منوی داروخانه
Your Cart

باریج اسانس | Barij Essence

برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Herbal Omega 3 Soft Capsules 30pcs
  کپسول نرم هربال امگا3 باریج 30 عددی کپسول نرم هربال امگا3 باریج محصولی مناسب برای محافظت از سیستم قلب و عروق است. این کپسول پایه گیاهی دارد و در آن از روغن بزرک استفاده شده است. روغن بزرک از دانه های بزرگ و رسیده کتان بدست می آید و یک آنتی اکسیدان قوی است. کپسول هربال امگا3 باریج خواص ض..
کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی
69,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Fennelin 30 Soft Cap
کپسول فنلین باریج اسانس 30 عددیکپسول فنلین باریج اسانس دارای اسانس رازیانه شیرین است. کپسول فنلین باعث افزایش تولید شیر در دوران شیردهی می شود و مادرانی که فکر می کنند شیر کافی برای نوزادشان ندارند می توانند از آن استفاده کنند. بسیاری از افراد در دوران قاعدگی دچار دردهای شدیدی می شوند که توانایی آنه..
بهبود دهنده درد قاعدگی و افزایش شیر مادر در دوران شیردهی
40,600 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Atheromod B 100 Tab
قرص روکشدار آترومد بی باریج اسانس 100 عددی قرص روکشدار آترومد بی باریج اسانس محصولی مناسب برای کاهش کلسترول، کاهش ال دی ال و تری گلیسیرید است. همین امر به تصلیب شرایین کمک می کند و باعث حفظ سلامت قلب می گردد. قرص آترومد یک آنتی اکسیدان قوی است که رادیکال های آزاد بدن را از بین می برد و خطر ابتلا ..
کاهش کلسترول و کاهش علایم سندروم روده تحریک پذیر
128,800 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Osteofix Topical Cream
  کرم موضعی استئوفیکس باریج اسانس   کرم موضعی استئوفیکس باریج اسانس محصولی مناسب برای از بین بردن دردهای التهابی در عضلات و مفاصل بدن است. در این کرم از مواد موثره ای نظیر اکالیپتوس، رزماری، نعناع فلفلی و روغن شتر مرغ استفاده شده است و همین امر اثربخشی این کرم را افزایش داده است. ..
ضد التهاب و مسکن دردهای عضلانی و اسکلتی
43,400 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Golghand Majun
پودر معجون گلقند باریج اسانس پودر معجون گلقند باریج اسانس مکملی مناسب برای درمان یبوست در زنان باردار و کودکان بالای 2 سال است. در ترکیب این پودر از عصاره گل سرخ استفاده شده است و همین امر اثربخشی این پودر را افزایش داده است. یبوست یکی از بیماریهای مزمن روده است و اگر درمان نشود خطر آسیب به سلامت..
ضد یبوست و بهبود یبوست به ویژه در زنان باردار و کودکان بالای 2 سال
54,600 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Anti Fishure Rectal Cream
  کرم آنتی فیشر مقعدی باریج اسانس کرم آنتی فیشر مقعدی باریج اسانس محصولی مناسب برای درمان شقاق مقعد است. در این محصول روغن کنجد به عنوان پایه روغنی به کار رفته است و حاوی عصاره بابونه و دارمازو است. شقاق مقعد به زخم طولی در نیمه تحتانی کانال مقعد گفته می شود که معمولا در اثر ابتلا به یبوس..
مناسب برای درمان شقاق مقعد و دارای اثرات ضد التهاب
35,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Supermint Oral Drop
  قطره خوراکی سوپر مینت باریج اسانس قطره خوراکی سوپر مینت باریج اسانس مکملی مناسب است که اسپاسم دستگاه گوارشی را از بین می برد و به ارتقا سلامتی سیستم گوارشی کمک می کند. نعناع ماده موثره ای است که در این قطره به کار رفته است و همین امر اثربخشی آن را افزایش داده است. این قطره می تواند معده..
آنتی اسپاسم دستگاه گوارشی و تقویت کننده معده
35,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Leucorex Vaginal Cream 50 g
کرم واژینال لکورکس باریج اسانس کرم واژینال لکورکس باریج اسانس محصولی مناسب برای درمان عفونت های قارچی و باکتریایی واژن است. این کرم پایه گیاهی دارد و همین امر سبب شده است استفاده از این محصول مد نظر کسانی قرار گیرد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. بررسی ها نشان می دهند کرم باریج اسانس اثر درمانی م..
دارای فعالیت ضد باکتری و ضد قارچ و درمان عفونت های کاندیدائیی و گاردنر لائی واژن 
67,200 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Tonic Solution Rosemary
