Menu
Your Cart

الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition

الیمپ نوتریشن

الیمپ نوتریشن برندی پیشرو در زمینه تولید مکمل های بدنسازی و ورزشی است. امروزه، افراد زیادی به زیبایی اندام خود اهمیت می دهند و توجه بیش از حد به دنیای مکمل ها سبب شده است که افراد زیادی جذب این صنعت شوند. بنابراین ادامه حیات به عنوان مکملی خوش نام در این فضای رقابتی بسیار دشوار است و نیاز به انرژی و زمان بسیاری دارد. برند الیمپ نوتریشن مفتخر به تولید مجموعه کاملی از مکمل ها است که تمامی نیازهای ورزشکاران را پوشش می دهند.

ویژگی های اصلی مکل های برند الیمپ نوتریشن کدامند؟

الیمپ نوتریشن برندی قوی است که به مشتریان خود اهمیت زیادی می دهد. این برند در سال 2001 به دلیل پاسخگویی به نیازهای مشتریان موفق به کسب گواهی ISO:9001 و GMP Certified Facilities شد. همانطور که می دانید تمامی ورزشکاران دارای وضعیت بدنی یکسانی نیستند و یا روزانه ورزش نمی کنند. برخی از ورزشکاران می خواهند عضلات قوی و برجسته ای داشته باشند و برخی ترجیح می هند بدنشان را قوی کنند.

برخی می خواهند هم بدنی قوی و هم عضلاتی برجسته داشته باشند. مکمل های برند المپیا نیوتریشن این توانایی را دارند پاسخگوی تمامی این نیازها باشند.  مجموعه المپیا نیوتریشن دارای شبکه توزیع ملی و بین المللی است. مشتریان این برند مطمن هستند که از سوی این کمپانی حمایت می شوند و محصولات و مکمل ها الیمپ نوتریشن همیشه در دسترس آنها خواهند بود.

محصولات برند الیمپ نوتریشن

این برند مجموعه متنوعی از محصولات بدنسازی را را تولید می کند که به شرح زیرند:

  • مکملهای پروتئین دار
  • مکملهای قبل از ورزش
  • مکملهای انرژی زا
  • مکملهای قدرتی
  • گینرها
  • مکملهای کاهش وزن

مکملهای پروتئین دار الیمپ نوتریشن

پروتئین ریز مغذی بسیار مهمی است که تمامی ورزشکاران نیاز مبرمی بدان دارند. در طی ورزش صدمات زیادی مانند کشیدگی عضلانی، پیچ خوردگی و التهاب برای فرد به وجود می آید. پروتئین تنشهای جسمانی را کاهش می دهد و میزان خونریزی را به حداقل می رساند.  البته تمامی ورزشکاران به یک اندازه به پروتئین نیاز ندارند. این مورد به سن، جنس، اندازه بدن، میزان فعالیت ورزشکار و مدل تغذیه او بستگی دارد. بهتر است قبل از انتخاب مکمل پروتئین ویژگی های بدنی خود را در نظر داشته باشید. در این زمینه می توانید با مربی خود مشورت کنید.  برند الیمپ نوتریشن مجموعه متنوع و کاملی از مکملهای پروتئین دار را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد. تنوع این محصولات سبب شده است تمامی نیازهای ورزشکاران پاسخ داده شود.

مکملهای قبل از ورزش الیمپ نوتریشن

تامین انرژی بدن نقش بسیار مهمی را در بهبود عملکرد ورزشکاران در طول تمرینات ورزشی دارد. مطالعات نشان می دهند که ورزشکاران برای انجام ورزشهای استقامتی و قدرتی به 2500 تا 4000 کیلو کالری ( در بانوان) و 3000 تا 6000 کیلو کالری (در آقایان) نیازمند هستند. برند الیمپ نوتریشن به این نیاز ورزشکاران اهمیت می دهد و مجموعه کاملی از مکملهای قبل از ورزش را به بازار عرضه می کند. اما ورزشکاران باید به این موضوع توجه داشته باشند که قبل از استفاده از مکمل ورزشی باید دستورالعمل استفاده از آنها را به خوبی بخوانند و بهترین انتخاب را داشته باشند.

