منو
سبد خرید شما

جالینوس | Jalinous

نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)

جالینوس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات دارویی است. این برند فعالیت خود را در سال 1356 با نام ریتا فارم آغاز کرد و سپس به نام جالینوس تغییر نام داد. برند جالینوس یکی از قدیمی ترین برندهای ایرانی است که در طی چندین دهه فعالیت توانسته است به جایگاه قابل قبولی در میان مصرف کنندگان ایرانی دست پیدا کند. در تولید این محصولات از مواد اولیه با کیفیت استفاده می شود و رضایت مشتریان در سراسر کشور گواهی بر همین امر است! این برند محصولات را در سه دسته قرص، کپسول و سافت ژل به بازار عرضه می کند.

چرا باید از مکملها استفاده کنیم؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از مکملها استفاده کنیم؟! بهتر است بدانید که پیروی از رژیم غذایی سالم بهترین روش برای تامین نیاز بدن به انواع مواد مغذی است. اما امروزه مصرف بیش از اندازه از غذاهای آماده، مشغله زیاد کاری و عدم پیروی از رژیم غذایی مناسب سبب می شود که بدن در معرض کمبود مواد مغذی قرار گیرد. به همین دلیل کارشناسان سلامتی بر این نظر هستند که باید از مکملها برای رفع نیازهای بدن استفاده کنیم. به این موضوع توجه داشته باشید که خودسرانه نباید مصرف این مکملها را آغاز کنید و قبل از استفاده از آنها باید با پزشک و یا داروساز مشورت کنید!

ارتقا سلامتی، هدف کلی برند جالینوس

این برند از آغاز فعالیت تلاش کرده است تا سلامتی را برای افراد جامعه به ارمغان بیاورد. سلامتی مهمترین اصلی است که برای پیشرفت هر جامعه باید در نظر گرفته شود. تا وقتی اعضای یک جامعه از سلامتی برخوردار نباشند، نمی توان برنامه های دیگری را برای ارتقا سطح کیفی زندگی در نظر گرفت. اگر به کشورهای پیشرفته نگاهی بیاندازیم، متوجه می شویم که آنها سالیانه میلیاردها دلار هزینه استحکام پایه های سلامتی در جامعه می کنند. این برند به این موضوع توجه داشته است و می کوشد با ارتقا سلامتی افراد جامعه را در مسیر موفقیت قرار دهد.

انواع محصولات برند جالینوس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.