  محلول رزماری باریج اسانس   محلول رزماری باریج اسانس جهت تقویت و رویش مجدد موها و ابروها مورد استفاده قرار میگیرد. محلول تقویت مو و ابرو رزماری باریج اسانس محصولی کاملا طبیعی است. این محلول از اسانس موثر رزماری به دست می آید. رزماری یک گیاه عالی برای مو محسوب می شود که از ریزش مو..
جلوگیری از ریزش موی سر و تقویت آن و درمان شوره سر
75,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Banafsheh 60ml
    شربت بنفشه باریج ۶۰ میلی لیتر شربت بنفشه باریج ۶۰ میلی لیتر محصولی مناسب برای رفع تب و التهابات گلو است. مواد موثره ای که در این مکمل به کار رفته اند به نرم کردن حنجره کمک می کنند و همین امر نقش موثری در بهبودی بیماری دارد. این شربت گرفتگی صدا را از بین می برد و سرفه را کاهش م..
جهت رفع گرفتگی صدا، ضد تب،ضد سرفه و گلودرد
60,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Thymogel Oral 30 Soft Capsule
کپسول تیموژل باریج اسانسکپسول تیموژل باریج اسانس حاوی اسانس آویشن شیرازی و رازیانه شیرین است. این کپسول باعث درمان سرفه حاد می شود. افرادی که سرفه دارند اکثرا با مشکل در تنفس مواجه می شوند که با مصرف این قرص می توانند راه های هوایی خود را باز کنند. این محصول خلط را رقیق کرده و باعث خروج آن از حلق می..
درمان سرفه حاد و ضد سرفه و باز کننده مجاری تنفسی
43,400 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Aromix Topical Gel
ژل موضعی آرومیکس باریج اسانس 75 گرمیژل موضعی آرومیکس باریج اسانس محصولی مناسب برای تسکین دردهای عضلانی، مفصلی و اسکلتی است. این ژل بر روی موضع درد مالیده می‌شود و به زودی درد را کاهش می دهد. قدرت ژل آرومیکس در آرام کردن درد بسیار بالاست، با وجود این توصیه می شود به محض شروع درد از آن استفاده شود. ژل..
مسکن دردهای عضلانی و اسکلتی , مناسب برای بزرگسالان 
54,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Baby Colic
شربت بی بی کولیک باریج شربت بی بی کولیک باریج محصولی مناسب برای کمک به برطرف شدن علائم کولیک شیرخواران و تجمع گاز در معده و سکسکه است. این محصول پایه گیاهی دارد و پس از مصرف سریعا عمل می کند و باعث ارتقا سلامتی می شود. نوزدان از 2 هفتگی به بالا می توانند بر اساس دستور العمل های اعلام شده از سوی..
کمک به برطرف شدن علائم کولیک شیرخواران و تجمع گاز در معده و سکسکه
38,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Broncho 120ml
شربت برونکو باریج اسانس       شربت برونکو باریج به دلیل داشتن ترکیباتی همچون عصاره آویشن شیرازی و گل ختمی سبب رفع عفونت های مجاری تنفسی، رفع خشکی گلو، سرفه های عفونی و بهبود سیستم ایمنی می شود. این دو گیاه با خواص ضد باکتریایی، ضد قارچی و آنتی اکسیدان قوی می تواند تاثیر بس..
ضد احتقان قفسه سینه و مبارزه با عوامل ویروسی و باکتریایی سرفه
49,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Gastrolit
  سافت ژل گاسترولیت باریج اسانس       سافت ژل گاسترولیت باریج اسانس محصولی مناسب برای رفع مشکلات گوارشی است. دل درد و دل پیچه از مشکلات شایع گوارشی به شمار می روند که افراد زیادی را درگیر می کنند. اگر این مشکلات رفع نگردند، ویتامین ها و مواد معدنی به خوبی جذب بدن ن..
رفع سو هاضمه و مشکلات گوارشی و بهبود دل درد و دل پیچه
46,200 تومان
محلول اکالیپتوس باریج اسانس 15 میلی محلول اکالیپتوس باریج اسانس 15 میلی
برای این هوای آلوده
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Eucalyptus Inhaler Drop 15 ml
محلول اکالیپتوس باریج اسانسمحلول اکالیپتوس باریج اسانس محصولی مناسب برای رفع علائم تنفسی مانند احتقان بینی و سرفه است. در این محلول از مواد موثره ای مانند روغن اوکالیپتوس، عصاره آویشن و عصاره و مورد استفاده شده است و همین امر محلول باریج اسانس را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این محلول می تواند ..
ضد عفونی کننده مجاری تنفسی و ضد احتقان بینی 
37,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Cm Lotion 15 Ml
لوسیون موضعی سی ام باریج 15 میللوسیون موضعی سی ام باریج  محصولی مناسب برای تسکین دردهای عضلانی و اسکلتی است. در این لوسیون مواد موثره ای نظیر عصاره نعنا و عصاره کرفس به کار رفته اند و همین امر سبب می شود لوسیون سی ام باریج به محصولی ارزشمند تبدیل شود. از این لوسیون می توان برای بهبود کشیدگی تان..
تسکین دردهای عضلانی و اسکلتی و کشیدگی تاندونی 
50,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Glucoherb 45 Tabs
قرص گلوکوهرب باریج اسانس قرص گلوکوهرب باریج اسانس محصولی مناسب برای کاهش قند خون است. این قرص از مواد گیاهی از جمله عصاره گزنه، علف شور و برگ زیتون و گردو تهیه شده است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. قرص گلوکوهرب یک آنتی اکسیدان قوی است و با از بین بردن رادیکال های آزاد بدن به ..
آنتی اکسیدان قوی و کاهش قند خون 
135,800 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Hepatoheal chewable tablet 250mg
    قرص جویدنی هپاتوهیل 200 عددی قرص جویدنی هپاتوهیل باریج اسانس به منظور درمان کمکی اختلالات کبد مانند انواع هپاتیت به ویژه هپاتیت مزمنB و فیبروز کبدی تهیه و تولید شده است. این فرآورده می‎تواند در درمان اگزما، یبوست، هموروئید، واریس و تحریک متابولیسم کبدی کمک کند.   ..
تحریک متابولیسم کبدی و درمان کمکی اختلالات کبد مانند انواع هپاتیت
57,400 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Coughstop 60ml
شربت کاف استاپ باریجشربت باریج اسانس یک شربت گیاهی است برای برطرف کردن عفونت گلو و سرفه های حاد در کودکان. شربت کاف استاپ به دلیل ترکیبات گیاهی عصاره آویشن و عشقه نقش آنتی اکسیدان قوی را ایفا می کند و همچنین به عنوان یک اکسپکتورانت عمل کرده  وتاثیرات رقیق کننده خلط و گشاد کننده راه تنفسی در کود..
جلوگیری از سرفه شدید و ضد احتقان در قفسه سینه
38,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Appetizer Syrup 120 ml
شربت اشتها آور باریج  شربت اشتها آور باریج محصولی کاملا گیاهی برای افزایش اشتها است. این شربت حاوی مواد موثره ای نظیر نعناع، عسل و انار است و همین امر آن را به مکملی ارزشمند تبدیل کرده است. شربت باریج نسبت به قرص افزایش اشتها، به تقویت معده کمک می کند و باعث بهبود تهوع می گردد. همچنین، می تو..
اشتها آور و تقویت معده و درمان سوء هاضمه 
48,100 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Denta 5 gr
خمیر دهانی دنتا باریج خمیر دهانی دنتا باریج محصولی مناسب برای تسکین درد ندان است.  این خمیر دهانی حاوی اسانس میخک هندی، عصاره چوب مسواک و بره موم است و همین امر آن را به محصولی مناسب تبدیل کرده است. خمیر دهانی دنتا برای درمان عفون های دندان و لثه مفید است و باعث ارتقا سلامتی دهان دندان می شو..
تسکین درد دندان و کمک به درمان عفونت های دندان و لثه ، حاوی اسانس میخک هندی
22,800 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Liverhell
کپسول ۳۰۶ گرمی لیورهیل باریج اسانس 30 عددی   کپسول ۳۰۶ گرمی لیورهیل باریج محصولی مناسب برای درمان کمکی بیماری کبد چرب غیر الکلی است. این کسپول حاوی مواد موثره ای نظیر عصاره خشک مریم (سیلیمارین)، ویتامین سی، ویتامین ایی، کوآنزیم کیوتن و سلنیوم است و همین امر آن را به یک محصول ارزشمند تبدیل..
درمان کمکی بیماری کبد چرب غیر الکلی
85,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Prolive 30cap
  کپسول پرولیو باریج اسانس کپسول پرولیو باریج اسانس محصولی مناسب برای درمان کبد چرب است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر خار مریم، کنگر فرنگی و زردچوبه است و همین امر اثر بخشی این کپسول را افزایش داده است. وقتی کبد چرب می شود علائمی نظیر کاهش اشتها و کاهش وزن، ضعف عمومی بدن، خستگی و گیج..
جهت پیشگیری از بیماری کبد چرب , محافظ کیسه صفرا
68,600 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Lamigex 5 Ml
  قطره گوش لامیژکس باریج قطره گوش لامیژکس باریج محصولی مناسب برای درمان عفونت حاد گوش خارجی است. این قطره پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر اسانس میخک، لاواندا و شمعدانی عطری استفاده شده است. قطره لامیژکس عفونت گوش را به طور کامل از بین می برد و برای بهبود شنوایی مناسب است. اس..
درمان عفونت حاد گوش خارجی حاوی اسانس میخک، لاواند و شمعدانی عطری
35,000 تومان
نمایش 1 تا 25 از 86 (4 صفحه)

برند باریج اسانس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی است. این برند یک شرکت دانش بنیان است که کار خود را در سال 1371 آغاز کرد و در تمامی این سالها تلاش کرده است تا با تامین نیازهای دارویی کشور به ارتقا سلامتی کمک کند. سلامتی یکی از موضوعاتی است که همواره در کشورهای پیشرفته مورد توجه بوده است. زیرا با تامین زیرساختهای سلامتی، جامعه برای پیشرفت در تمامی مراحل آماده می شود. شرکتهای دانش بنیان در تلاش هستند که ایران را در مسیر ترقی قرار دهند و با تامین نیازهای جامعه بر اساس دانش روز دنیا مسیر موفقیت را هموار سازند.

محصولات برند باریج اسانس

هرگاه صحبت از برندی ویژه می شود، اولین سوالی که به ذهن خطور می کند که این برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. محصولات برند باریج اسانس به شرح زیرند:

  • مکملهای عضلانی و اسکلتی
  • مکملهای گوارشی
  • مکملهای تنفسی
  • مکملهای زنان و زایمان
  • مکملهای اورولوژی
  • مکملهای اعصاب و روان
  • مکملهای تقویت قوای جنسی
  • مکملهای پوست و مو
  • مکملهای اطفال

اهداف شرکتهای دانش بنیان چیست؟

هدف اصلی ایجاد شرکتهای دانش بنیان این است که جامعه در مسیر علم و دانش قدم بردارد و تلاش کند با جذب دانشمندان پایه های علمی را در کشور مستحکم گرداند. مطالعات نشان می دهند اگر تمامی محصولات مورد نیاز جوامع بر اساس اصول علمی تولید شوند، کیفیت زندگی افزایش پیدا می کند و این اصل اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل در کشورهای پیشرفته دنیا برای ایجاد شرکتهای دانش بنیان تسهیلات زیادی در نظر گرفته می شود. در ایران نیز همانند کشورهای پیشرفته در دو دهه اخیر تسهیلات زیادی در نظر گرفته شده است و همین امر زمینه را برای ظهور شرکتهای دانش بنیان فراهم ساخته است.

انواع محصولات برند باریج اسانس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.