منوی داروخانه
Your Cart

نچرال ورلد | Natural World

کپسول ایمیون ساپورت نچرال ورلد 60 عددی
برای این هوای آلوده -5 %
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Immune Support
کپسول ایمیون ساپورت نچرال ورلد کپسول ایمیون ساپورت نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، عملکرد درست دستگاه گوارش بدن، کاهش علائم عفونت‌های دستگاه تنفسی و  مقابله با عوامل بیماری‌زا موثر است.این محصول حاوی کلستروم (آغوز) گاوی است که بروز التهابات آلرژیکی در انس..
بهبود سلامت سیستم ایمنی و گوارش بدن و کاهش علائم عفونت‌های دستگاه تنفس فوقانی
217,455 تومان 228,900 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Full Flex Plus
  قرص فول فلکس پلاس نچرال ورلد قرص فول فلکس پلاس نچرال ورلد مکملی موثر برای استحکام و سلامت استخوان ها، مفاصل و غضروف هاست. این قرص به کاهش علائم استئوآرتیت (آرتروز) و روماتیسم کمک می کند و نقش موثری در جلوگیری از پیشرفت این بیماری دارد.  قرص فول فلکس حاوی عصاره زنجبیل و عصاره زردچوب..
تقویت و حفظ سلامت مفاصل و غضروف ها
277,950 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Easy Iron
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد کپسول آهن ایزی آیرون نچرال ورد مکملی منحصر به فرد برای درمان کم خونی و جذب آهن است.این کپسول حاوی آهن به صورت فروس بیس گلیسینات ( آهن)، فولیک اسید (B9)، ویتامین B12 و ویتامین سی است به تامین آهن مورد نیاز بدن کمک می‌کند. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این..
تامین آهن بدن با جذب بسیار خوب و کمک به درمان کم خونی
106,400 تومان 112,000 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Arthro Eaze
کپسول آرترو ایز نچرال ورلد کپسول آرترو ایز نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای درمان بیماریهای مفصلی و استخوانی است. این دارو حاوی مواد ضد التهابی و غیر استروئیدی است و عوارض جانبی آن بسیار کم است. آرتروز آرتروز به معنای ساییدگی مفصل و تخریب سطح مفصلی و به دنبال آن تغییر شکل، درد و محدودیت ح..
برای پیشگیری و بهبود علائم آرتروز، التهاب و درد مفاصل
270,000 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Bone Complex
        قرص بون کمپلکس نچرال ورلد قرص بون کمپلکس نچرال ورلد شروع عوارض بیماری‌های عضلانی و اسکلتی را به تاخیر انداخته و به سلامت استخوان‎ها و مفاصل کمک می‌کند. این مکمل ترکیبی از گلوکزآمین، ریز مغذی‎هایی شامل کلسیم، روی، بور و ویتامین‌های C،D..
کمک به حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل و اثرات ضد التهاب و ضد درد
353,200 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Bone Power
    قرص بون پاور نچرال ورلد 60 عددی   قرص بون پاور نچرال ورلد ساخت کشور آمریکا و از برند نچرال ورلد است. این محصول حاوی ویتامین ها و املاح ضروری مورد نیاز برای سلامت استخوان ها و مفاصل است و برای بهبود دردهای مفصلی نیز کاربرد دارد. آرتروز چیست؟ شایع ترین بیماری مفصلی..
کمک به جلوگیری و درمان پوکی استخوان و نرمی استخوان
196,200 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Digestive Aid
  قرص دایجستیو اید نچرال ورلد 30 عددی قرص دایجستیو اید نچرال ورلد حاوی کلسیم کربنات است. این ترکیب به عنوان یک آنتی اسید عمل می‌کند و به بهبود سوزش مری و معده و پیشگیری از رفلاکس معده و بروز نفخ کمک می‌کند.   رفلاکس معده چیست؟ بازگشت محتویات معده به همراه اسید..
بهبود ناراحتی های ناشی از رفلاکس گوارشی و فاقد شکر و کالری
110,000 تومان
کپسول کربو بلاکر نچرال ورلد کپسول کربو بلاکر نچرال ورلد
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Carbo Blocker
کپسول کربو بلاکر نچرال ورلدمصرف کپسول کربو بلاکر نچرال ورلد برای کاهش وزن و کنترل جذب کربوهیدرات‌ها برای افرادی که رژیم غذایی آن ها سرشار از کربوهیدرات است توصیه می شود. وجود عصاره لوبیا سفید مانع عملکرد آنزیم آلفا آمیلاز (یکی از آنزیم‌های طبیعی بدن) برای تبدیل کربوهیدرات‌ها به گلوکز می‌شود. این عص..
کاهش وزن و کنترل جذب کربوهیدرات ها
200,000 تومان
کپسول کالم انرژی نچرال ورلد 30 عددی کپسول کالم انرژی نچرال ورلد 30 عددی
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Calm Energy
کپسول کالم انرژی نچرال ورلد کپسول کالم انرژی نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای بهبود استرس مزمن، افزایش تمرکز و سطح انرژی در بدن است. این کپسول حاوی مقادیر زیادی سنسوریل (عصاره استاندار شده گیاه آشواکاندا) است و در بهبود عوارض استرس و اضطراب نقش بسزایی دارد.تاثیر گیاه آشواگاندا بر استرساسترس ..
بهبود استرس مزمن، افزایش تمرکز و سطح انرژی
100,000 تومان
کپسول فول اسپکتورام بی نچرال ورلد  30 عدد
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World full spectrum B 30sr tab
کپسول فول اسپکتورام بی نچرال ورلدکپسول فول اسپکتورام بی نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد در تقویت و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن، درمان استرس، اضطراب و افسردگی، تقویت سیستم عصبی و تامین انرژی مورد نیاز بدن است.این محصول ضد استرس بوده و همچنین مناسب برای رژیم‌های گیاهخواری است. این کپسول حاوی مقادیر کافی ا..
ضد استرس و تقویت قوا
60,000 تومان
کپسول اسلیم می نچرال ورلد 60 عدد کپسول اسلیم می نچرال ورلد 60 عدد
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Slim Me
    کپسول اسلیم می نچرال ورلد کپسول اسلیم می نچرال ورلد 60 عددی محصولی مناسب جهت کاهش وزن، کاهش بافت چربی های موضعی و  کاهش اشتها می شود. مصرف این مکمل باعث کاهش اشتها و تمایل به مصرف شیرینی  همچنین کنترل اشتها و افزایش چربی سوزی در بدن می شود. از آنج..
کاهش بافت چربی بدن، کاهش اشتها و دارای خاصیت چربی سوز و افزایش متابولیسم
232,000 تومان
قرص پره ناتال فرمولا نچرال ورلد
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Prenatal Formula
قرص پره ناتال فرمولا نچرال ورلد    قرص پره ناتال فرمولا نچرال ورلد مولتی ویتامین مناسب برای استفاده در دوران بارداری است. این مکمل به رشد جنین و حفظ سلامت مادر کمک می‌کند. نقش تغذیه مناسب در دوران بارداری پیروی از رژیم غذایی صحیح در دوران بارداری یکی از مهم‌ترین موارد..
مولتی ویتامین کامل بارداری برای رشد جنین ، کمک به تامین ویتامین ها
98,100 تومان
قرص ویتامین فور هیر نچرال ورلد 30 عددی قرص ویتامین فور هیر نچرال ورلد 30 عددی
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Vitamins for the Hair
قرص ویتامین فور هیر نچرال ورلد مکمل ویتامین فور هیر نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است. مصرف این مکمل به پیشگیری از ریزش مو، تقویت فولیکول های مو و تغذیه آن کمک می‌کند. بیوتین موجود دراین مکمل، که به عنوان ویتامین B7 نیز شناخته می شود، یک ویتامین B پیچیده است که..
ضد ریزش و ترکیبی کامل برای تقویت و تغذیه موها
212,550 تومان
قرص مولتی میکس پلاس نچرال ورلد
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Multi Mix Plus
قرص مولتی میکس پلاس نچرال ورلدقرص مولتی میکس پلاس نچرال ورلد حاوی طیف وسیعی از ویتامینها و املاح ضروری مورد نیاز بدن است. مصرف این مکمل به حفظ سلامت سیستم عمومی بدن، تقویت بینایی، تقویت سیستم ایمنی بدن، سلامت قلب و عروق و افزایش انرژی بدن کمک می‌کند.نقش ویتامینها و مواد معدنی در حفظ سلامتیویتامین‌ها..
سلامت قلب، چشم ها و سیستم ایمنی
75,900 تومان
قرص سایدر وینگر کمپلکس نچرال ورلد
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Cider Vinegar Complex
قرص سایدر وینگر کمپلکس نچرال ورلدقرص سایدر وینگر کمپلکس نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای چربی‌سوزی، کاهش وزن و کاهش چربی‌های ذخیره شده در بدن است.هر قرص از این مکمل حاوی 300 میلی‌گرم سرکه سیب است.اثرات سرکه سیب بر سلامتیدر این مکمل از سرکه سیب استفاده شده است. سرکه سیب حاصل تخمیر سیب است. مصرف سرک..
چربی سوز، کاهش وزن و ذخایر چربی و احساس سیری و کاهش اشتها
40,300 تومان
قرص بیوتین نچرال ورلد  30 عدد
ناموجود
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World biotin 1000 mcg
قرص بیوتین نچرال ورلدقرص بیوتین نچرال ورلد مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است. این مکمل به به کاهش ریزش مو، ضخیم شدن موهای نازک شده، افزایش حجم و درخشندگی مو کمک می‌کند.همچنین، این قرص حاوی مقدار زیادی از بیوتین (ویتامین H) است و در ارتقاء سطح انرژی بدن تاثیر بسیار دارد.اهمیت بیو..
کمک به حفظ سلامتی پوست ، کمک به استقامت ناخن ها و جلوگیری از شکسته شدن آنها
40,000 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

