منوی داروخانه
Your Cart

گلوبیفر | Globifer

قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر 100 عددی قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر 100 عددی
ناموجود
برند: گلوبیفر | Globifer مدل: Globifer Plus 100 tab
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفرقرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر مکملی منحصر به فرد برای بهبود کمخونی ناشی از فقر آهن است.در بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و بارداری افزایش می‌یابد و متخصصین تغذیه مصرف مکمل‌های آهن را در این دوران در کنار منابع غذایی اصلی ..
کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن
381,500 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند گلوبیفر برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید مکملهای سلامتی است. این برند بر این عقیده است که سلامتی مهمترین گنجینه ای است که در اختیار انسان ها قرار گرفته است و اگر به آن توجه نداشته باشند هرگز به سعادت نمی رسند. در واقع، کشور آلمان پس از جنگ جهانی دوم تصمیم گرفت تا بیماری را از دنیا ریشه کن کند. زیرا در طول جنگ به این نتیجه رسیده بود که بیماری و فقر ریشه تمامی پسرفت های انسانی به شمار می رود. این برند که در آلمان فعالیت دارد با پیروی از این عقیده تلاش کرده است محصولاتی با اثربخشی بالا را در اختیار کسانی قرار دهد که به دنبال سلامتی هستند و می خواهند به لایه های عمیق تفکر دست پیدا کنند.

ویژگی محصولات برند گلوبیفر

یکی از مواردی که سبب شده است محصولات برند گلوبیفر در سطح جهانی مورد توجه قرار بگیرند کیفیت بالا و اثربخشی زیاد آنهاست. بسیاری از مصرف کنندگان  بر این عقیده هستند که پس از مصرف محصولات این برند جان تازه ای را درون رگهای خود احساس می کنند. به همین دلیل، آنها محصولات این برند را به محصولات مشابه ترجیح می دهند! راز این موفقیت توجه به نتایج معتبر علمی در تولید محصولات این برند است. همچنین، این برند به استانداردهای بین المللی توجه دارد و تلاش می کند تا محصولاتی ایمن را به سراسر دنیا عرضه کند.

انواع محصولات برند گلوبیفر را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.