منو
سبد خرید شما

ساشه استیمول بیوکودکس 18 عدد

رفع خستگی عمومی بدن
عکس ساشه استیمول بیوکودکس
عکس ساشه استیمول بیوکودکس
ناموجود
عکس ساشه استیمول بیوکودکس
عکس ساشه استیمول بیوکودکس
 • حاوی سیترولن مالات
 • رفع خستگی عمومی بدن یا خستگی بعد از فعالیت ورزشی
 • قابل استفاده بعد اعمال جراحی وبیماری های مزمن
 • رفع خستگی ( ج ن س ی )
 • تجدید کننده انرژی (سم زدایی از سیستم متابولیسم بدن )
 • فاقد شکر بوده و برای افراد دیابتی قابل مصرف می باشد
 

حاوی 1 گرم سیترولین مالات

 

بزرگسالان 3 ساشه در روز، کودکان بزرگتر از 6 سال 2 ساشه در روز

 

 • در صورت حساسیت به اجزای فراورده با پزشک مشورت شود.
 • زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید
 • دور از نور و در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهدارید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
71,000 تومان
توضیحات

ساشه استیمول بیوکودکس 18 عدد محصولی مناسب جهت رفع خستگی عمومی بدن است. هر ساشه از این مکمل حاوی سیترولن مالات بوده و همین امر ارزشمندی و اثربخشی این فرآورده را دوچندان کرده است.

سیترولین مالات یک فرآیندهای بیوشیمیایی در بدن انسان است. سیترولین یک آمینو اسید طبیعی است که در بسیاری از مواد غذایی و پروتئین‌ها یافت می‌شود. مالات نیز یک نمک مالیک اسید است. این فرآورده میتواند به بهبود عملکرد قلبی کمک کند.

این آمینو اسید از محرک‌های قدرتمند تولید نیتریک اکسید در بدن به شمار می‌آید که با افزایش جریان خون در عضلات باعث ارتقاء سطح انرژی می‌شود. ولی روش اصلی که سیترولین به افزایش سطح انرژی کمک می‌کند از طریق حذف آمونیاک از بدن است. ازآنجایی‌که آمونیاک خستگی عضلات را در پی دارد، کاهش سطح آن به تاخیر و کاهش بروز خستگی عضلانی کمک می‌کند.

ساشه استیمول بیوکودکس 18 عددی فاقد شکر بوده و برای افرادی که از رژیم لاغری پیروی می کنند بسیار مناسب است. این فرآورده برای رفع خستگی عمومی بدن یا خستگی بعد از فعالیت ورزشی، تجدید کننده انرژی، کمک به رفع موارد مختلف خستگی و ضعف و ابل استفاده بعد اعمال جراحی و بیماری‌های مزمن بسیار مناسب است.

مشاورین سایت داروخانه آنلاین توصیه می کنند برای اثربخشی این مکمل روزانه بزرگسالان 3 ساشه در روز ، کودکان بزرگتر از 6 سال 2 ساشه در روز استفاده کنند. این مکمل را می‌توان با آب یا نوشیدنی‌های شیرین مخلوط کرد

ساشه استیمول بیوکودکس چگونه باعث کاهش خستگی می شود؟

ساشه استیمول سیترولین مالات بیوکودکس ۱۸ عدد یک اسید آمینه آلفا ضروری است. این اسید آمینه یکی از محرک های قوی تولید اکسید نیتریک در بدن است. این کار با افزایش جریان خون در عضلات باعث افزایش سطح انرژی می شود. اما راه اصلی که سیترولین به افزایش سطح انرژی کمک می کند، حذف آمونیاک از بدن است. زیرا آمونیاک باعث خستگی عضلات می شود. بنابراین کاهش سطح آمونیاک باعث کند شدن و کاهش خستگی عضلات می شود. این مکمل را می توان با آب یا نوشیدنی های شیرین مخلوط کرد.

سیترولین مالات یک نوع اسید آمینه است که در بدن انسان وجود دارد و نقش مهمی در تولید انرژی، تخلیص آمونیاک از بدن، و حفظ عملکرد عضلات دارد. وقتی که بدن انرژی بیشتری برای انجام فعالیت‌های روزمره مصرف می‌کند، سطح سیترولین مالات در بدن کاهش می‌یابد. با مصرف سیترولین مالات به عنوان مکمل، بدن می‌تواند سریع‌تر از ذخیره‌های این اسید آمینه استفاده کند و فعالیت‌های روزانه را با انرژی بیشتری انجام دهد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید