منو
سبد خرید شما

بیوکودکس | Biocodex

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند بیوکودکس برندی معتبر و چند ملیتی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی است. این برند تلاش می کند تا بر اساس استانداردهای علمی و تولیدی مکملهایی با بهترین کیفیت را در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهند. این برند فعالیت خود را در سال 1953 آغاز کرد و در ابتدا بر تولید مکملهای درمانی برای حفظ سلامت دستگاه گوارش تمرکز داشت. در سالهای اولیه فعالیت، این برند مکملهای پروبیوتیک را که تاثیر مثبتی بر روی میکرو فلور روده داشتند به بازار عرضه کرد و همین امر سبب شد که به برندی معتبر و شناخته شده تبدیل شود.

کیفیت مهمترین اصل برند بیوکودکس

این شرکت با همکاری با شرکای جهانی تلاش کرده است تا محصولاتی با اثربخشی منحصر به فرد را تولید کند. یکی از اهداف اصلی پزشکان و متخصصانی که با این مرکز همکاری می کنند این است که سلامت و کیفیت زندگی افراد را در سراسر دنیا ارتقا دهند و برای اینکار تلاش می کنند تا از راه حل های معناداری استفاده کنند. این راه حل ها شامل همکاری، تحقیقات متمرکز، حفظ استانداردهای اخلاقی بالا، تفکر برای فرد و توجه به کیفیت می شوند. تمامی این امور سبب شده اند که اکنون این برند در سطح جهانی بدرخشد.

محصولات برند بیوکودکس

این برند محصولات خود را در دسته بندی های زیر به بازار عرضه می کند:

  • مکملهای گوارشی
  • مکملهای مدیریت درد
  • مکملهای مغز و اعصاب
  • مکملهای گوش و حلق و بینی
  • مکملهای روماتولوژی

انواع محصولات برند بیوکودکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.