برند نچرال ورلد برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند فعالیت خود را در آمریکا آغاز کرد و تلاش کرد به برندی پیشرو در زمینه تولید مکملهای سلامتی تبدیل شود. با توجه به این موضوع که این برند از مواد طبیعی در تولید مکملهایش استفاده می کند، به زودی در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفت و امروزه محصولات این برند در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند. موسسان این برند بر این عقیده هستند که طبیعت بهترین پزشک است و درمان تمامی بیماریها را می توان در طبیعت پیدا کرد. محصولات این برند با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین موضوع سبب شده است این برند به جایگاه قابل قبولی در سطح بین المللی تبدیل شود.

رویکرد نچرال ورلد رویکردی طبیعی به درمان بیماریهاست!

همانطور که از نام برند نچرال ورلد مشخص است، این برند بر این عقیده است که با استفاده از مواد طبیعی می توان به ارتقا سلامتی و درمان بیماریها کمک کرد. ریشه این تفکر به این اصل باز می گردد که در طول تاریخ بشریت، انسانها برای درمان بیماریهایشان از داروهای گیاهی استفاده می کردند و همواره بازگشت به طبیعت باعث تداعی حس آرامش در میان انسانها شده است. در نتیجه، اگر بتوانیم دوباره استفاده از مواد طبیعی را آغاز کنیم، بی شک می توانیم زندگی سالمتری را از قبل تجربه کنیم.

انواع محصولات برند نچرال ورلد را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.