منوی داروخانه
Your Cart

آردن | Ardene

برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Atopia Cleansing Moisturizing Toner 250ml
پاک کننده آرایش صورت dry relief آتوپیا آردنپاک کننده آرایش صورت dry relief آتوپیا آردن را می توانید برای پاک کردن آرایش و هر نوع آلودگی از پوست صورت خود به کار ببرید. این تونیک پاک کننده مناسب برای پوست های خشک و خیلی خشک طراحی شده است. در ساختار پاک کننده آرایش آتوپیا آردن از مواد مرطوب کننده استفا..
التیام بخش و تسکین دهنده پوست و پاک کننده چشم و صورت
163,200 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Arden Sebuma Anti Imperfections Cream Oily Skin
کرم یکنواخت کننده رنگی سبوما آردن   کرم یکنواخت کننده رنگی سبوما آردن مناسب پوست چرب و جوشدار مناسب برای جلوگیری از ایجاد جوش و مرطوب کننده پوست می باشد. در کرم یکنواخت کننده سبوما از ترکیباتی استفاده شده که به خوبی ناهمواری های پوست را پوشش دهد. استفاده از این محصول باعث می شود لکه های پ..
مناسب پوست چرب و جوشدار و جلوگیری کننده از ایجاد جوش
280,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Collagen Moisturizing And Hydrating 50gr
کرم مرطوب کننده و آبرسان پوست معمولی آردن حاوی کلاژن   کرم مرطوب کننده و آبرسان پوست معمولی آردن حاوی کلاژن به خوبی پوست را آبرسانی می کند و خشکی پوست را برطرف می نماید. این کرم مرطوب کننده حاوی مواد نرم کننده مناسب برای پوست است که با کاهش دفع آب پوست، باعث حفظ رطوبت پوست می گردد. در کرم..
تنظیم کننده رطوبت پوست و کنترل تعادل آب و چربی و خنثی سازی عمل رادیکال‌های آزاد
39,400 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Expert Age Gravity Defying Cream Firming Eye Lift 15ml
کرم دور چشم مناسب چروک های سطحی آردن اکسپرتیج کرم دور چشم مناسب چروک های سطحی آردن اکسپرتیج  مناسب افرادی است که می خواهند از عمیق شدن چروک های سطحی دور چشم خود جلوگیری کنند. این کرم دور چشم می تواند به خوبی چین و چروک های پوستی را کاهش دهد و با استفاده از ترکیب موثر پپتیدی و تکنولوژی مشابه ..
رفع کننده تیرگی، پف و مویرگ ‌های عنکبوتی زیر چشم و باز کننده خطوط و چروک‌ های دور چشم 
487,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Sebuma Rapid Acne Gel
ژل لایه بردار سبوما آردن حاوی 2% اسید سالیسیلیکژل لایه بردار سبوما آردن حاوی 2% اسید سالیسیلیک مناسب برای برطرف کردن جای جوش می باشد. ژل لایه بردار سبوما ضد جوش و ضد التهاب می باشد و با سرعت جذب پوست می گردد و قرمزی و تورم جوش را کاهش می بخشد. این ژل لایه بردار از رشد و تکثیر باکتری های مولد جوش جلو..
برطرف کننده لک های پوستی و کنترل کننده میزان ترشح چربی پوست
204,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Arden Collagen HA Cream for Oily Skin
كرم مرطوب كننده و آبرسان كلاژن HA پوست چرب آردن   كرم مرطوب كننده و آبرسان كلاژن HA پوست چرب آردن نرمی و لطافت پوست را تامین می نماید. در ساخت این کرم مرطوب کننده آردن از سدیم لاکتات، اوره، سدیم PCA، گلیسرین و اسید هیالورونیک استفاده شده است. این کرم بدون اینکه پوست را چرب کند و حس چربی ب..
کاهش دهنده خشکی و کشیدگی پوست ، با حفظ طولانی مدت رطوبت مورد نیاز پوست
55,300 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Sebuma Durable Shine Control Moisturizing
کرم ژل مرطوب کننده و بازسازی کننده سبوما آردن  کرم ژل مرطوب کننده و بازسازی کننده سبوما آردن مناسب پوست چرب و آسیب دیده می باشد. این کرم مرطوب کننده رطوبت رسانی قوی است که پوست چرب، کم آب و تحت درمان را به خوبی مرطوب می سازد. این کرم نقش موثری در برطرف کردن خشکی دارد و با ترمیم کردن لایه هید..
مناسب پوست چرب و آسیب دیده و تنظیم کننده میزان ترشح چربی پوست
162,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene C Factor Eye Contour Cream Gel 15 g
کرم ژل ضد چروک دور چشم C10 آردن کرم ژل ضد چروک دور چشم C10 آردن خاصیت مرطوب کننده و روشن کننده دارد و تیرگی و پف زیر چشم را بهبود می بخشد. با استفاده از کرم دور چشم C10 آردن خطوط و چین و چروک دور چشم کاهش می یابند و از بین می روند. در ساختار این کرم ضد چروک از 10% آسکوربوسیلان C که فرم فعال، پاید..
جلوگیری کننده از افتادگی پوست ، مرطوب کننده و احیا کننده بافت اطراف چشم
192,400 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Expert Age Boto Jeunesse Cream 50 ml
کرم مناسب چروک های سطحی پوست اکسپرتیج آردنکرم مناسب چروک های سطحی پوست اکسپرتیج آردن تاثیر مثبتی بر کاهش چین و چروک های سطحی پوست دارد. فرمولاسیون کرم اکسپرتیج آردن به گونه ای طراحی شده است که از شل شدن و افتادگی پوست جلوگیری می کند و استحکام و سفتی پوست را افزایش می دهد. این کرم نقش موثری در کاهش و..
سفت کننده و استحکام بخش پوست و جلوگیری کننده از شل شدن و افتادگی پوست
450,700 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Arden Moisturizing Urea 5 Eucerin Dry Skin Cream 50ml
کرم مرطوب کننده و نرم کننده حاوی 5 درصد اوره اوسرین پوست خشک آردن کرم مرطوب کننده و نرم کننده حاوی 5 درصد اوره اوسرین پوست خشک آردن محصولی مناسب برای حفظ رطوبت پوست در طولانی مدت و پیشگیری از ایجاد اگزما و احساس کشیدگی و همچنین ایجاد چین و چروک های حاصل از خشکی می شود. این کرم به راحتی جذب می شود..
رفع زبری ، التهاب و خارش و سوزش پوست ، تامین حفظ رطوبت پوست در طولانی مدت
52,420 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Atopia Healing & Soothing Face & Hand Cream
  کرم مرطوب کننده و التیام بخش دست و صورت آتوپیا آردن   کرم مرطوب کننده و التیام بخش دست و صورت آتوپیا آردن رطوبت رسان قوی پوست خشک و حساس می باشد. در این کرم مرطوب کننده و التیام بخش آردن از گلوکونات استفاده شده است که ترکیبی از گلوکونات و روی می باشد. هر دو این مواد در متابولیسم..
مناسب پوست خشک و حساس ، تامین کننده رطوبت مورد نیاز پوست
295,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Collagen Ha Cream Dryskin
 کرم مرطوب کننده و آبرسان کلاژن آردن مناسب پوست خشک   کرم مرطوب کننده و آبرسان کلاژن آردن مناسب پوست خشک می باشد و نقش مهمی در برطرف کردن خشکی و تامین رطوبت پوست دارد. کرم مرطوب کننده کلاژن آردن حاوی مواد نرم کننده و آبرسان است. استفاده از کرم مرطوب کننده کلاژن آردن، پوست را به خوبی ..
کاهش دهنده احساس خشکی و کشیدگی پوست و کاهش دهنده چروک، خطوط ظریف و روند پیری پوست
79,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Atopia Ardene Moisturizing Facial Cream urea
  کرم مرطوب کننده قوی 5% اوره آتوپیا آردن   کرم مرطوب کننده قوی 5% اوره آتوپیا آردن مناسب کسانی است که از خشکی پوست رنج می برند. استفاده از کرم مرطوب کننده آردن رطوبت طبیعی پوست را به آن باز می گرداند و سد دفاعی پوست را تقویت می کند. از 5 % اوره در این محصول استفاده شده که از عوام..
التیام بخش و تسکین دهنده خشکی ، خارش و کشیدگی پوست
237,300 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Atopia Eczopro Atopic To Eczema Prone Skin
  کرم مرطوب کننده صورت و گردن اگزو پرو آتوپیا آردن   کرم مرطوب کننده صورت و گردن اگزو پرو آتوپیا آردن مناسب افرادی است که از خشکی مفرط پوست رنج می برند. کرم اگزو پرو ساختاری دارد تا خشکی پوست و علائم اگزما را برطرف سازد. در این محصول از عصاره جو دو سر، اسید هیالورونیک و گلیسیرین ا..
مناسب پوست خیلی خشک و برطرف کننده خارش، خشکی و التهابات پوستی
295,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Beauty SoftLine Vitamine E & C Moisturizing Cream
کرم مرطوب کننده دست و صورت آردن بیوتی کرم مرطوب کننده دست و صورت آردن بیوتی  حاوی ویتامین E و C می باشد. این کرم مرطوب کننده آردن به دلیل داشتن این دو ویتامین خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. کرم آردن رطوبت پوست را فراهم می کند و از خشک شدن پوست جلوگیری می نماید. این کرم بافت سبکی دارد و به سرعت جذ..
مناسب پوست معمولی و خشک و مناسب دست و صورت
75,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Expert Age Eye Contour Serum 30ML
کرم دور چشم قوی ویتال آی اکسپرتیج آردنکرم دور چشم قوی ویتال آی اکسپرتیج آردن بر پایه پیشرفته ترین و موثرترین کمپلکس جوان کننده و ضد چروک تشکیل شده از بایوفیتکس الیگوپپتید، سرامید، رتینول، گلوکونات روی و مس، ویتامین های E و C و عصاره چای سبز تهیه شده است. این کرم ضد چروک قوی چند کاره می باشد و می توا..
کاهش دهنده و برطرف کننده چروک های اطراف چشم
204,150 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Sebuma Anti Acne Solution 30ml
محلول ضد جوش سبوما آردنمحلول ضد جوش سبوما آردن فرمولاسیون موثری برای رفع و بهبود انواع آکنه دارد. از محلول ضد جوش آردن می توان برای درمان آکنه های معمولی، رزاسه و التهاب های ملایم تا متوسط استفاده نمود. این محلول التیام بخش سبوما، اختلالاتی نظیر هایپریگمنتاسیون، کومدون و جوش های التهابی را بهبود می ..
کاهش دهنده جوش های سر سیاه و سر سفید
318,300 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Expert AGE Face Lip And Eye Remover 250ml
مایع پاک کننده آرایش چشم ، لب و صورت آردنمایع پاک کننده آرایش چشم ، لب و صورت آردن محصولی مناسب برای انواع پوست می باشد. همچنین این محصول آرامش بخش و تسکین دهنده پوست می باشد و مانع از خشکی بیش از حد صورت و آسیب رسیدن به آن می شود. این پاک کننده ، طراوت بخش و مرطوب کننده پوست صورت شما می باشد.ف..
آرامش بخش و تسکین دهنده پوست
213,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Sebuma Liquipain Face Wash
مایع شوینده غیر صابونی صورت سبوما آردن   مایع شوینده غیر صابونی صورت سبوما آردن مناسب پوست چرب می باشد. این شوینده غیر صابونی با دارا بودن سبونورمین و عصاره های رزماری و گریپ فروت نقش مهمی در تنظیم و متعادل سازی چربی پوست دارد. در شوینده غیر صابونی سبوما آردن از سورفکتانت های ملایم استفاد..
مناسب پوست چرب و شوینده انواع آلودگی و آرایش از سطح پوست
171,800 تومان
لوسیون مرطوب کننده و روشن کننده بدن آردن 150 میل
جدید
برند: آردن | Ardene مدل: Arden Expert Age Body Lotion Hydrating Lightening 150ml
لوسیون مرطوب کننده و روشن کننده بدن آردن فاقد الکل ، هیدروکینون و اسید کوجیک بوده و از بین ببرنده تیرگی پوست نظیر زیر بغل ، کشاله ران ، ناحیه زانو و قوزک پا ، آرنج می باشد. همچنین این محصول مناسب پوست خشک و حساس بوده و به نوعی مرطوب کننده و روشن کننده است. این لوسیون سبب کاه..
مناسب پوست خشک و حساس ، کاهش خشکی ، خارش و احساس کشیدگی
391,000 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Atopia Dry Relief Urea 10% Body Lotion 200 ml
لوسیون مرطوب کننده بدن Dry Relief  اتوپیا آردن لوسیون مرطوب کننده بدن Dry Relief همانطور که از نامش پیداست دارای ترکیبات رطوبت‌رسان فوق العاده و قوی همچون اوره و هیالورونیک اسید می باشد. لوسیون مرطوب کننده بدن Dry Relief حاوی 10 درصد اوره اتوپیا آردن، با آبرسانی پوست رطوبت آن را در مدت زما..
مرطوب کننده بسیار قوی و کاهش دهنده خارش و التهاب پوست و دارای بافت سبک بدون ایجاد چربی روی پوست
223,084 تومان
کرم مرطوب کننده و ضد چروک اکسپرتیج آردن 50 میل کرم مرطوب کننده و ضد چروک اکسپرتیج آردن 50 میل
ناموجود
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Expert Age Ultra Hydrating Cream 50Ml
کرم مرطوب کننده و ضد چروک اکسپرتیج آردنکرم مرطوب کننده و ضد چروک اکسپرتیج آردن مناسب افراد بالای 40 سال تولید شده است. NMF، الاستین، عصاره میموزا، کو آنزیم Q۱۰ از جمله مواد موثر و تقویت کننده کرم اکسپرتیج آردن می باشند. ترکیب خاص این کرم می تواند باعث توازن چربی و آب پوست شود و رطوبت لازم را در پوست..
مرطوب کننده و نرم کننده پوست ، دارای بافت سبک و جذب سریع
128,600 تومان
کرم محافظ پای بچه آردن 100 گرمی کرم محافظ پای بچه آردن 100 گرمی
ناموجود
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Nappy Cream
کرم محافظ پای بچه آردنکرم محافظ پای بچه آردن محصولی مناسب برای درمان و پیشگیری از ادرار سوختگی می باشد. این کرم محافظ پا، بر پایه امولسیون ملایم و غیر یونی تولید شده است. در ساختار این کرم مواد التیام بخش، مرطوب کننده و ضد باکتری وجود دارد تا ادرار سوختگی را درمان کند. ترکیبات خاص این کرم باعث می شو..
جلوگیری کننده از ادرار سوختگی شیرخواران و نوزادان
50,000 تومان
کرم لایه بردار قوی حاوی 50 درصد اوره آتوپیا آردن 50 گرمی
ناموجود
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Atopia Keratolytic Cream Urea
کرم لایه بردار قوی حاوی 50 درصد اوره آتوپیا آردنکرم لایه بردار قوی حاوی 50 درصد اوره آتوپیا آردن همانطور که از نامش پیداست باعث پوسته ریزی و لایه برداری می گردد. در این محصول از 50 درصد اوره و اسید سالیسیلیک استفاده شده است. این ترکیب لایه شاخی و فرسوده ناشی از ضخیم شدگی پوست را برطرف می کند. اسید س..
برطرف کننده زبری و خشکی ناشی از ضخیم شدن پوست و مرطوب کننده و نرم کننده قوی
198,000 تومان
کرم ضد جوش تی تری اویل درمالین آردن بیوتی 50 میل کرم ضد جوش تی تری اویل درمالین آردن بیوتی 50 میل
ناموجود
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene Ardene Beauty Dermaline Anti Acne Tea Tree 50g
کرم ضد جوش تی تری اویل درمالین آردن بیوتیکرم ضد جوش تی تری اویل درمالین آردن بیوتی  مناسب کسانی است که پوست چرب و جوشداری دارند. کرم ضد جوش درمالین آردن بیوتی سبک، بی رنگ و ضدالتهاب می باشد. استفاده از کرم ضد جوش تی تری درمالین باعث می شود چربی پوست به سرعت جذب شود و از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری..
رفع کننده چربی پوست و کمک به بهبود جوش و آکنه و جای جوش
59,000 تومان
نمایش 1 تا 25 از 50 (2 صفحه)

برند آردن برندی معتبر و ایرانی است که از آن به عنوان اولین برند تخصصی پوست و مو در ایران یاد میشود. این برند کار خود را در سال 1370 با هدف ایجاد رویکردی علمی به تولید محصولات آرایشی بهداشتی و پوستی آغاز کرد. اکنون این برند حدود 60 محصول را تولید میکند تا نیازهای جامعه ایرانی را به خوبی پوشش دهد.

مواد اولیه برای تولید محصولات آردن از عرضه کنندگان تراز اول جهان تامین میشوند. انبارهای این کمپانی به سیستم های استاندارد نگهداری از مواد اولیه مجهز هستند و این مواد را در بهترین شرایط نگهداری میکنند. این کمپانی دارای بخش کنترل کیفیت است و تمامی فرآیند تولیدی محصولات را از آغاز تا پایان در نظر دارد. این برند در تولید محصولاتش از ترکیبات گیاهی مانند رزماری، روغن جوجوبا، آلوئه ورا، بابونه و روغن بادام استفاده میکند.

محصولات آردن

این برند محصولات متنوعی را در دسته بندی های زیر به بازار عرضه می کند:

  • انواع ضد آفتاب
  • انواع محصولات مراقبت از پوست
  • انواع محصولات مراقبت از پوست کودکان
  • انواع محصولات مراقبت از پوست آقایان

برندهای آردن

برندهایی که از زیر مجموعه آردن به شمار می روند به شرح زیرند:

  • آردن اکسپرتیج (این برند محصولات تخصصی مراقبت از پوست را با عملکرد درمانی با استفاده از تکنولوژی نانو کپسولها، نانو و سلولهای بنیادی به بازار عرضه می کند)
  • آردن هرباسنس ( این برند انواع محصولات مراقبت از مو و پوست را که حاوی عصاره های گیاهی و روغنهای ضروری هستند به بازار عرضه می کند. این محصولات دارای خواص محافظتی، ترمیم کنندگی و تغذیه کنندگی هستند)
  • آردن اتوپیا ( محصولات این برند به طور اختصاصی به درمان مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما می پردازند. این محصولات فاقد اسانس و مواد نگهدارنده هستند و تمامی آزمایشات in vivo را به اتمام رسانده اند)
  • آردن سبوما ( محصولات این برند به طور اختصاصی به درمان مشکلات ناشی از پوست چرب و آکنه می پردازند)

مسئولیت اجتماعی آردن

این برند توجه ویژه ای به نقش زنان در جامعه دارد و بر اهمیت توانمندسازی زنان در جامعه تاکید می ورزد. این برند بر این عقیده است که زنان نقشهای مهمی از جمله بارداری و زایمان را بر عهده دارند و یکی از ارکان اصلی حفظ بنیان خانواده به شمار می روند. این برند در تلاش است تا با توانمندسازی زنان گامی موثر در پر رنگ کردن نقش زنان در جامعه داشته باشد.

انواع محصولات برند آردن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملهای دارویی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین خواند مقاله زیر را به شما پیشنهاد میدهد: