منو
سبد خرید شما

پارودونتکس | Parodontax

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برند پارودونتکس برندی معتبر و متعلق به کشور اسلواکی در زمینه تولید انواع محصولات بهداشت دهان و دندان است. از ویژگی منحصر به فرد محصولات این برند می توان به استفاده از مواد اولیه گیاهی و نمک های فلوراید اشاره کرد. همین امر سبب شده است که این محصولات نقش موثری در پاک کردن جرم های دندان داشته باشند و در کنار این مورد، به حفظ مقاومت بافت دندانی کمک کنند. محصولات این برند اکنون در بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می شوند. تقاضای بالای خریداران برای تهیه محصولات این برند نشان دهنده کیفیت بالای این محصولات هستند. برند پارودونتکس همواره تلاش کرده است از استانداردهای بین المللی پیروی کند و همین امر سبب شده است که محصولات این برند جایگاه ویژه ای در سطح بین المللی بدست بیاورند.

 استفاده از مواد گیاهی، رویکرد اصلی برند پارودونتکس

از زمانی که بشریت پا به این کره خاکی گذاشت، طبیعت را به عنوان دوست و همراه در کنار خود داشته است. طب سنتی چینی گواهی بر این امر است که در گذشته انسانها برای درمان بیماریهای خود به دل طبیعت پناه می بردند و طبیعت نیز این نیاز آنها را بی پاسخ نمی گذاشت و برای هر درمانی گیاهی را در اختیار انسانها قرار می داد. برند پارودونتکس تلاش کرده است برای حفظ سلامت دهان و دندان نیز از طبیعت کمک بگیرید. مواد گیاهی که در تولید محصولات این برند به کار می روند سبب شده اند که این محصولات با ویژگی طبیعت دوستی انسانها سازگار شوند و حس خوشی را در هنگام استفاده از محصولات این برند تداعی کنند. لبخند زیبا هدیه طبیعتی است که در تولید محصولات این برند به کار رفته اند!

انواع محصولات برند پارودونتکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.