منو
سبد خرید شما

قرص جویدنی ال اکتیو عسل دارو کیش 30 عدد

افزایش متابولیسم چربی و کمک به کاهش وزن ، کاهش دهنده اشتها
عکس قرص جویدنی ال اکتیو عسل دارو کیش
ناموجود

ویژگی های قرص جویدنی ال اکتیو عسل دارو کیش:

  • بیمارانی که دچار کمبود اولیه و ثانویه ال-کارنیتین هستند(مانند بیماران دیالیزی)
  • گیاهخواران
  • نوزادان نارس
  • افزایش انرژی و کاهش خستگی در سالمندان
  • کمک به افزایش متابولیسم چربی در افرادی که قصد کاهش وزن و لاغری دارند
  • افزایش خونرسانی به عضلات قلبی و جلوگیری از مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی
  • کاهش دهنده اشتها
  • فرم فرآورده: قرص جویدنی، 30 عدد

نحوه مصرف قرص جویدنی ال اکتیو عسل دارو کیش:

  • مقدار مصرف در بزرگسالان: 1-3 گرم (یک تا سه قرص) روزانه در دو یا سه دوز منقسم
  • مقدار مصرف در کودکان: مقدار اولیه 50 میلیگرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن در روز به صورت دو یا سه دوز منقسم
 
L.Carnitine1000mg
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
81,600 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 81600
توضیحات

قرص جویدنی ال اکتیو

قرص جویدنی ال اکتیو محصولی مناسب جهت افزایش متابولیسم چربی و کمک به کاهش وزن ، کاهش دهنده اشتها است. هر قرص از این مکمل حاوی 1000 میلی گرم ال کارنیتین بوده و همین امر ارزشمندی این فرآورده را دوچندان کرده است. این مکمل متابولیسم چربی را در بدن افزایش می دهد و به کاهش وزن و لاغری کمک می کند.

ال کارنیتین  یک ترکیب پروتئینی بوده که در بدن از ترکیب دو اسیدآمینه لیزین و متیونین ساخته می‌شود. بدن انسان کارنیتین را از طریق سنتز ویتامین های B6، C و B3  می سازد. وظیفه اصلی کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز و تبدیل غذا به انرژی می‌باشد. 

یکی از ویژگی‌های اصلی ال‌کارنیتین انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندریها است. این فرآیند مهم برای اکسایش چربی و تولید انرژی در سلول‌ها است. این آمینواسید نیمه ضروری با افزایش متابولیسم طبیعی بدن به کاهش وزن و چربی ها کمک می کند.

مشاورین سایت داروخانه آنلاین مصرف این قرص جویدنی را به افرادی که از رژیم لاغری و عضله سازی پیروی می کنند پیشنهاد می دهند. ال‌کارنیتین ممکن است در کاهش خستگی و افزایش توانایی ورزشی نقش داشته باشد. برخی مطالعات نشان داده‌اند که مصرف ال‌کارنیتین ممکن است بر توانایی تحمل ورزشی و بهبود عملکرد عضلات در شرایط استرس ورزشی تأثیرگذار باشد.

نقش ال کارنیتین بر سلامتی

ال-کارنتین نوعی آمونیوم است که از ترکیب آمینواسیدهای لیزین و متیونین به همراه ویتامینهای ث، ب6 و ب3 تشکیل شده است و نقش مهمی در چربی سوزی دارد. در واقع کارنتین طی فرآیندی بنام اکسیداسیون چربی را به انرژی تبدیل میکند،در نتیجه برای کاهش وزن بسیار موثر است.

ال کارنیتین این عمل را از طریق انتقال اسیدهای چرب بلند زنجیره به داخل میتوکندری‌ها جهت بتااکسیداسیون  آن‌ها انجام می‌دهد که این عمل درنهایت منجر به اکسید شدن اسید چرب و تولید انرژی می گردد.طی فرآیند اکسیداسیون پس از انتقال چربی به میتوکندری توسط کارنیتین انرژی آزاد می شود و بنابراین باعث افزایش سطح انرژی بدن، سلامت قلب و تناسب اندام میشود.

مصرف مکمل ال-کارنیتین برای کسانی که دچار کمبود ال-کارنیتین به دلیل ژنتیکی و یا ابتلا بیماری های خاص هستند، ضروری است.همچنین ورزشکاران و کسانی که می خواهند چربی سوزی انجام دهند و به اندام دلخواه خود دست پیدا کنند می توانند از این مکمل برای تسریع روند کاهش وزن و لاغری استفاده کنند.

تاثیر ال کارنیتین بر عضله سازی به چه صورت است؟

ال کارنیتین یک ترکیب طبیعی است که در بدن تولید می‌شود و نقش مهمی در متابولیسم چربی و انرژی ایفا می‌کند. برخی از تاثیرات ال کارنیتین بر عضله سازی عبارتند از:

استفاده بهینه از چربی: ال کارنیتین به عنوان یک حامل چربی در میتوکندریها (سلول‌های انرژی) عمل می‌کند و چربی‌ها را به سوخت و انرژی برای عضلات تبدیل می‌کند. این مکانیسم باعث افزایش قدرت و استقامت عضلات می‌شود.

کاهش خستگی: ال کارنیتین می‌تواند به کاهش خستگی عضلات و افزایش تحمل و استقامت در طول فعالیت های ورزشی کمک کند، زیرا انرژی لازم برای عضلات را از چربی‌ها تامین می‌کند.

حفظ جریان خون بهتر: ال کارنیتین میتواند به بهبود جریان خون و عرضه مواد غذایی و اکسیژن به عضلات کمک کند که این موارد اساسی برای رشد و تعمیر عضلات پس از تمرینات ورزشی است.

حفظ عضلات و جلوگیری از تخریب: ال کارنیتین می‌تواند به حفظ عضلات و جلوگیری از تخریب آنها پس از تمرینات ورزشی کمک کند، زیرا از چربی‌ها به عنوان منبع اصلی انرژی استفاده می‌کند و از ذخیره‌های گلیکوژن عضلات حفظ می‌کند.

سوالات متداول

بهترین زمان مصرف این مکمل هراه وعده غذایی اصلی و قبل از تمرین ورزشی است.

افراد دیابتی قبل از مصرف این مکمل باید با پزشک خود مشورت کنند.

خانم های باردار و شیرده قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید