هیلز ، به طریق علمی فرموله شده که باعث جذب باکتری های تولید کننده بدبوی دهان شـده و بوی ماندگی را در دهان خنثی می کند ، بنابراین تمام روز دهان و تنفسی خوش بو و فرحبخش خواهید داشت. نکته مهم دیگر اینکه شارکول فرموله شده موجود در  خمیردندان سیاه بورلی هیلز ، جذب کننده تئین موجود در چایی است. تئین ترکیبی است که در قهوه ، چای ، ادویه جات و توت های رنگی یافت می شود و همواره عامل جرم گرفتگی دندان می شود. شارکول فعال کمک می کند این جرم گرفتگی ، بدون سایش و آسیب رسانی به مینای دندان برطرف شود.  ترکیب سیلیکای هیدراته و شارکول به عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده خمیردندان سیاه بورلی هیلز علاوه بر بالابردن چشمگیر و اثر بخش سفید کنندگی خمیر دندان ، آن را به ترکیبی بی ضرر برای استفاده مستمر و روزانه تبدیل کرده تا همیشه لبخندی زیبا با دندان های سفید و درخشان بر لب داشته باشید.

اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید  می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید

نکات طلایی در مورد ویژگی‌های یک خمیردندان خوب !
نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید