منو
سبد خرید شما

مایع آمینو بیف بادی اتک 1000 میل

محافظ مفاصل و مناسب برای رشد عضلات
مایع آمینو بیف بادی اتک 1000 میل
ناموجود

ویژگی های مایع آمینو بیف بادی اتک

- محافظ مفاصل و مناسب برای رشد عضلات

- حاوی اسیدهای آمینه‌ ال-هیدروکسی‌پرولین، ال-هیدروکسی‌لیزین، ال-پرولین و ال-گلیسین‌

نحوه مصرف مایع آمینو بیف بادی اتک

این محصول را می‌توان 3 مرتبه در روز به همراه وعده‌های غذایی روزانه یا بهتر از آن به همراه پودرهای پروتئینی (پروتئین شِیک) در قبل یا بعد از تمرینات ورزشی سنگین مصرف نمود.

- در صورت حساسیت به هر یک از اجزای این محصول از مصرف آن خودداری نموده و با پزشک مشورت نمایید

- مصرف این فرآورده در افرادی که داروهای آنتی پیرین وتئوفیلین استفاده می کنند، مجاز نمی باشد.

- در افراد مبتلا به نارسائی کلیوی این مکمل ها مصرف نشود.

هیدرولیزات کلاژن (گوشت)، آب، فروکتوز، مواد اسیدی‌کننده: اسید سیتریک، مواد طعم‌دهنده، مواد نگهدارنده: بنزوات سدیم، مواد شیرین‌کننده: سیکلامات سدیم، اسسسولفام پتاسیم، ساخارین و ویتامین B6


جهت اطلاع از موجودی این محصول با شماره 02172023 تماس حاصل فرمایید.
255,000 تومان
توضیحات

مایع آمینو بیف بادی اتک

این محصول حاوی اسیدهای آمینه‌ ال-هیدروکسی‌پرولین، ال-هیدروکسی‌لیزین، ال-پرولین و ال-گلیسین‌ است که از گوشت مشتق شده‌اند. این 4 اسید آمینه برای سلامتی و پایداری متابولیسم غضروف‌ها ضروری هستند و با غلظتی بسیار بالاتر از غذاهای معمولی در این مکمل غذایی حضور دارند. هر فرد برای دریافت 10 گرم پروتئین در روز می‌بایست در حدود 3 لیوان شیر بنوشد یا 2 کیلوگرم سیب‌زمینی بخورد. افزون بر این، ال-هیدروکسی‌پرولین و هیدروکسی‌لیزین به میزان بسیار ناچیزی در گوشت، شیر، حبوبات و سیب‌زمینی یافت می‌شوند. بنابراین، این مکمل بادی اتک برای افرادی مناسب است که از طریق رژیم غذایی روزانه خود پروتئین کمتری دریافت می‌کنند. یا مفاصل آن‌ها تحت تمرین‌های ورزشی سنگین می‌باشند. این محصول به ویژه برای ورزشکاران و افرادی که ورزش‌های قدرتی و افرادی که ورزش‌های سنگین انجام می‌دهند، مناسب است. به طوری که این افراد از طریق حرکات نامنظم و بلند کردن وزن‌های سنگین، بار زیادی را به مفاصل خویش تحمیل می‌کنند. از آنجا که مکمل‌های پروتئینی احتمالاً منجر به رشد حجم عضلات می‌شوند، بدن فرد از اسیدهای آمینه مایع گوشت در این محصول جهت متابولیسم پروتئین استفاده می‌نماید. بنابراین 20 میلی‌لیتر از این محصول را می‌توان 3 مرتبه در روز به همراه وعده‌های غذایی روزانه یا بهتر از آن به همراه پودرهای پروتئینی (پروتئین شِیک) در قبل یا بعد از تمرینات ورزشی سنگین مصرف نمود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید