منو
سبد خرید شما

تروویتال | Truevital

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند تروویتال برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای دارویی و محصولات غذایی برای بزرگسالان و کودکان و شیرخشک برای نوزادان است. شرکت نیکسان سلامت در سال 1391 کار خود را آغاز کرد و همواره در تلاش بوده است تا با تامین نیازهای جامعه گامی بلند در جهت خودکفایی کشور بردارد. محصولات این برند روند دشواری را در بخش کنترل کیفی پشت سر می گذارند تا به تولید برسند. همین امر سبب شده است که کیفیت محصولات این برند بسیار بالا باشد. تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده کیفیت بالای محصولات تروویتال است. مواد اولیه تولید این محصولات از کشورهایی نظیر هلند و آلمان تولید می شوند تا اثربخشی محصولات این برند افزایش پیدا کند.

گواهینامه های برند تروویتال

محصولات این برند کیفیت بسیار بالایی دارند و همین امر سبب شده است که بتوانند گواهینامه های زیادی را دریافت کنند. از گواهینامه های این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گواهینامه ISO9001
  • HACCPO

این برند در تولید محصولاتش تلاش می کند تا از استانداردهای بین المللی پیروی کند. در واقع، با توجه به این موضوع که در محصولات این برند انواع شیر خشک برای نوزادان وجود دارد، این برند توجه ویژه ای به تولید محصولاتش می کند. زیرا نوزدان قشر بسیار حساسی هستند و اگر موادی که وارد بدن آنها می شوند با کیفیت نباشند، سلامتی آنها به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد.

انواع محصولات برند تروویتال را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.