مکملهای انرژی زا الیمپ نوتریشن

برای اینکه بهترین عملکرد را در طول ورزش داشته باشید به انرژی کافی نیاز دارید. همچنین با توجه به اینکه بعد از ورزش سطوح انرژی در بدن افت شدیدی پیدا می کنند، تامین انرژی مورد نیاز بدن برای انجام فعالیت های حیاتی بسیار ضروری است.  مطالعات نشان داده اند که مصرف مکملهای انرژی زا برای همگان مفید نیستند. زیرا بدن هر شخص واکنش خاصی را به مواد محرک نشان می دهد. اگر تا به حال از مکملهای انرژی زا استفاده نکرده اید بهتر است قبل از مصرف با پزشک و یا داروساز مشورت کنید.  برند الیمپ نوتریشن انواع مکملهای انرژی را در اختیار تمامی کسانی قرار می دهد که به انرژی زیادی برای انجام فعالیتهای خود نیاز دارند!

مکملهای قدرتی الیمپ نوتریشن

ورزشهای مختلفی به افزایش قدرت ورزشکاران کمک می کنند. مطالعات نشان داده اند که اگر کسی می خواهد قدرت خود را افزایش دهد باید بر روی افزایش حجم و اندازه عضلات تمرکز داشته باشد. هر چقدر که عضلات فرد قوی تر شوند، قدرت وی افزایش بیشتری پیدا می کند. همچنین تامین انرژی و کاهش خستگی یکی از موارد دیگری است که ورزشکاران باید به آن توجه داشته باشند.  برند الیمپ نوتریشن مکمل «BCAA 300 GM watermelon» را در اختیار کسانی قرار می دهد که می خواهند قدرت خود را در طول ورزش بالا ببرند.

گینرهای الیمپ نوتریشن

گینر ها مکملهایی هستند که معمولا از 80 درصد کربوهیدرات و 10 تا 20 درصد پروتین تشکیل شده اند. میزان بالای قند و میزان پایین پروتین در گینر ها سبب شده است که این مکمل ها به منبعی برای انرژی در رژیم های غذایی مقاومتی تبدیل شوند. گینرها معمولا برای افزایش حجم عضلات و سرعت بهبود  عضلات بعد از تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند. با این وجود استفاده از گینرها به تمامی افراد توصیه نمی شود. قبل از استفاده از این مکملها با مربی خود مشورت کنید. برند الیمپ نوتریشن مجموعه کاملی از گینرها را در اختیار تمامی دوستداران ورزش و سلامتی قرار می دهد.

مکملهای کاهش وزن الیمپ نوتریشن

کاهش وزن مسئله بسیار مهمی برای ورزشکاران است. اگر چربی های مازاد بدن از بین نروند عضلات نمی توانند خود را نشان دهند. اما روند کاهش وزن روند بسیار دشواری است. زیرا میزان مواد ورودی به بدن کاهش پیدا می کند و همین امر مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می آورد.

تمامی افراد باید به این موضوع توجه داشته باشند که در روند کاهش وزن باید بسیار محتاط باشند تا آسیبی به سلامتی آنها وارد نشود. اگر در این روند سلامت جسمانی فرد تحت تاثیر قرار گیرد به زودی مشکلاتی بروز پیدا می کند که جبران آنها در بسیاری از موارد غیر ممکن است. برند الیمپ نوتریشن مجموعه متنوعی از مکملهای کاهش وزن را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد تا بتوانند به اندام ایده آل خود دست پیدا کنند!

خدمات برند الیمپ نوتریشن به مشتریان!

سفارش مشتریان همان اندازه که برای آنها مهم است برای ما نیز مهم است. هر گونه نظر و یا پیشنهادی را می توانید از طریق ایمیل به ما اعلام کنید. برند الیمپ نوتریشن در تلاش است تا بهترین را به مشتریان خود عرضه کند.

انواع محصولات برند الیمپ نوتریشن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Nutrition Bcaa 4:1:1
پودر بی سی ای ای ۴.۱.۱  ۲۰۰ گرم الیمپپودر بی سی ای ای ۴.۱.۱  ۲۰۰ گرم الیمپ محصولی مناسب برای تامین پروتئین و آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن برای رشد توده عضلانی است. این پودر به رفع خستگی بعد از تمرین کمک می کند و نقش موثری در بهبود عملکرد ورزشکاران دارد. همچنین، مصرف این مکمل برای بازسازی عض..
452,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp L Carnitine Xplode
پودر ال کارنیتین اکسپلود الیمپپودر ال کارنیتین اکسپلود الیمپ محصولی مناسب برای کاهش بافت چربی در تمرینات ورزشی است. این پودر حاوی 1500 میلی گرم ال کارنتین است و استفاده درست از آن به ارتقا سلامتی کمک می کند و سبب می شود ورزشکاران زودتر به اهداف ورزشی خود برسند. این پودر وزن بدن را کنترل می کند و از ..
782,800 تومان 824,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Lglutamine Mega Caps
کپسول گلوتامین 1400 الیمپکپسول گلوتامین 1400 الیمپ محصولی مناسب برای رشد توده عضلانی است. در این کپسول از 1400 میلی گرم گلوتامین استفاده شده است که سلولهای ماهیچه ای را تحریک می کند و به ورزشکاران کمک می کند تا با افزایش زمان عضله سازی زودتر به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. گلوتامین میزان انرژی را ..
3,101,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Flex Power
پودر فلکس پاور الیمپپودر فلکس پاور الیمپ محصولی مناسب برای عملکرد بهتر عضلات است. این مکمل حاوی مواد مغذی مورد نیاز برای عضلات است و به عملکرد بهتر ورزشکاران در طول تمرینات سنگین ورزشی کمک می کند. اگر عضلات در طول تمرینات ورزشی آسیب ببینند، این پودر می تواند به رفع آسیب ها و مصدومیت ها کمک کند. حتی ..
741,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp BCAA 1100 Mega Caps
قرص بی سی ای ای 1100 الیمپقرص بی سی ای ای 1100 الیمپ مکملی بی‌نظیر و مناسب ورزشکاران است که قابلیت جذب فوری مواد را به منظور تولید انرژی انجام می‌دهد و متابولیسم آمینواسید را در بدن افزایش می‌دهد و از این طریق در بازسازی و محافظت از بافت‌های ماهیچه‌ای موثر است.این مکمل موجب افزایش حجم و قدرت عضلانی..
1,199,000 تومان
کپسول کراتین مونوهیدرات 1250 الیمپ | 120 عددی | افزایش دهنده وزن کپسول کراتین مونوهیدرات 1250 الیمپ | 120 عددی | افزایش دهنده وزن
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Creatine 1250 Mega Caps
کپسول کراتین مونوهیدرات 1250 الیمپکپسول کراتین مونوهیدرات 1250 الیمپ محصولی مناسب است که وزن را بالا می برد و به افزایش استقامت بدن کمک می کند. تمامی کسانی که در حیطه های ورزشی کار می کنند با کراتین آشنایی دارند و آن را یکی از مواد مهم در بهبود عملکرد عضلات می دانند. این کپسول به سنتز پروتئین در عضل..
1,711,000 تومان
کپسول ای ای کی جی الیمپ | افزایش استقامت و جریان خون در عضلات کپسول ای ای کی جی الیمپ | افزایش استقامت و جریان خون در عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp AAKG 1250 Extreme Mega caps
کپسول ای ای کی جی الیمپکپسول ای ای کی جی الیمپ مکملی منحصر به فرد و مناسب ورزشکاران است. این مکمل منبعی غنی از ال آرژنین است و در بازسازی بافت ماهیچه‌ها پس از تمرینات ورزشی بسیار موثر است. این محصول حاوی ال آرژنین آلفا است که به موجب آن جریان خون در رگها افزایش می‌یابد و از این رو در افزایش استقامت..
588,000 تومان
کپسول ای ای کی جی الیمپ | 120 عدد | افزایش استقامت و جریان خون در عضلات کپسول ای ای کی جی الیمپ | 120 عدد | افزایش استقامت و جریان خون در عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp AAKG 1250 Extreme Mega 120 Caps
کپسول ای ای کی جی الیمپکپسول ای ای کی جی الیمپ مکملی منحصر به فرد و مناسب ورزشکاران است. این مکمل منبعی غنی از ال آرژنین است و در بازسازی بافت ماهیچه‌ها پس از تمرینات ورزشی بسیار موثر است. این محصول حاوی ال آرژنین آلفا است که به موجب آن جریان خون در رگها افزایش می‌یابد و از این رو در افزایش استقام..
588,000 تومان
کپسول اچ ام بی الیمپ | 120 عدد | افزایش قدرت عضلات و جلوگیری از ریزش عضلات کپسول اچ ام بی الیمپ | 120 عدد | افزایش قدرت عضلات و جلوگیری از ریزش عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp HMB 1250 mega Caps 120 caps
کپسول اچ ام بی الیمپکپسول اچ ام بی 1250 مگا کپس مکملی مناسب برای ورزشکاران است و نقش بسزایی در افزایش قدرت عضلات، عضله‌سازی و جلوگیری از ریزش عضلات دارد. این محصول در تسریع فرایند چرب‌ سوزی تاثیر داشته و موجب بهبود ریکاوری عضلات در حین و بعد از تمرینات ورزشی می‌شود. این مکمل حاوی مقادیر ارزشمندی از..
765,000 تومان
کپسول ال کارنیتین 1500 الیمپ | 120 عددی | کاهش وزن و چربی سوزی
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp L Carnitine 1500
کپسول ال کارنیتین 1500 الیمپ کپسول ال کارنیتین 1500 الیمپ محصولی مناسب برای چربی سوزی در تمرینات ورزشی است. کسانی که ورزش می کنند به طور کامل به اهمیت این موضوع پی برده اند که چربی سوزی می تواند چربی های دور عضلات را از بین ببرد و به نمایان شدن عضلات ورزیده آنها کمک کند. به همین دلیل چربی سوزی یکی ا..
821,000 تومان
کپسول آنابولیک آمینو 5500 الیمپ | 400 عدد | افزایش قدرت و جلوگیری از تجزیه عضلات کپسول آنابولیک آمینو 5500 الیمپ | 400 عدد | افزایش قدرت و جلوگیری از تجزیه عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Anabolic Amino 5500
کپسول آنابولیک آمینو 5500 الیمپ کپسول آنابولیک آمینو 5500 الیمپ مکملی ویژه و مناسب ورزشکاران است و به بهبود سیستم آنابولیسم بدن و رشد و افزایش حجم عضلات کمک می‌کند. این مکمل موجب افزایش قدرت و انرژی بدن می‌شود و از تجزیه پروتئین ماهیچه‌ها جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، این مکمل در بازسازی و ترم..
741,000 تومان
پودر گینراتور الیمپ | 2700 گرمی | جذب آمینو اسیدها برای تولید مجدد عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gainerator 2700g
پودر گینراتور الیمپپودر گینتراتور الیمپ مکمل غذایی پروتئین کربوهیدرات غلیظ شده به شکل پودر وی به همراه شکر و شیرین کننده ها، ترکیب پیچیده ای از کربوهیدرات و پروتئین که به خوبی با هم ترکیب شده اند. این مکمل غنی شده با آمینو اسیدها است که به رشد و نگهداری عضلات کمک میکند. به همین دلیل بیشتر مخصوص افرا..
1,164,400 تومان
پودر گین بولیک 6000 الیمپ | مناسب برای وزن گیری و رشد عضلات پودر گین بولیک 6000 الیمپ | مناسب برای وزن گیری و رشد عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gain Bolic 6000
پودر گین بولیک 6000 الیمپپودر گین بولیک 6000 الیمپ مکملی ویژه و مناسب ورزشکاران است و به تامین انرژی بدن آنها کمک می‌کند و موجب افزایش وزن، رشد و قدرت عضلات و بازسازی سریع ذخایر انرژی بدن می‌شود. این محصول سرعت ریکاوری عضلات در حین و بعد از تمرین ورزشی را افزایش می‌دهد و حاوی مقادیر ارزشمندی مواد م..
1,088,000 تومان
پودر گلوتامین میکرونایز الیمپ | 250 گرمی | افزایش سرعت ریکاوری پس از تمرینات ورزشی
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp L-Glutamine Micronized Powder 250gr
پودر گلوتامین میکرونایز 250 گرم الیمپپودر گلوتامین میکرونایز 250 گرم الیمپ محصولی مناسب برای افزایش سرعت ریکاوری پس از تمرینات ورزشی است. هر چقدر زمان ریکاوری ورزشکاران کوتاهتر شود، آنها زودتر می توانند به تمرینات ورزشی خود بازگردند و این موضوع به آنها کمک می کند هر چه سریعتر به اهداف ورزشی خود دست ..
384,000 تومان
پودر گلوتامین اکسپلود الیمپ | میکرونایز شده پودر گلوتامین اکسپلود الیمپ | میکرونایز شده
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Glutamine Xplode Powder 500 g
پودر گلوتامین اکسپلود الیمپپودر گلوتامین اکسپلود الیمپ ترکیبی مناسب برای ورزشکاران حرفه‌ای است. این مکمل موجب افزایش ترشح هورمون رشد و ساخت توده عضلانی می‌شود و به افزایش قدرت، سرعت و استقامت بدن ورزشکاران کمک می‌کند. به علاوه، مصرف این مکمل نقش بسزایی در بهبود سیستم ایمنی و سیستم گوارشی دارد و برا..
945,600 تومان
پودر گلد بیف پروتئین الیمپ | 700 گرمی | کمک به رشد و نگهداری عضلات
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gold Beef Protein
پودر گلد بیف پروتئین الیمپپودر گلد بیف پروتئین الیمپ محصولی مناسب برای کمک به رشد و نگهداری عضلات است. استفاده از این پودر سبب می شود تا حجم عضلات افزایش چشمگیری داشته باشد و این موضوع برای ورزشکاران مهم است. در واقع، مواد مغذی که در پودر الیمپ به کار رفته اند می توانند به حفظ سلامت عضلات کمک کنند و..
767,000 تومان
پودر کربوناکس الیمپ | 3500 گرم | مناسب برای وزن گیری، افزایش انرژی و استقامت پودر کربوناکس الیمپ | 3500 گرم | مناسب برای وزن گیری، افزایش انرژی و استقامت
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Carbo Nox 3500 gr
پودر کربوناکس الیمپپودر کربوناکس الیمپ مکملی منحصر به فرد برای تامین انرژی و افزایش استقامت بدن است. این مکمل نقش بسزایی در بهبود رشد عضلات و توده عضلانی و  افزایش قدرت عضلات دارد و به افزایش وزن و سرعت عمل ورزشکاران در حین تمرین کمک می‌کند. این پودر موجب انتقال انرژی به صورت منظم در زمان تمری..
783,000 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات الیمپ | 250 گرمی | افزایش استقامت بدن پودر کراتین مونوهیدرات الیمپ | 250 گرمی | افزایش استقامت بدن
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Creatin Monohydrate
پودر کراتین مونوهیدرات 250 گرم الیمپپودر کراتین مونوهیدرات 250 گرم الیمپ محصولی مناسب برای افزایش استقامت بدن است. این پودر حاوی 3 گرم کراتین است و همین امر آن را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. کراتین می تواند به افزایش وزن بدن کمک کند و این موضوع برای ورزشکارانی که به دنبال افزایش وزن هستند اهمی..
297,000 تومان
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ |  ترکیبی از وی ایزوله و وی کنسانتره برای عضله سازی
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Nutrition Whey Complex
پودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپپودر پروتئین وی کامپلکس 100% الیمپ مکملی ترکیبی از پروتئین وی ایزوله و کنسانتره است و مناسب ورزشکارانی است که تمرینات پر شدت انجام می‌دهند و به دریافت پروتئین با کیفیت بالا تمرکز دارند. این مکمل عضله‌سازی را برای این افراد به همراه دارد و موجب رشد و افزایش حجم توده..
1,582,100 تومان
پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ | 280 گرم | کمک به بازسازی و محافظت از بافت عضلات با جذب سریع
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp BCAA Xplode 280 g Powder
پودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپپودر بی سی ای ای اکسپلود الیمپ مکملی مناسب برای عضله سازی است. این مکمل حاوی آمینو اسیدهای ضروری بدن از جمله ال گلوتامین است و همین امر اثر بخشی این پودر را افزایش داده است. استفاده از مکمل اکسپلود نقش موثری در کاهش خستگی و کوفتگی ورزشی دارد و به بهبود عملکرد ورزشی ورزش..
595,000 تومان
پودر ایزو پلاس ال کارنیتین الیمپ | 700 گرم | مناسب برای تمرین های فشرده و سنگین پودر ایزو پلاس ال کارنیتین الیمپ | 700 گرم | مناسب برای تمرین های فشرده و سنگین
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Iso Plus L Carnitine 700 g
پودر ایزو پلاس ال کارنیتین الیمپ پودر ایزو پلاس ال کارنیتین الیمپ  محصولی مناسب برای رشد ماهیچه ها و پرورش عضلات است. پروتئین و مواد دیگری که در این پودر به کار رفته اند، علاوه بر خاصیت غذایی برای ارتقا سلامتی، در بافت های عضلانی بدن تجمع پیدا می کنند و به ورزشکاران کمک می نمایند تا زودتر ..
246,000 تومان
پمپ رد وایلر الیمپ | 480 گرم | افزایش پمپاژ خون و قوای بدن پمپ رد وایلر الیمپ | 480 گرم | افزایش پمپاژ خون و قوای بدن
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Redweiler Pump
پودر رد ویلر پودری الیمپ پودر رد ویلر پودری الیمپ مکملی مناسب برای افزایش قوای بدن است. این پودر می تواند به پمپاژ خون در بدن کمک کند و همین امر نقش موثری در ارتقا سلامتی بدن دارد. این مکمل سطوح انرژی را در بدن افزایش می دهد و ورزشکار می تواند به خوبی در تمرینات ورزشی حاضر شود. این پودر ضخامت رگ های..
958,000 تومان
قرص آنابولیک آمینو 9000 الیمپ | 300 عدد | حاوی پروتئین وی و آمینو اسید قرص آنابولیک آمینو 9000 الیمپ | 300 عدد | حاوی پروتئین وی و آمینو اسید
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Anabolic Amino 9000
قرص آنابولیک آمینو 9000 الیمپ قرص آنابولیک آمینو 9000 الیمپ مکملی منحصر به فرد برای تمامی کسانی است که به پروتئین با کیفیت بالا و جذب سریع نیاز دارند. این مکمل برای افرادی که مایلند حجم عضلانی با رشد سریع داشته باشند، مانند ورزشکاران حرفه‌ای ( بدنسازی ، وزنه برداری ) و افرادی که به صورت تفریحی تمر..
893,000 تومان
قرص آمینو سالامون گلد 12000 الیمپ | 300 عدد | حاوی میزان بالای پروتئین هیدرولیز ماهی سالامون قرص آمینو سالامون گلد 12000 الیمپ | 300 عدد | حاوی میزان بالای پروتئین هیدرولیز ماهی سالامون
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Gold Salamon 12000
مکمل آمینواسید گلد سالامونمکمل آمینواسید گلد سالامون مکملی منحصر به فرد برای تامین نیازهای بدن به آمینواسیدها و پروتئین ها است. این محصول ماهی سالامون تهیه شده است و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.ویژگی های ماهی سالامونماهی سالامون منبعی غنی از آمینواسیدها و پروتئین های مورد نیاز بدن انسان است. گوشت ا..
1,000,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)