منوی داروخانه
Your Cart

آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina

برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat D3 Forte 30tab
قرص ویتامین د3 فورت آرین سلامت 30 عدد قرص ویتامین د فورت آرین سلامت به دلیل دارا بودن ترکیب کلسیم حائز اهمیت است. اثزات و نقش های مهم ویتامین دی در بدن در نبود کلسیم کافی برای بدن حاصل نمی شود. منیزیم دریایی موجود در مکمل ویتامین دی فورت آرین سلامت منشا دریایی دارد و از آب دریا تخلیص شده است. همچ..
جلوگیری از التهاب و پوکی استخوان و ضد التهاب و تنظیم کننده سیستم ایمنی بدن
58,860 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Mixodin
  کپسول میکسودین آرین سلامت سینا کپسول میکسودین آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل است. مفاصل حکم لولاهای بدن را دارند که در کنار استخوان ها قرار می گیرند و به فرد اجازه می دهند تا حرکت کند. اگر مفاصل آسیب ببینند، فرد دیگر نمی تواند به راحتی حرکت کند و این امر مشکلات زیادی ..
کاهش درد و التهاب مفاصل و پیشگیری از آرتروز
210,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Artrolistica 32cap
کپسول آرترولیستیکا آرین سلامت 32 عدد کپسول آرترولیستیکا آرین سلامت مکملی منحصر به فرد در بهبود درد مفاصل و عملکرد عضلانی و مفاصل (زانو، شانه، دست و غیره) است. این محصول با ترمیم و بهبود عضلانی پس از فعالیت های ورزشی، موجب تسهیل حرکات اندام ها می شود و در رفع تورم اندام ها موثر است. از دیگر خوا..
کمک به درد مفاصل و عملکرد عضلات و تسهیل کننده حرکات اندام ها
126,800 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Supplement ArianSalamat Powerfit 32Caps
    کپسول پاورفیت آرین سلامت 32 عددی   کپسول پاورفیت آرین سلامت، حاوی عصاره قارچ شیتاکه  محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. کپسول پاورفیت به درمان بیماری های مزمن از جمله تبخال، زگیل تناسلی کمک می کند و برای پیشگیری و بهبود آنفولانزا مفید است. همچن..
درمان کمکی در مبتلایان به زگیل تناسلی و تعدیل و تقویت سیستم ایمنی بدن
187,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Calci Power Syrup
  شربت کلسی پاور آرین سلامت سینا شربت کلسی پاور آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای ارتقا سلامتی استخوان هاست. در این محلول از مواد موثره ای نظیر کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین د3 استفاده شده است. ویتامین د 3 به جذب کلسیم در بدن کمک می کند و خطر ابتلا به بیماریهای استخوانی را کاهش می دهد. من..
کاهش توده استخوانی و جلوگیری از پوکی استخوان
62,130 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Magniforte
کپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا 32 عدد   کپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای ارتقا سلامت عمومی است. در این مکمل مواد موثره ای نظیر ویتامین های گروه ب و انواع مواد معدنی مانند مس، ید و آهن به کار رفته اند و همین امر این محصول را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. ..
بهبود کرامپ عضلانی، افزایش استحکام استخوان و کاهش علائم PMS
174,400 تومان
ساشه بتاگلوفیت آرین سلامت سینا 20 عددی
-10 %
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Betaglufit Sachet
ساشه بتاگلوفیت آرین سلامت سینا 20 عددی   ساشه بتاگلوفیت آرین سلامت سینا به کاهش وزن کمک می کند. این محصول حاوی فیبر فراوان است و این امر باعث کاهش اشتها و بهبود عملکرد روده ها می شود. این کاهش اشتها باعث کاهش وزن و تناسب اندام خواهد شد. این محصول باعث کاهش کلسترول خون نیز می شود و چربی ..
کمک به کاهش وزن و کلسترول خون و بهبود عملکرد روده ها
96,300 تومان 107,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Calci Power Tablets
قرص کلسی پاور آرین سلامت سینا 90 عدد قرص کلسی پاور آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای تقویت استخوان ها، مفاصل و پیشگیری از پوکی استخوان است. این مکمل حاوی کلسیم کربنات، ویتامین دی ، زینک گلوکونات و منیزیم است. کلیسم و منیزیوم دو ماده معدنی ضروری برای حفظ سلامت و استحکام استخوان ها از دوران ک..
تقویت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان
83,400 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Osteo Quinone
قرص استئو کینون آرین سلامت 100 عدد قرص استئو کینون آرین سلامت محصولی مناسب برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن است و از بروز  بیماری های استخوانی، مانند پوکی استخوان، پیشگیری می کند. این قرص جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و برای حفظ سلامت استخوان ها بسیار مفید است. همچنین، از قرص کینون آرین سل..
برای حفظ استخوان و پیشگیری از پوکی استخوان
212,500 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Colguard 32 Caps
  کپسول کلگارد آرین سلامت سینا 32 عدد کپسول کلگارد آرین سلامت سینا تهیه شده از روغن نعنا است که از مهم ترین خواص آن می توان به اثر ضد نفخ و ضد اسپاسم دستگاه گوارش  اشاره کرد. این کپسول انقباضات روده بزرگ را کنترل می کند و در کاهش درد و تحریکات شکمی و رفع علائم سندروم روده تحریک پذیر ..
ضد نفخ و ضد اسپاسم دستگاه گوارش و کنترل کننده انقباضات روده بزرگ
172,500 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat sina Ferrodin 32 Caps
کپسول فرودین آرین سلامت سینا کپسول فرودین آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. این کپسول حاوی آهن، ویتامین ب 12 و اسید فولیک است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. کپسول فرودین به رفع کم خونی ناشی از فقر آهن کمک می کند و برای ارتقا سلامت عمومی بدن مفید اس..
حاوی اسید فولیک و ویتامین ب 12 و رفع بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن
107,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Multi Vegan 40tab
  قرص مولتی وگن آرین سلامت قرص مولتی وگن آرین سلامت آنتی اکسیدانی قوی با خواص ضد رادیکال های آزاد است که بسیاری از ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن را تامین می کند. این محصول عملکرد بهینه جسمی و ذهنی را برای فرد به ارمغان می آورد و موجب بهبود فعالیت سیستم ایمنی، قلب و عروق و بینایی می شو..
کمک به تامین ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن
255,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Citra Bone
  قرص روکشدار سیترا بن   قرص روکشدار سیترا بن حاوی کلسیم سیترات، منیزیم دریایی، و همچنین ویتامینD3 طبیعی است.   کلسیم ماده ایست که نقش مهمی در عملکرد سلول ها، اعصاب، عضلات و استخوان و ساختار بدن دارد.همانطور که می دانید ماده اصلی استخوان ها و دندان ها نیز می باشد و در ن..
کمک به بهبود پوکی استخوان و دریافت کلسیم ، منیزیم و ویتامین D در سنین رشد و نمو
73,600 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Osteo Quinone
شربت استئو کینون آرین سلامت شربت استئو کینون آرین سلامت مکملی منحصر به فرد در بهبود استحکام استخوان ها و دندانها بویژه در دوران یائسگی است. این محصول به جذب کلسیم مورد نیاز استخوان ها کمک می کند و با افزایش تولید استئوبلاست و فعال کردن استئوکلسین نقش بسزایی در جبران کمبود ویتامین K2, D3 و کلسیم ..
برای حفظ سلامت و استخوان و دندان و بهبود جذب کلسیم به استخوان ها
87,200 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Avodin
  کپسول آوودین آرین سلامت سینا   کپسول آوودین آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل و بهبود  دردهای مفصلی است. در این کپسول مواد موثره ای نظیر عصاره زنجبیل، عصاره آووکادو و سویا و ویتامین d3 به کار رفته اند. این محصول پایه گیاهی دارد و مناسب کسانی ا..
بازسازی و کاهش درد و التهاب مفاصل و غضروف ها و کاهش نیاز به داروهای مسکن
180,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Zink Power 32cap
کپسول زینک پاور آرین سلامت کپسول زینک پاور آرین سلامت مکملی مناسب برای تامین زینک و بسیاری دیگر از مواد ضروری بدن است. این محصول به حفظ و بهبود سلامت پوست، ناخن و مو کمک می کند و نقش بسزایی در کنترل آکنه، ریزش مو و اگزما دارد. این محصول حاوی مقادیر فراوانی از زینک و ویتامینهای مورد نیاز بدن از ج..
حفظ و بهبود سلامت پوست، ناخن و مو و کنترل آکنه، ریزش مو و اگزما
78,480 تومان
کپسول کلسی پاور آرین سلامت 60 عدد
ناموجود
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Calci Power
کپسول کلسی پاور آرین سلامتکپسول کلسی پاور آرین سلامت محصولی مناسب برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن است. این کپسول به حفظ بافت استخوان ها و دندان ها کمک می کند و ماتریکس مورد نیاز برای شکل گیری استخوان ها را به وجود می آورد. کپسول کلسی پاور حاوی مواد موثره ای است که از ابتلا به پوکی استخوان جلوگیری می ..
پیشگیری و بهبود آرتروز
83,385 تومان
ژل بهداشتی بانوان فمی کر آرین سلامت سینا 7 اپلیکاتور
ناموجود
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Femi Care Vaginal Gel 7 Pcs
ژل بهداشتی بانوان فمی کر آرین سلامت سیناژل بهداشتی بانوان فمی کر آرین سلامت سینا درمانی برای خشکی واژن است. این ژل با ترکیبات غیر هورمونی باعث رفع خشکی واژن و آتروفی آن شده و در نتیجه خارش و سوزش و درد هنگام نزدیکی که بر اثر خشکی واژن به وجود می آید را برطرف می کند. بسیاری از افراد در زمان یائسگی دچ..
کمک به درمان خشکی واژن و افزایش ترشحات واژن و تنظیم PH واژن
188,000 تومان
قرص تردامیکس ترادا فارما 30 عدد قرص تردامیکس ترادا فارما 30 عدد
ناموجود
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Trada Pharma -TRADAMIX 30 tab
قرص تردامیکس ترادا فارما قرص تردامیکس ترادا فارما مکملی منحصر به فرد برای افزایش قوا و عملکرد جنسی در آقایان است. این مکمل به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کند و نقش موثری در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. رابطه جنسی نقش موثری در کاهش تنش و استرس دارد! رابطه جنسی رابطه ای لذت بخش در میان ز..
افزایش قوا و عملکرد جنسی در آقایان
174,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

برند آرین سلامت سینا برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملهای غذایی و دارویی است. این شرکت در سال 1388 تاسیس گردید و از آن زمان تاکنون تلاش کرده است محصولاتی را برای ارتقا سلامتی افراد جامعه تولید کنید.  در تولید این محصولات از مواد خالص گیاهی استفاده می شود.

برند آرین سلامت با پیروی از استانداردهای بین المللی و مشارکت با شرکتهای دانش بنیان اروپایی توانسته است تحولی عظیم در زمینه تولید مکملهای غذایی در ایران به وجود بیاورد. این شرکت طی رایزنی و تلاش گسترده توانست با یکی از شرکتهای معتبر فرانسوی به نام هولیستیکا همکاری داشته باشد. این شرکت تا به حال موفق به دریافت گواهینامه های معتبری از جمله گواهینامه تولید برتر شده است و تمامی این موارد نشان دهنده اهداف والای این برند هستند.

محصولات برند آرین سلامت سینا

این برند انواع محصولات خود را در دسته بندی های زیر به بازار دارویی عرضه می کند:

 • محصولات طبیعی
 • مکملهای غذایی
 • محصولات مراقبت از پوست

محصولات طبیعی به شرح زیرند:

 • آوودین (برای درمان درد مفاصل و دردها عضلانی)
 • آرترولیستیکا (بهبود نقرس و روماتیسم)
 • کلگارد (رفع سو هاضمه)
 • میکسودین (درمان دردهای مفصلی و التهاب در بدن)
 • پاورویت (تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش قوای جسمانی)
 • ترادامیکس (تقوقت و افزایش سلامت دستگاه تناسلی مردان و بافت نعوظ آلت تناسلی)

مکملهای غذایی به شرح زیرند:

 • کلسی پاور ( حفظ سلامت استخوانها)
 • سیتراین (حفظ استحکام استخوانها)
 • دی تری فوت ( حاوی ویتامین دی)
 • فرودین (رفع کم خونی)
 • مگینفورت ( حفظ سلامت عضلات و سیستم عصبی)
 • مولتی وگان ( حفظ عملکرد بهینه جسمی و ذهنی)
 • استئوکینون (حاوی ویتامین کا)
 • شربت استئوکینون ( حفظ سلامت استخوانها، عضلات و سیستم عصبی)

محصولات پوستی این برند برای درمان اگزما پوستی و خشکی پوست در کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرند.

چگونه از سلامت خود مراقبت کنیم؟

یکی از موضوعاتی که تمامی ما بارها آن را شنیده ایم این است که باید مراقب سلامتی خود باشیم. اکنون این سوال مطرح می شود که چگونه می توانیم مراقب سلامتی خود باشیم. کارشناسان سلامتی همواره به این امر تاکید می ورزند که پیروی از رژیم غذایی سالم یکی از مواردی است که کمک شایانی به حفظ سلامتی می کند. در این میان گاهی مشغله زیاد زندگی سبب میشود که افراد  نتواند از رژیم غذایی سالم پیروی کنند. استفاده از مکملهای غذایی یکی از مواردی است که در صورت عدم دسترسی به رژیم غذایی سالم باید استفاده شوند. این مکملها حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن هستند. اما به این نکته توجه داشته باشید که این مکملها هرگز نباید جایگزین غذا شوند.

انواع محصولات آرین سلامت سینا  را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع برندها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.