منو
سبد خرید شما

پودر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی (GNC) 3066 گرم

کمک به افزایش وزن و حجم سریع عضلات | کمک به افزایش قدرت ماهیچه ها | تسریع ریکاوری عضلات بعد از تمرینات ورزشی
پودر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی (GNC) 3066 گرم
پودر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی (GNC) 3066 گرم
پودر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی (GNC) 3066 گرم
پودر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی (GNC) 3066 گرم
پودر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی (GNC) 3066 گرم
پودر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی (GNC) 3066 گرم
  • کمک به افزایش وزن سریع بدن
  • تسریع روند ریکاوری ماهیچه ها 
  • افزایش حجم عضلات با داشتن آمینو اسیدهای شاخه دار
  • افزایش قدرت عضلات با دارا بودن کراتین مونوهیدرات
  • روزانه 5 پیمانه معادل 219 گرم از محصول را در دو لیوان آب یا شیر بدون چربی حل کرده و میل نمایید
  • دور از نور و رطوبت و در دمای بین 15 تا 30 درجه سانتیگراد نگهداری شود
  • این فرآورده مکمل است و جهت پیشگیری،تشخیص و درمان بیماری نمی باشد
در هر 5 پیمانه219 گرم
calories838
total fat9g
saturated fat5g
trans fat0.5g
sodium171mg
carbohydrate126g
sugar4g
protein64g

6,910,600 تومان
6,565,070 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 5% -
توضیحات

گینر مس پرو جی 6 اسپرت جی ان سی GNC محصولی مناسب جهت افزایش وزن سریع می باشد. مس گینر Mass Gainers نوعی مکمل افزایش وزن است که به شما کمک می کند عضله سازی کنید و حجم عضلات خود را سریعتر بالا ببرید و بدنی عضلانی تر بسازید. مکمل بدنسازی مس پرو جی6 اسپرت برای تامین کالری دریافتی بیشتر طراحی شده است، و میتواند به شما کمک کند تا سریعتر وزن اضافه کنید و سریعتر بعد از تمرینات ورزشی ریکاوری شوید. اگر میخواهید خیلی سریع وزن و حجم عضلات خود را افزایش دهید میتوانید از مکمل ورزشی مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی GNC استفاده کنید.

جهت آشنایی بیشتر با دیگر مکمل های افزایش وزن و مشاوره رایگان بدنسازی می توانید به وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه یا تماس حاصل نمائید.

گینر مس پرو جی6 اسپرت از چه موادی تشکیل شده است؟

مکمل بدنسازی گینر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی حاوی 64 گرم پروتئین از بالاترین مقدار پروتئین در میان رقبای خود بر خوردار است. همچنین این پودر افزایش وزن از بهترین نوع پروتئین وی کنسانتره برای حجم توده عضلات تشکیل شده است. این مکمل افزایش وزن با 126 گرم کربوهیدرات موجود در خود برای شما انرژی بسیار زیادی را حین فعالیت های روزانه و ورزشی تولید میکند و به افزایش وزن سریع کمک خواهد کرد.

این مکمل افزایش وزن با داشتن 6000 میلی گرم آمینو اسید لوسین، 3000 میلی گرم آمینو اسید ایزو لوسین و 3000 میلی گرم آمینو اسید والین، آمینو اسید های شاخه دار و 5000 میلی گرم کراتین مونوهیدرات یک مکمل قدرتمند و همه کاره در زمینه افزایش وزن و حجم عضلات محسوب می شود. 

فواید استفاده از گینر مس پرو جی6 اسپرت چیست؟

گینر جی6 اسپرت فرموله شده با 64 گرم پروتئین وی کنسانتره از بهترین نوع خود که برای افزایش حجم خشک و چگالی عضلات بسیار مفید است. متشکل از 127 گرم کربوهیدرات برای کمک به افزایش کالری دریافتی روزانه که برای افزایش وزن سریع مفید می باشد. و در نهایت برای اطمینان از افزایش کالری و به حداکثر رساندن وزن از چربی های سالم در این مکمل ورزشی گینراستفاده شده است.

ترکیبی از پودر آووکادو، پودر روغن نارگیل و پودر روغن MCT برای کمک به تکمیل نسبت پروتئین به کربوهیدرات و چربی برای افزایش مصرف کالری و به حداکثر رساندن افزایش وزن.

چه کسانی می توانند از مکمل گینر مس پرو جی6 اسپرت استفاده کنند؟

 تمامی ورزشکاران برای افزایش توده عضلانی می بایست در برنامه غذایی خود از کربوهیدرات ها، پروتئین و چربی های سالم استفاده کنند و همچنین برای پر کردن ذخایر گلیکوژن عضلات که منبع سوخت رسانی و انرژی می باشد.

اما افرادی هم که دچار کاهش وزن هستند می توانند با استفاده راحت از این مکمل غذایی خیلی سریع به وزن خود اضافه کنند. این پودر چاقی دارای مقدار زیادی کالری مفید می باشد که به افزایش وزن در افراد لاغر کمک زیادی خواهد کرد. مکمل ورزشی جی6 اسپرت یک مکمل با فواید زیاد می باشد.

بهترین گینر برای افراد لاغر مکمل گینر مس پرو جی6 اسپرت

گینر مس پرو جی6 اسپرت جی ان سی با ویژگی هایی که دارد یک مکمل عالی برای افراد لاغر اندام اکتومورف و یا حتی مفید برای افراد مزومورف نیز می باشد.زیرا پودر پروتئین کنسانتره موجود در این مکمل بدنسازی در دسته پروتئین های متوسط جذب قرار می گیرد که به در مدت زمان 3 الی 4 ساعت به عضله سازی و ترمیم عضلات شما می پردازد.

میزان بالای کربوهیدرات های ساده و پیچیده در این مکمل افزایش وزن باعث شده که افراد لاغر اندام سریع به وزن بالایی دست پیدا کنند و همچنین افراد مزومورف نیز این کربوهیدرات ها را برای سوخت و انرژی عضلات صرف می کنند. آمینو اسید های موجود در این پودر بدنسازی به سنتز پروتئین هرچه بیشتر عضلات یا جذب پروتئین بیشتر برای عضلات صرف می شود. و در آخر برای اطمینان خاطر از چربی های مفید در این پودر گینر استفاده شده است.

سوالات متداول

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید مشکلی نخواهد داشت البته زنان باردار،بیماران کلیوی و دیابتی مجاز به مصرف نیستند.

بله کسانی که دچار کاهش وزن هستند و یا افرادی که فعالیت زیادی طی روز دارند و یا حتی کسانی که غذایی کافی طی روز دریافت نمی کنند هم می توانند استفاده کنند.

بهترین زمان برای مصرف پودر گینر بسته به شرایط شخصی شما متفاوت است، اما برخی از مربیان و متخصصان توصیه می‌کنند که پودر گینر را بلافاصله بعد از تمرین ورزشی مصرف کنید. این زمان به دلیل این است که بعد از تمرین، عضلات نیاز به ترمیم و بازسازی دارند 

بله از آنجا که گینر ها را در دوران افزایش وزن استفاده می شوند میتوانید با داشتن شرایط بدنی سالم از کراتین و پروتئین در کنار یکسری از ویتامین ها استفاده کنید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید