منو
سبد خرید شما

قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر 100 عددی

کمک به بهبود کم خونی ناشی از فقر آهن
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر 100 عددی
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر 100 عددی
ناموجود
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر 100 عددی
قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر 100 عددی

ویژگی  قرص گلوبیفر پلاس

-  تامین آهن مورد نیاز بدن
-  حاوی اسید فولیک
-  قابل استفاده در کم خونی فقر آهن
-  حداقل عوارض گوارشی
-  جذب بالاIron18 mg
Folic Acid0.4 mg
Heamoglobin255.20 mg
Energy in Kcal1.2
Carbohydrate-
Protein255 mg
Fat1 mg

  نحوه مصرف قرص گلوبیفر پلاس

-  بزرگسالان: روزانه 1 تا 3 عدد
-  کودکان بالای 12 سال: روزانه 1 عدد-  مصرف همزمان املاح آهن و قرص گلوبیفر پلاش گلوبیفر با تخم مرغ، شیر، چای، قهوه، نان سبوس دار و غلات، جذب آهن را بشدت کاهش می‌دهد.
-  مصرف مکمل‌های آهن دار همراه غذا ممکن است جذب آهن را تا یک سوم کاهش دهد، لذا مصرف آهن در فواصل بین غذاها (2 ساعت بعد از غذا) همراه با آب و آبمیوه (نه شیر یا شربت معده) توصیه می شود.-  در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
  • موجودی: ناموجود
  • برند: گلوبیفر | Globifer
  • امتیاز های جایزه: 2000
  • مدل: Globifer Plus 100 tab
  • SKU: 5425035662026
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
381,500 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 62000
توضیحات

قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر

قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر مکملی منحصر به فرد برای بهبود کمخونی ناشی از فقر آهن است.
در بدن انسان حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و بارداری افزایش می‌یابد و متخصصین تغذیه مصرف مکمل‌های آهن را در این دوران در کنار منابع غذایی اصلی توصیه می‌کنند.
عنصر آهن در گلبول‎‌های قرمز خون وظیفه نقل و انتقال اکسیژن به بافت‌ها و سلول‌های بدن را بر عهده دارند. در صورتی که بدن دچار کمبود آهن باشد، اکسیژن رسانی به مغز و بافت و عضلات بدن با اختلال مواجه می‌شود.
آهن با مدیریت خستگی در بدن بر نوع فعالیت  زنان و  مردان تأثیر می گذارد. حتی افرادی که از کم خونی رنج نمی‌برند، کمبود آهن می‌تواند سطح انرژی بدن‌شان را کاهش دهد. این اتفاق بیشتر در زنان در دوران بارداری اتفاق می‌افتد.
خستگی ناشی از کمبود آهن بیشتر به صورت خواب آلودگی خود را نشان می دهد. این خستگی باعث اختلال در انجام فعالیت های روزانه می شود. رژیم غذایی و مکمل های غنی از آهن می­توانند به افزایش سطح آهن و از بین بردن احساس خستگی کمک کنند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

دلایل عمده بدن درد و کوفتگی کدامند؟
سوالات متداول

نیاز بدن به آهن در دوران شیرخوارگی، کودکی، هنگام رشد و بارداری افزایش می‌یابد و متخصصین تغذیه مصرف مکمل‌های آهن مانند قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر را در این دوران در کنار منابع غذایی اصلی توصیه می‌کنند.

عنصر آهن قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر در گلبول‎‌های قرمز خون وظیفه نقل و انتقال اکسیژن به بافت‌ها و سلول‌های بدن را بر عهده دارد. این مکمل با تامین آهن، اکسیژن رسانی به مغز و بافت و عضلات بدن را بهبود می بخشد.

قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر مکملی منحصر به فرد برای بهبود کمخونی ناشی از فقر آهن است.

خستگی ناشی از کمبود آهن بیشتر به صورت خواب آلودگی خود را نشان می دهد. رژیم غذایی و مکمل های غنی از آهن مانند قرص گلوبیفر پلاس گلوبیفر می­توانند به افزایش سطح آهن و از بین بردن احساس خستگی کمک کنند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید