منو
سبد خرید شما

باکاناسان | Bakanasan

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برند باکاناسان برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند در سال 1945 فعالیت خود را شروع کرد و توانست به ارتقا سلامتی در آن زمان در آلمان کمک کند. در آن دوره آلمان درگیر جنگ شده بود و همین امر سلامتی بیشتر افراد را تحت تاثیر قرار داده بود. سو تغذیه و ابتلا به بیماریهای ناشی از تامین نیاز بدن به مواد مغذی سبب مرگ افراد زیادی گردیدند و تمامی این دلایل دست به دست هم دادند تا برند باکاسان فعالیت خود را در حوزه سلامتی انسانها آغاز کند. اکنون محصولات این برند به سراسر دنیا عرضه می شوند و توانسته اند تغییرات شگرفی در زمینه سلامتی به وجود بیاورند.

تعهد برند باکاناسان

سو تعذیه و عدم پیروی از رژیم غذایی سالم بزرگترین ضربه برای بشریت به حساب می روند. در طول جنگها در تاریخ که افراد زیادی به مواد مغذی مورد نیاز بدن دسترسی نداشتند، در معرض سو تغذیه قرار گرفتند و همین امر انسانها را برای مدتها از تفکر و پیشرفت دور ساخت. بنابراین دغدغه اصلی این برند ایجاد شرایطی برای تامین نیازهای بدن به مواد مغذی است. اکنون این برند به آزمایشگاهایی با تجهیزات بالا مجهز است و تلاش می کند با تولید مکملهای با کیفیت سلامت را به همگان هدیه دهد. این برند انواع محصولات را به بازار عرضه می کند و از مهمترین آنها می توان به مکملهای مولتی ویتامین اشاره کرد.

انواع محصولات برند باکاناسان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.