منوی داروخانه
Your Cart

قرص ال کارنیتین گلد مولتی نرمال 30 عددی

قرص ال کارنیتین گلد مولتی نرمال 30 عددی
قرص ال کارنیتین گلد مولتی نرمال 30 عددی
قرص ال کارنیتین گلد مولتی نرمال 30 عددی
قرص ال کارنیتین گلد مولتی نرمال 30 عددی
قرص ال کارنیتین گلد مولتی نرمال 30 عددی

 

 

قرص ال کارنیتین گلد مولتی نرمال

قرص ال کارنیتین گلد 500 مولتی نرمال مکملی منحصر به فرد برای افزایش سوخت و ساز بدن، افزایش  انرژی و تسریع کاهش وزن است.

ال کارنیتین چیست؟

ال-کارنیتین ترکیبی مشابه به آمینواسید دارد و  با ترکیب شدن دو آمینواسید متیونین و لیزین در بدن ساخته می شود.ویتامین هایی که برای تولید ال-کارنیتین حضور دارند، ویتامین ث، ویتامین ب3 و ویتامین ب6 هستند. ال-کارنیتین در منابع غذایی مانند گوشت قرمز، لبنیات و میوه آواکادو وجود دارد.

وظایف ال-کارنیتین در بدن چیست؟

 وظیفه اصلی کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز و تبدیل غذا به انرژی است، در واقع این ماده به آزادسازی انرژی از مولکولهای چربی و قند کمک می کند. کارنیتین از طریق انتقال اسیدهای چرب با زنجیره بلند به داخل میتوکندری می رود و انرژی آزاد میکند.از طرف دیگر مصرف چربی ها به عنوان منبع انرژی موجب صرفه جویی در مصرف گلیکوژن عضلات میشود و با حفظ ذخایر گلیکوژن به تاخیر در بروز خستگی در حین ورزش و یا کار می انجامد.در واقع انرژی مورد نیاز بدن در این بخش از سلولها تولید می‌شود. مصرف مکمل ال-کارنیتین برای کسانی که دچار کمبود ال-کارنیتین به دلیل ژنتیکی و یا ابتلا به بیماری های خاص هستند، ضروری است.همچنین ورزشکاران و کسانی که می خواهند چربی سوزی داشته باشند و به اندام دلخواه خود دست پیدا کنند، می توانند از این مکمل برای تسریع روند کاهش وزن و لاغری استفاده کنند.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 

 

 

 
187,500 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: MultiNormal L Carnitine Gold 500 mg
  • بارکد محصول: 6262912100115
  • کد انبار: 940505

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

مصرف دوزهای بالاتر از 3 گرم در روز می تواند باعث تهوع،گرفتگی عضلات و بوی بد بدن شود در ضمن بانوان در دوران بار داری و شیر دهی و افراد مبتلا به تیروئید کم کار مجاز نمی باشد.

به عنوان یک اسید آمینه طبقه بندی می شود و در دسته آمینو اسید های غیر ضروری قرار می گیرد آمینو اسیدها معمولاً توسط بدن برای سنتز پروتئین و یا به عنوان یک انتقال دهنده عصبی استفاده می شوند کارنیتین  در درجه اول برای تسهیل انتقال اسیدهای چرب با زنجیره بلند به داخل سلول میتوکندری برای تولید انرژی استفاده می شود که سبب چربی سوزی حداکثری خواهد شد  در ضمن کارنیتین برای جلوگیری از تجمع اسیدهای چرب در قلب، کبد و ماهیچه ها نیز مفید است.

کسانی که ورزش می کنند 30 الی 45 دقیقه قبل از تمرینات ورزشی و کسانی که در دوران کاهش وزن هستند می توانند بعد از غذا مصرف کنند.

تحقیقات نشان داده است که مکمل ال-کارنیتین ممکن است باعث کاهش چربی کبد و آنزیم های کبدی (ALT) و  (AST) در بیماران مبتلا به بیماری کبد چرب غیر الکلی شود.