منوی داروخانه
Your Cart

فیستا | Fiesta

کاندوم خاردار توت فرنگی فیستا 3 عددی کاندوم خاردار توت فرنگی فیستا 3 عددی
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta strawberry Dotted Condom 3 pieces
کاندوم خاردار توت فرنگی فیستا 3 عددی محصولی مناسب جهت افزایش کیفبت رابطه جنسی است. در بدنه این کاندوم از نقاط برجسته استفاده شده که همین امر تحریک پذیری و لذت جنسی را در زمان مقاربت میان شرکای جنسی بالا می برد.این کاندوم بسیار چرب و روان بوده و باعث خشک شدن کانال واژن نمی شود. آیا کاندوم های خارد..
کاندوم خاردار, حاوی مواد روان کننده
26,880 تومان 38,400 تومان
کاندوم تاخیری فیستا 3 عددی
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Delay Condom
کاندوم تاخیری فیستا کاندوم تاخیری فیستا محصولی منحصر به فرد برای به تعویق انداختن زمان انزال است. این محصول حاوی مواد روان کننده است و از بروز درد و ناراحتی در واژن زنان جلوگیری می کند. چه کسانی باید از کاندوم تاخیر استفاده کنند؟ همانطور که می دانید کاندوم تاخیر حاوی مواد بنزوکائین است و با..
حاوی بنزوکائین برای ایجاد تاخیر و لذت طولانی تر ، ساخته شده از لاتکس طبیعی
26,880 تومان 38,400 تومان
کاندوم کلاسیک فیستا 3 عدد
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Classic Condoms
کاندوم کلاسیک فیستا کاندوم کلاسیک فیستا محصولی منحصر به فرد برای حفظ بهداشت جنسی و جلوگیری از بارداری است. این محصول ساده است و برای کسانی مفید است که تمایل دارند با استفاده از این محصول به حفظ سلامت خود و جلوگیری از بارداری کمک کنند. کاندوم ساده چه ویژگی هایی دارد؟ کاندوم پوششی است که در ه..
حاوی مواد روان کننده و مخزن ذخیره جهت اطمینان
26,880 تومان 38,400 تومان
کاندوم انرژی تاخیری فیستا  3 عدد
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Energy Delay Condom
کاندوم انرژی تاخیری فیستا کاندوم انرژی تاخیری فیستا ساخته شده از لاتکس طبیعی است. این محصول حاوی بنزوکائین است و به ایجاد تاخیر و لذت بیشتر کمک می‌کند. همچنین این کاندوم حاوی روان‌کننده اضافی به همراه مخزن ذخیره است و وسیله‌ای موثر برای جلوگیری از انتقال بیماریهای جنسی است. اس..
حاوی بنزوکائین برای ایجاد تاخیر و لذت بیشتر
26,880 تومان 38,400 تومان
کاندوم التراتین فیستا 3 عددی
جدید -30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta ultra thin 3 Condoms
کاندوم التراتین فیستا 3 عددی بسیار نازک بوده و باعث افزایش کیفیت رابطه جنسی می شود. جنس این کاندوم بسیار شفاف، نازک و مقاوم بوده و به تحریک بیشتر بانوان و آقایان در طول رابطه جنسی کمک می کند. همچنین این کاندوم حاوی مواد روانن کنده بوده و میزان درد در رابطه جنسی را به میزان چشمگیری کاهش می ..
حاوی مواد روان کننده, کاندوم نازک
26,880 تومان 38,400 تومان
کاندوم التراتین فیستا 12 عددی کاندوم التراتین فیستا 12 عددی
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta ultra thin Condoms
کاندوم التراتین فیستا کاندوم التراتین فیستا محصولی منحصر به فرد برای تامین نیاز افراد به برقراری یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش است. این کاندوم بسیار نازک است و همین امر نقش موثری در کیفیت رابطه جنسی دارد. در این کاندوم از مواد روان کننده استفاده شده است که این مواد به برقراری رابطه ای لذت بخش کمک ..
بسیار نازک ، ساخته شده از لاتکس طبیعی
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم با عصاره انار فیستا 12 عدد کاندوم با عصاره انار فیستا 12 عدد
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Pomegranate Condom
کاندوم با عصاره انار فیستا کاندوم با عصاره انار فیستا محصولی منحصر به فرد برای محافظت از رابطه جنسی است. این کاندوم حاوی عصاره انار است و بر دیواره واژن بانوان اثر می گذارد و باعث تنگ شدن آن می شود. همین امر لذت جنسی را افزایش می دهد. چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟ به جرات می توان گفت کان..
با اثر تنگ کنندگی و ساخته شده از لاتکس طبیعی ، حاوی روان کننده
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم اکستریم انرژی تاخیری فیستا 12 عددی کاندوم اکستریم انرژی تاخیری فیستا 12 عددی
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Extreme Condom 12PSC
کاندوم اکستریم انرژی تاخیری فیستا کاندوم اکستریم انرژی دیلی فیستا ساده و گردن باریک و حاوی مواد روان کننده می باشد. این کاندوم از لاتکس طبیعی ساخته شده و بسیار مقاوم است. همچنین برای امنیت بیشتر حین رابطه دارای مخزن ذخیره اسپرم می باشد. کاندوم اکستریم انرژی تاخیری فیستا دارای اسانس انرژی زا بو..
حاوی اسانس انرژی زا برای لذت بیشتر ، دارای شیارهای آناتومیک برای تحریک فیزیکی
90,720 تومان 129,600 تومان
کاندوم انرژی تاخیری فیستا کاندوم انرژی تاخیری فیستا
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Energy Delay Condom
  کاندوم انرژی تاخیری فیستا کاندوم انرژی تاخیری فیستا ساخته شده از لاتکس طبیعی است. این محصول حاوی بنزوکائین است و به ایجاد تاخیر و لذت بیشتر کمک می‌کند. همچنین این کاندوم حاوی روان‌کننده اضافی به همراه مخزن ذخیره است و وسیله‌ای موثر برای جلوگیری از انتقال بیماریهای جنسی ا..
حاوی بنزوکائین برای ایجاد تاخیر و لذت بیشتر
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم خاردار توت فرنگی فیستا 12 عدد کاندوم خاردار توت فرنگی فیستا 12 عدد
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta strawberry Dotted Condom
کاندوم خاردار توت فرنگی فیستا 12 عدد کاندوم خاردار توت فرنگی فیستا محصولی منحصر به فرد برای برقراری رابطه جنسی سالم و لذت بخش است. برآمدگی های موجود در این کاندوم به ایجاد لذت جنسی در بانوان کمک می کنند، همچنین این کاندوم حاوی مواد بی حسی است و زمان انزال را به تعویق می اندازد. این کاندوم بوی خوش..
خاردار با دیواره صاف با اسانس توت فرنگی و حاوی مواد روان کننده
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم ساده تاخیری فیستا 12 عددی کاندوم ساده تاخیری فیستا 12 عددی
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Delay Condom
کاندوم ساده و تاخیری فیستا کاندوم ساده و تاخیری فیستا محصولی منحصر به فرد برای افزایش لذت جنسی است. این کاندوم زمان انزال را به تعویق می اندازد و همین امر سبب می شود که نقش موثری در افزایش کیفیت رابطه جنسی داشته باشد! چه کسانی باید از کاندوم تاخیر استفاده کنند؟ به طور کلی، تمامی افرادی که ت..
حاوی بنزوکائین برای ایجاد تاخیر و لذت طولانی تر ، دارای روان کننده
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم خاردار فیستا 12 عدد کاندوم خاردار فیستا 12 عدد
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Full Pleasure Condom
کاندوم خاردار فیستا 12 عدد کاندوم خاردار فیستا محصولی منحصر به فرد برای حفظ سلامت جنسی است. خارهای موجود در این کاندوم به افزایش لذت جنسی در زنان کمک می کنند و سبب می شوند زنان بهتر بتوانند به اوج لذت جنسی برسند. این کاندوم دارای مواد بی حس کننده برای افزایش زمان برقراری رابطه جنسی است. ک..
خاردار برای لذت بیشتر با دیواره صاف ماده روان کننده ، دارای خار برای افزایش لذت جنسی در زنان
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم کلاسیک فیستا کاندوم کلاسیک فیستا
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Classic Condoms
کاندوم کلاسیک فیستا کاندوم کلاسیک فیستا محصولی منحصر به فرد برای حفظ بهداشت جنسی و جلوگیری از بارداری است. این محصول ساده است و برای کسانی مفید است که تمایل دارند با استفاده از این محصول به حفظ سلامت خود و جلوگیری از بارداری کمک کنند. کاندوم ساده چه ویژگی هایی دارد؟ کاندوم پوششی است که در ه..
حاوی مواد روان کننده و مخزن ذخیره جهت اطمینان ، دارای مخزن
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم میکس فیستا 12 عددی
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Mix Condoms
  کاندوم میکس فیستا کاندوم میکس فیستا ترکیبی از 6 مدل متفاوت از کاندوم های فیستا است. کاندوم های فول پلژر، اولترا تین، کاندوم اناری، کاندوم آیس انرژی دیلی، انرژی دیلی و کاندوم توت فرنگی 6 کاندوم موجود در این بسته میکس فیستا می باشد. بسته 12 تایی این کاندوم به گونه ای است که از هر مدل ا..
ترکیبی از 6 مدل کاندوم فیستا و حاوی ماده لوبریکانت و روان کننده برای ایجاد لذت بیشتر
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم خنک انرژی تاخیری فیستا 12 عددی کاندوم خنک انرژی تاخیری فیستا 12 عددی
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: Fiesta Ice Energy Delay Condom
کاندوم خنک انرژی تاخیری فیستا کاندوم خنک انرژی تاخیری فیستا محصولی منحصر به فرد برای برقراری رابطه ای لذت بخش است. این کاندوم با به تعویق انداختن زمان انزال کیفیت رابطه جنسی را بالا می برد و حس خنک کنندگی در آلت تناسلی مردان ایجاد می کند. آیا کاندوم تاخیری درمانی برای اختلال زود انزالی است؟ ..
حاوی بنزوکائین برای ایجاد تاخیر و لذت بیشتر
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم انفینیتی فوریو
-30 %
برند: فیستا | Fiesta مدل: 4u condom infinity 12+1
کاندوم انفینیتی فوریو کاندوم انفینیتی فوریو محصولی مناسب برای برقراری رابطه جنسی ایمن و لذت بخش است. این کاندوم دارای مواد تاخیری است و با به تاخیر انداختن زمان انزال رابطه ای لذت بخش را برای شرکای جنسی به ارمغان می آورد. همچنین در پوشش این کاندوم عصاره انار به کار رفته است که دیواره های واژن را ..
کاندوم ساده با اسانس انار،حاوی روان کننده،یک عدد ساشه ژل تاخیری
80,640 تومان 115,200 تومان
کاندوم ماکسیموم فوریو 12 عددی کاندوم ماکسیموم فوریو 12 عددی
-30 % ناموجود
برند: فیستا | Fiesta مدل: 4u condom maximum 12
کاندوم ماکسیموم فوریوکاندوم ماکسیموم فوریو محصولی مناسب برای تجربه رابطه جنسی لذت بخش است. این کاندوم از لاتکس طبیعی ساخته شده است و از بروز حساسیت جلوگیری می کند. همچنین، کاندوم ماکسیموم حاوی مواد روان کننده است و از بروز درد در زمان رابطه جنسی پیشگیری می نماید. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده..
خاردار، شیار دار و حاوی ماده تاخیری
77,000 تومان 110,000 تومان
کاندوم اوریجینال فوریو 12 عددی کاندوم اوریجینال فوریو 12 عددی
-30 % ناموجود
برند: فیستا | Fiesta مدل: 4u condom original 12
کاندوم اورجینال فوریوکاندوم اورجینال فوریو محصولی منحصر به فرد برای داشتن رابطه جنسی سالم و کاهش دردهای مقاربتی است. این کاندوم مقاومت بالایی در برابر پارگی دارد.اگر در طول رابطه جنسی کاندوم پاره شود، چه باید کرد؟اگر کاندوم در طول رابطه جنسی پاره شود خطر بارداری وجود دارد. به محض اینکه این وسیله پار..
کاندوم ساده، حاوی روان کننده برای کاهش دردهای مقاربتی و دارای مخزن ذخیره
77,000 تومان 110,000 تومان
نمایش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

