منو
سبد خرید شما

آلپکس فارما | Alpex Pharma

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

برند آلپکس فارما برندی سوئیسی و معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای غذایی است. اکنون، این برند امکانات پیشرفته تولیدی خود را در زمینی به مساحت 7000 مترمربع به تولید مکملهای غذایی گیاهی تخصیص داده است و تلاش کرده است گامی موثر برای ارتقا سلامتی افراد در سراسر دنیا بردارد.

این برند همکاری نزدیکی با سازمانهای تحقیقاتی دارد و همواره به یافته های معتبر علمی ارج می نهد و از آنها در تولید مکملهایش استفاده می کند. بخش کنترل کیفی آلپکس فارما بر تولید محصولات با کیفیت تمرکز دارد و سعی می کند هر یک از محصولات دارای ویژگیهای خاصی برای ارتقا سلامتی در گروه هدف باشند.

محصولات این برند بر طبق استانداردهای بهینه بین المللی تولید و بسته بندی میشوند. مواد اولیه این محصولات از با کیفیت ترین مواد تهیه میشود و این کمپانی شرایط لازم را برای نگهداری از مواد اولیه فراهم ساخته است. محصولات این برند با نام های تجاری ویتافیز، ویتافیز پلاس، ویتالی تون، ویواتیون، ویواکیدز و ناتسور عرضه می گردند.

تخصص اصلی برند آلپکس فارما

این برند به طور تخصصی در تولید قرصهای قابل انعطاف که به نام های قرصهای جوشان و یا قرصهای حل شونده سریع شناخته میشوند، فعالیت دارد. از ویژگیهای منحصر به فرد قرصهای جوشان این برند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت جذب سریع و آسان
  • بدون عوارض گوارشی
  • دارای طعم های دلپذیر و متنوع
  • افزایش مایعات بدن
  • بدون شکر و مناسب برای بیماران دیابتی

تعهد برند آلپکس فارما

این برند همواره تلاش کرده است تا با تولید محصولات با کیفیت به ارتقا سلامتی افراد کمک کند. عرضه محصولات این برند در سطح بین المللی گواهی بر این امر هستند که این برند بر این امر پایبند بوده است و توانسته است توجه مشتریان را از سراسر دنیا به سمت محصولات خود جلب کند. آلپکس فارما به مشتریان خود متعهد است و آنها را عضوی از جامعه کاری خود می داند. به همین دلیل نظرات مشتریان در سراسر دنیا برای این برند ارزشمند هستند و همواره در تولید و ارتقا مکملهایش از آنها استفاده میکند.

انواع محصولات برند الپکس فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها  به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین خواند مقاله زیر را به شما پیشنهاد میدهد: