منو
سبد خرید شما

خمیر دندان طلایی بورلی هیلز 100 میل

بالاترین حد سفید کنندگی دندان و خمیر دندان پرفکت وایت حاوی ذرات واقعی طلا
خمیر دندان طلایی بورلی هیلز 100 میل
خمیر دندان طلایی بورلی هیلز 100 میل
خمیر دندان طلایی بورلی هیلز 100 میل
ناموجود
خمیر دندان طلایی بورلی هیلز 100 میل
خمیر دندان طلایی بورلی هیلز 100 میل
خمیر دندان طلایی بورلی هیلز 100 میل

 ویژگی های خمیر دندان طلایی بورلی هیلز

  • خمیر دندان پرفکت وایت حاوی ذرات واقعی طلا
  • فرموله شده برای سفید کردن دندان
  • ضد التهاب
  • آنتی باکتریال
  • حذف لکه های سطح دندان ناشی از چای – قهوه – تنباکو – ادویه و غذا

 نحوه مصرف خمیر دندان طلایی بورلی هیلز:

مقدار کافی خمیردندان را روی مسواک بزنید، سپس تمامی سطوح دندان ها را مسواک بزنید.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
27,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 27000
توضیحات

خمیر دندان های بورلی هیلز

خمیردندان های بورلی هیلز فورمولا محصولی از لابراتوارهای پیشرفته پیورتی لبز بریتانیا می باشد که با اثر گذاری فوق العاده در ایران در دسترس است . در حال حاضر خمیردندان های گروه سفید کننده مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت را داشته که علاوه بر مصرف به عنوان یک خمیر دندان سالم و استاندارد، خاصیت سفید کنندگی و درخشانی دندان ها را هم دارند. ضمن اینکه براساس فرمولهای پیشرفته این خمیر دندان ، مزایای درمانی به خصوص بعد از انجام ترمیم در دندان ها را داشته که توسط بسیاری از پزشکان معتبر کشور توصیه شده است . این خمیر دندان ها با دقت فراوان برای هرگروه از دندان ها به صورت جداگانه تولید شده که با توجه به شرایط دندان های شما قابل انتخاب است. ارزش دندان های ارزشمند خود را بدانیم!

خمیر دندان طلایی بورلی هیلز

طلا دارای خواص ضـد میکروبی و ضـد التهابی اسـت و همچنین چرخش خون را افزایش می دهد . بورلی هیلز فرمولا با تکیه بر این خواص ترکیبی بسـیار مؤثر واصیل تولید کرده است . خمیردندان گلد بورلی هیلز ، تأثیرات چشم گیری در سفید کردن دندانها نیز دارد .کاملاحرفه ای دندانهای شما را سفیدمی کند . سفید کردن دندان هایتان بدون تراشیدن ،یعنی دندانی سالم و لبخندی متفاوت . وجود سیلیکای هیدراته با فرمول پیشــــرفته باعث عملکرد قوی این خمیردندان در سفید کنندگی می شود و تری فســفات پنتا سدیم از نشــســتن ذرات غذا روی دندان پیشــگیری می کند. با خمیر دندان گلد بورلی هیلز ، همیشه بدرخشید.

ترکیبات فرموله شده به روش علمی

برای لکه بری مضاعف پیروفسفات تتراسدیم روی دندانها را می پوشاند و از تجمع میکروب ها ، پوسیدگی و تشکیل جرم ناشی از مصــرف سیگار جلوگیری می کند . استفاده مداوم از این خمیردندان بطور مؤثری دندانهایتان را برای مدت طولانی تر ســفید نگه میدارد .چون طلا در بهداشـــت دهان و دندان خواص بی شماری دارد . با گلد مسواک بزن چون : طلا دارای خواص ضد التهابی است. طلا گردش جریان خون را افزایش می دهد و باعث ارتقاء مراقبت دهانی می گردد. طلا خاصیت ضد میکروبی دارد و باعث ارتقاء بهداشت دهان می گردد . همواره بدرخشید ، همواره سالم بمانید.

اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید  می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید

نکات طلایی در مورد ویژگی‌های یک خمیردندان خوب !نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید