منو
سبد خرید شما

بایوکل | Biocol

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

بایوکل برندی معتبر و پرتقالی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند در سال 1977 در لیسبون پرتقال تاسیس گردید و تلاش کرد تا با تولید محصولات مناسب سلامتی را برای افراد جامعه به ارمغان بیاورد. این برند بر این اعتقاد بود که توجه بیش از اندازه به مواد طبیعی و گیاهان دارویی سبب شده است که افراد اثرات مکملهای شیمیایی را نادیده بگیرند و هدف اصلی این برند ایجاد تعادلی در مکملهای گیاهی و شیمیایی بود. با توجه به ایده ای که در پشت تولید مکملهای این برند وجود داشت به زودی توانست در اروپا مورد توجه قرار گیرد و مردم نیز به تعادلی در امور سلامتی رسیدند.

بنیان گذران این برند با تمرکز بر آسیبهای محیطی مانند آلودگی، اشعه یو وی و امواج الکترونیکی شروع به تولید محصولاتی کردند که از ارگان های بدن محافظت می کنند و همین امر اثربخشی این محصولات را دو چندان کرده است. اکنون برند بایوکل برندی معتبر در سطح جهانی است و تقاضای بالا برای استفاده از محصولات این برند نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این برند است.

چرا باید از مکملهای سلامتی استفاده کنیم؟

کارشناسان سلامتی بر این موضوع تاکید می ورزند که اگر نیاز بدن به مواد مغذی تامین نگردد، بدن در معرض ابتلا به بیماریهای مختلفی قرار می گیرد. تضعیف سیستم ایمنی بدن یکی از مواردی است که در اثر عدم رسیدن مواد مغذی به بدن رخ می دهد. گاهی پیروی از رژیم غذایی ناسالم، استفاده بیش از اندازه از غذاهای آماده و یا مشغله زیاد و عدم وقت کافی برای خوردن غذا سبب می شوند که بدن انسان در معرض کمبود انواع ویتامین و مواد معدنی قرار گیرد. همین امر سبب می شود که استفاده از مکملهای سلامتی اهمیت پیدا کند. اما کارشناسان همواره هشدار می دهند که از مصرف خودسرانه این مکملها به شدت بپرهیزید و قبل از مصرف این مکملها با پزشک مشورت کنید.

انواع محصولات بایوکل را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.