فیستا برندی معتبر در زمینه تولید انواع کاندوم برای ارتقا سلامت جنسی افراد است. این برند در تولید محصولاتش از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند تا بتواند سلیقه جنسی تمامی افراد را پوشش دهد.اکنون این برند در بیش از 20 کشور جهان حضور دارد و سالیانه بیش از 500 میلیون کاندوم در سراسر دنیا به فروش می‌رساند. این کاندوم‌ها طبق استاندارد DKT international تولید می‌شوند و با استاندارد EN ISO 4074 اروپا همخوانی دارند.این برند توانسته است تحولی عظیم در زمینه سلامت جنسی به جود بیاورد. بسیاری از افراد در گذشته به دلیل عدم وجود محصولات مناسب از نظر جنسی آسیب دیده‌اند و همین امر مشکلی بزرگ در جامعه به شمار می‌رفت.کاندوم پوششی غلاف دار است که بر آلت تناسلی مردان و یا زنان قرار می‌گیرد و از بارداری و یا انتقال بیماریهای جنسی جلوگیری به عمل آورد.بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که کاندوم یکی از بهترین اختراع‌های بشری است.

محصولات برند فیستا

مطالعات جنسی نشان می‌دهند که افراد نیازهای جنسی مختلفی دارند. بنابراین در کنار استفاده از روشهای مختلف برای جلوگیری از انتقال بیماری، نیازهای جنسی طرفین نیز باید برطرف شود.به همین دلیل برند فیستا تلاش کرده است تا انواع محصولات جنسی خود را مطابق با سلایق جنسی افراد به بازار عرضه کند و در این زمینه توانسته است تحولی بزرگ به وجود بیاورد.

کاندوم‌های فیستا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات جنسی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد: