منوی داروخانه
Your Cart

قرص بون کمپلکس نچرال ورلد 60 عددی

کمک به حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل و اثرات ضد التهاب و ضد درد
قرص بون کمپلکس نچرال ورلد 60 عددی
قرص بون کمپلکس نچرال ورلد 60 عددی
قرص بون کمپلکس نچرال ورلد 60 عددی
قرص بون کمپلکس نچرال ورلد 60 عددی
قرص بون کمپلکس نچرال ورلد 60 عددی

 

 

 

 

قرص بون کمپلکس نچرال ورلد

قرص بون کمپلکس نچرال ورلد شروع عوارض بیماری‌های عضلانی و اسکلتی را به تاخیر انداخته و به سلامت استخوان‎ها و مفاصل کمک می‌کند. این مکمل ترکیبی از گلوکزآمین، ریز مغذی‎هایی شامل کلسیم، روی، بور و ویتامین‌های C،Dو E است.

 

 

آرتروز چیست؟

شایع ترین بیماری مفصلی آرتروز است که در آن غضروف مفصلی دچار آسیب و تخریب شده و همین امر باعث اختلال حرکتی و درد می شود. افزایش سن، چاقی و اضافه وزن، ورزشهای سنگین و غیراصولی، حوادثی مانند تصادفات و سبک زندگی ماشینی زمینه ساز بروز آرتروز هستند. بیماری پوکی استخوان در اثر کاهش تراکم استخوان و کاهش استحکام آنها در برابر ضربات و گفته می شود. در بروز بیماری آرتروز و پوکی استخوان ‌تنها کمبود کلسیم و ویتامین دی نقش ندارند، بلکه کمبود گروهی از املاح و عناصر مانند روی، ‌مس، کروم و منیزیم بصورت هم زمان فرآیندهای مربوط به پوکی استخوان و آرتروز را تسریع می‌بخشند. این مکمل حاوی ویتامین دی، روی، کلسیم و منیزیم با مقادیر مناسب جهت حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل است.

 

 

پوکی استخوان چیست؟

پوکی استخوان یک اختلال اسکلتی است که بیشتر در دوران کهنسالی بروز می‌کند و ویژگی بارز آن کاهش توده استخوانی و به تبع آن کاهش استحکام استخوان است و فرد را در معرض خطر شکستگی استخوان قرار می دهد. بیشترین میزان شکستگی در مهره‌ها، سپس در لگن و بعد در سایر استخوان‎ها رخ می‎دهد. اختلالات و بیماری استخوانی را می توان با مکمل هایی که حاوی کلسیم، ویتامین دی، گلوکز آمین، ویتامین ها و املاح ضروری بهبود بخشید و یا سرعت آن را به تاخیر انداخت.

       

      داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

       

       

       

       

       

      353,200 تومان
      قیمت با امتیاز جایزه: 144000
      • موجودی: موجود
      • مدل: Natural World Bone Complex
      • بارکد محصول: 6262308101702
      • کد انبار: 1392
      برچسب ها: جشنواره
      سوالات متداول

      این محصول تحت لیسانس شرکت NASCO آمریکا و تولید شده در شرکت داروسازی تهران دارو و دارنده پروانه ساخت شرکت تولیدی دارویی لیوار می باشد.

      بهترین زمان مصرف این مکمل همراه وعده های غذایی است .

      تا کنون هیچ عارضه جدی پس از مصرف این دارو گزارش نشده است. در صورتی که پس از استفاده این دارو، دچار حالات غیر طبیعی و عوارض شدید، حتما به پزشک مراجعه کرده و در افزایش، کاهش، قطع این دارو خودسرانه عمل نکنید.

      در صورتی که به غذا‌های دریایی همچون خرچنگ، حساسیت و آلژی

      بزرگسالان روزانه 2 عدد همراه با غذا و مایعات با مشورت پزشک مصرف کنند.

      کد تخفیف خوش آمد گویی