منوی داروخانه
Your Cart

جالینوس | Jalinous

برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous L Argenine 100tabs
قرص ال آرژنین جالینوسقرص ال آرژنین جالینوس محصولی مناسب برای بهبود عملکرد ورزشکاران است. این قرص به افزایش متابولیسم پروتئین در بدن کمک می کند و همین امر سبب می شود تا عضله سازی بهتر شکل گیرد. از طرف دیگر، قرص آرژنین جالینوس باعث تقویت و رشد بدن می گردد و باعث حفظ جریان خون در بدن می شود ( این موضوع..
بهبود عملکرد ورزشکاران و موثر در متابولیسم پروتئین 
245,200 تومان
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous CoQ10 100mg 50 Caps
کپسول کوکیوتن ۱۰۰ جالینوسکپسول کوکیوتن ۱۰۰ جالینوس محصولی مناسب برای حفظ سلامت قلب است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر روغن نخل، روغن سویا و کوآنزیم کیوتن است و می تواند جریان خون را به قلب بهبود ببخشد. این موضوع باعث می شود تا قلب منظم تر کار کند  و همین امر باعث ارتقا سلامتی عمومی نیز می گ..
کمک به سلامت قلب و عروق
272,500 تومان
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous DHEA 50 mg 100 tablets
  قرص دی اچ ای آ 50جالینوس 100عددی قرص دی اچ ای آ 50جالینوس محصولی مناسب برای بهبود ویژگی های شناختی در انسان است. این قرص می تواند التهابات را در بدن کاهش دهد و نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. قرص دی اچ ای از پوکی استخوان پیشگیری می نماید و برای حفظ سلامت استخوان ها مفید است. از..
بهبود ویژگی های شناختی و محافظت از قلب با کاهش فشار خون
436,000 تومان
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous DHEA 25 mg 100 tablets
قرص دی اچ ای آ 25 جالینوس 100 عددی قرص دی اچ ای آ 25 جالینوس محصولی مناسب برای ارتقا سلامتی است. این قرص می تواند التهابات بدن را کاهش دهد و نقش موثری در جلوگیری از ابتلا به بیماری های مزمن و تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. همچنین، قرص دی اچ ای آ می تواند فشار خون را پایین بیاورد و این موضوع به سلامت..
محافظت از قلب و بهبود اعمال شناختی
261,000 تومان
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous L Carnitine 100Tabs
قرص ال کارنیتین جالینوستاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2023/10استقرص ال کارنیتین جالینوس محصولی مناسب برای افزایش متابولیسم چربی ها در بدن است. هر قرص حاوی 1000 میلی گرم ال کارنیتین است و همین امر سبب شده است استفاده از این مکمل مد نظر ورزشکاران قرار گیرد. استفاده از این قرص سبب می شود چربی های بدن ..
افزایش متابولیسم چربی ها , افزایش انرژی بدن 
359,700 تومان
کپسول ژلاتینی نرم ویزی اکت ۳ شرکت داروسازی جالینوس تهران ۶۰ عددی کپسول ژلاتینی نرم ویزی اکت ۳ شرکت داروسازی جالینوس تهران ۶۰ عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Visiact 3 60 Softgel Capsules
کپسول ژلاتینی نرم ویزی اکت ۳   ۶۰ عددی شرکت داروسازی جالینوس تهرانکپسول ژلاتینی نرم ویزی اکت ۳ محصولی مناسب برای حفظ سلامت چشم است. در این کپسول مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین ایی، زینک و مس به کار رفته اند و همین امر آن را به محصول ارزشمندی تبدیل کرده است. کپسول ویزی اکت یک آنتی اک..
تقویت سیستم ایمنی بدن و آنتی اکسیدان قوی و حفظ سلامت چشم 
206,000 تومان
کپسول ژلاتینی نرم ویزی اکت 3 جالینوس 60 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Visiact 3 60 Softgel Capsules
کپسول ژلاتینی نرم ویزی اکت ۳  جالینوسکپسول ژلاتینی نرم ویزی اکت ۳  جالینوس محصولی مناسب برای حفظ سلامت چشم است. در این کپسول مواد موثره ای نظیر ویتامین ث، ویتامین ایی، زینک و مس به کار رفته اند و همین امر آن را به محصول ارزشمندی تبدیل کرده است. کپسول ویزی اکت یک آنتی اکسیدان قوی است و با ک..
حفظ سلامت چشم و آنتی اکسیدان قوی و تقویت سیستم ایمنی بدن
206,000 تومان
کپسول زینک پلاس ویت 10 جالینوس 60 عددی کپسول زینک پلاس ویت 10 جالینوس 60 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Zinc Plus Vit 10 60 Capsules
کپسول زینک پلاس ویت 10 جالینوسکپسول زینک پلاس ویت 10 جالینوس در حفظ سلامت پوست مو و ناخن ها موثر است. زینک باعث تقویت سیستم ایمنی شده و از تاثیر استرس اکسیداتیو بر سلول ها پیشگیری می کند در نتیجه از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند. مکمل زینک باعث کاهش ریزش مو می شود و رشد موها را سریع تر می ..
کمک به کاهش ریزش مو و کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن ها
105,000 تومان
کپسول روغن گل مغربی جالینوس 60 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Evening Primrose Oil 60 Soft Capsules
کپسول روغن گل مغربی جالینوس 60 عددیکپسول روغن گل مغربی جالینوس علاوه بر روغن گل مغربی حاوی ویتامین ایی نیز هست. از این مکمل برای کاهش علائم سندرم پیش از قاعدگی نظیر تغییر خللق و خو، سردرد و دل درد استفاده می شود. روغن گل مغربی در کاهش علائم یائسگی نیز بسیار موثر بوده است. ویتامین ای موجود در این کپس..
کمک به کاهش علائم دوران پیش از قاعدگی و آنتی اکسیدان
121,000 تومان
کپسول بیوتین 300 جالینوس 100 عددی کپسول بیوتین 300 جالینوس 100 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Biotin 300 mcg 100 Caps
کپسول بیوتین 300 جالینوسکپسول بیوتین 300 جالینوس حاوی 300 میکروگرم ویتامین ب7 است.بیوتین یکی از اصلی ترین ویتامین های بهبود دهنده کیفیت پوست، مو وناخن ها می باشد. اگر ریزش موهای شما براثر بیماری های داخلی نظیر تیروئید و یا تخمدان پلی کستیک نباشد با مصرف بیوتین در یک دوره سه ماهه درمان می شود. مصرف ب..
کمک به درمان ریزش مو و کمک به حفظ سلامت پوست مو و ناخن ها
46,900 تومان
قرص کلسیم د3 جالینوس 60 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Calcium D3 60tablets
قرص کلسیم د3 جالینوس 60 عددیقرص کلسیم د3 جالینوس حاوی کلسیم است که برای ساخت و سلامت استخوان ها و دندان ها حائز اهمیت است.وجود ویتامین د3 در این محصول موجب می شود که کلسیم بهتر جذب بدن شود.همچنین این ویتامین برای افرادی که در معرض نور خوشید نیستن بسیار ضروری است.علل پوکی استخوان رژیم غذایی: ..
کمک به حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها و کمک به جذب بهتر کلسیم
42,500 تومان
قرص کافئین 200 جالینوس 100 عددی قرص کافئین 200 جالینوس 100 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Caffeine 200 mg 100 Tablets
قرص کافئین 200 جالینوس 100 عددیقرص کافئین 200 جالینوس محصولی مناسب برای کمک به افزایش سطح هوشیاری است. این قرص حاوی 200 میلی گرم کافئین است و همین امر باعث شده است اثربخشی آن افزایش پیدا کند. مصرف کافئین خستگی را از بین می برد و به افراد کمک می کند تا بر کارهای خود تمرکز داشته باشند. استفاده از قرص ..
کمک به افزایش سطح هوشیاری و تاخیر در خستگی
65,400 تومان
قرص ویتامین د۳ ۲۰۰۰ جالینوس 50 عددی قرص ویتامین د۳ ۲۰۰۰ جالینوس 50 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinus Vit D3 2000
قرص ویتامین د۳ ۲۰۰۰ جالینوس قرص ویتامین د۳ ۲۰۰۰ جالینوس محصولی مناسب برای کمک به تامین ویتامین د 3 در بدن است. این قرص جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و همین امر خطر ابتلا به بیماری های استخوانی از جمله پوکی استخوان را کاهش می دهد. قرص ویتامین د3 سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و خطر ابتلا به بیم..
جلوگیری از بیماری های استخوانی و کمک به کمبود ویتامین د3 
32,700 تومان
قرص ملاتونین  جالینوس 30 عددی قرص ملاتونین  جالینوس 30 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Melatonin1 30tabs
قرص ملاتونین  جالینوس 30 عددیقرص ملاتونین 1 جالینوس محصولی مناسب برای بهبود مشکلات خواب است. پزشکان به این موضوع اشاره می کنند اگر مشکلات خواب برطرف نشود، خطر بروز بیماری های متعددی از جمله بیماری های قلبی و بیماری های روانی افزایش پیدا می کند. هر یک قرص جالینوس حاو یک میلی گرم ملاتونین است و ه..
بهبود مشکلات خواب و عدم خواب آلودگی روز بعد از مصرف
57,300 تومان
قرص فولیک اسید 1جالینوس 100 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Folicacid Tablets 1 100pcs
قرص فولیک اسید ۱جالینوس 100 عددیقرص فولیک اسید ۱جالینوس محصولی مناسب برای تامین اسید فولیک مورد نیاز بدن است. اسید فولیک یکی از ویتامین های بسیار ضروری برای بدن است که آثار زیادی بر سلامتی دارد. مصرف این قرص می تواند برای جلوگیری از خستگی، افسردگی، اضطراب و بی اشتهایی مفید باشد. همچنین، قرص فولیک اس..
جلوگیری از خستگی و افسردگی و کاهش اضطراب و بی اشتهایی
17,390 تومان
قرص سیستین ب6 جالینوس 60 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Cystine B6
قرص سیستین ب6 جالینوس قرص سیستین ب6 جالینوس مکملی منحصر به فرد برای بهبود ریزش مو، پیشگیری از ریزش مو و استحکام ناخنهاست. این مکمل حاوی ویتامین ب6 ، آمینواسید ال-آرژنین و آمینواسید ال-سیستئین است. نقش آمینواسیدها، ویتامین‌ها و مواد معدنی در حفظ سلامتی آمینواسید ال-سیستئین یکی از اجز..
درمان ریزش مو (دوره ای و مزمن) ناخن های شکننده
115,000 تومان
قرص بیوتین جالینوس 5 میلی گرمی 100 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Biotin 5mg 100Tab
قرص بیوتین جالینوس 5 میلی گرمی هرقرص بیوتین جالینوس حاوی 5 میلی گرم بیوتین است که درتقویت سیستم امین و درمان ریزش مو نقش موثری دارد. این قرص برای افرادی که به سلامت پوست و موی خود اهمیت می دهند توصیه می شود. این قرص اثر بخشی بسیار بالایی دارد و به محض شروع مصرف فواید آن مشخص می شوند. کارشناسان تو..
کمک به حفظ سلامت پوست و مو و درمان ریزش مو بر اثر کمبود ویتامین
153,000 تومان
قرص بیوتین 1000 جالینوس 50 عددی
ناموجود
برند: جالینوس | Jalinous مدل: Jalinous Biotin 1000 50Tabs
قرص بیوتین 1000 جالینوس قرص بیوتین 1000 جالینوس محصولی مناسب برای کمک به سلامت پوست، مو و ناخن است. بیوتین از ویتامین های گروه ب است که می تواند به طور مستقیم بر سلامتی و زیبایی این ارگان ها در بدن اثر بگذارد. مصرف این قرص انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهد و از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. هم..
کمک به سلامت پوست، مو و ناخن و کاهش ریزش مو
54,500 تومان
نمایش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

جالینوس برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات دارویی است. این برند فعالیت خود را در سال 1356 با نام ریتا فارم آغاز کرد و سپس به نام جالینوس تغییر نام داد. برند جالینوس یکی از قدیمی ترین برندهای ایرانی است که در طی چندین دهه فعالیت توانسته است به جایگاه قابل قبولی در میان مصرف کنندگان ایرانی دست پیدا کند. در تولید این محصولات از مواد اولیه با کیفیت استفاده می شود و رضایت مشتریان در سراسر کشور گواهی بر همین امر است! این برند محصولات را در سه دسته قرص، کپسول و سافت ژل به بازار عرضه می کند.

چرا باید از مکملها استفاده کنیم؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از مکملها استفاده کنیم؟! بهتر است بدانید که پیروی از رژیم غذایی سالم بهترین روش برای تامین نیاز بدن به انواع مواد مغذی است. اما امروزه مصرف بیش از اندازه از غذاهای آماده، مشغله زیاد کاری و عدم پیروی از رژیم غذایی مناسب سبب می شود که بدن در معرض کمبود مواد مغذی قرار گیرد. به همین دلیل کارشناسان سلامتی بر این نظر هستند که باید از مکملها برای رفع نیازهای بدن استفاده کنیم. به این موضوع توجه داشته باشید که خودسرانه نباید مصرف این مکملها را آغاز کنید و قبل از استفاده از آنها باید با پزشک و یا داروساز مشورت کنید!

ارتقا سلامتی، هدف کلی برند جالینوس

این برند از آغاز فعالیت تلاش کرده است تا سلامتی را برای افراد جامعه به ارمغان بیاورد. سلامتی مهمترین اصلی است که برای پیشرفت هر جامعه باید در نظر گرفته شود. تا وقتی اعضای یک جامعه از سلامتی برخوردار نباشند، نمی توان برنامه های دیگری را برای ارتقا سطح کیفی زندگی در نظر گرفت. اگر به کشورهای پیشرفته نگاهی بیاندازیم، متوجه می شویم که آنها سالیانه میلیاردها دلار هزینه استحکام پایه های سلامتی در جامعه می کنند. این برند به این موضوع توجه داشته است و می کوشد با ارتقا سلامتی افراد جامعه را در مسیر موفقیت قرار دهد.

انواع محصولات برند جالینوس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.