منو
سبد خرید شما

کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد

افزایش تعداد اسپرم در مردان
عکس کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد
عکس کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد
عکس کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد
عکس کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد
عکس کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد
عکس کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد

ویژگی ها کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث

 • مناسب برای مردانی که در آنالیز اسپرم آنها تعداد کمتر از میزان طبیعی گزارش شده باشد
 •  جهت استفاده به همراه Fertilaid for men برای افزایش بیشتر تعداد اسپرم
 •  دارای ویتامین ها و آنتی اکسیدان های اضافی
 •  دارای CoQ10 و گلوتاتیون که نشان داده شده در افزایش تعداد اسپرم موثر هستند .
 • شامل ویتامین B12 و ویتامین C همراه با ترکیبات گیاهی خاص ، موثر در افزایش تعداد اسپرم
 •  کاملا طبیعی و به دور از عوارض جانبی

ویژگی ها کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث

 • به عنوان مکمل رژیمی غذایی روزانه 2 کپسول همراه با آب مصرف گردد .

شرایط نگهداری کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث

 • دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک نگهداری شود .

هشدار ها  کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث

 •  این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص ، پیشگیری یا درمان نمی باشد .
 • در صورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید .
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید .
902,700 تومان
توضیحات

کپسول کانت بوست فرهیون هلث

کپسول کانت بوست فرهیون هلث مکملی موثر با ترکیبی قوی از گیاهان،ویتامین ب12، کوکیوتن، گلوتاتیون، ویتامین سی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که  بر تعداد اسپرم آقایان موثر بوده و قدرت باروری آن ها را افزایش می دهد.

وجود آنتی اکسیدان های کلیدی برای کمک به یکپارچگی اسپرم و جلوگیری از رادیکال های آزاد در این مکمل باعث اثربخشی بیشتر محصول شده اند. مشاورین سایت داروخانه آنلاین مصرف این فرآورده را به آقایانی که در معرض کاهش اسپرم هستند پیشنهاد می دهند.

گلوتاتیون یک آنتی‌اکسیدان قوی بوده که در بدن وجود دارد و در حفظ سلامت و عملکرد سلول‌ها نقش دارد. میزان گلوتاتیون در اسپرم‌ها و محیط اطراف آنها می‌تواند نقشی در حفظ سلامت اسپرم و کاهش استرس اکسیداتیو داشته باشد.

استرس اکسیداتیو می‌تواند به تخریب سلول‌های اسپرم و کاهش کیفیت آنها منجر شود. بنابراین، گلوتاتیون به عنوان یک آنتی‌اکسیدان ممکن است در کاهش استرس اکسیداتیو و حفظ کیفیت اسپرم‌ها نقش داشته باشد. برای تهیه این فرآورده با سایت داروخانه آنلاین در ارتباط باشید.

مصرف کپسول کانت بوست و افزایش باروری آقایان

کیفیت اسپرم مردان در دهه های اخیر بصورت مداوم در حال کاهش بوده و دانشمندان هنوز موفق به پیدا کردن دلیل اصلی این امر نشده اند . بعضی از دانشمندان فقط حدس و گمان هایی در مورد علت کاهش کیفیت اسپرم مطرح کرده اند مثلا گروهی دود سیگار و گروهی افزایش هورمون زنانه در بدن مردان را علت کاهش تعداد اسپرم ها دانسته اند.

در اين زمينه دو نظريه وجود دارد، به نام‌هاي «تنظيم زمان‌» و«تقويت قدرت باروري زوج‌». مثلاً اگر تعداد اسپرم شما كم است ولي‌تمايل داريد كه در كمتر از يكسال صاحب فرزند شويد در اين صورت ‌بايد از اين مسئله آگاهي داشته باشيد كه شما بايد بيش از يكسال صبركنيد زيرا حدود 10% از مردان داراي تعداد كم اسپرم در اين زمان بچه‌دارخواهند شد. در حاليكه اگر شما 2 سال صبر كرديد و موفق نشديد مي‌بايستي اقدام نماييد و كارهاي ديگري را انجام دهيد زيرا شانس حاملگي خودبخود پس از اين زمان خيلي كم است‌. کپسول کانت بوست فرهیون هلث با وجود مواد موثره به افزایش باروری و سلامت اسپرم آقایان کمک کرده و در نتیجه بارداری سالم رقم خواهد زد.

به چه دلیل تعداد اسپرم آقایان کم می شود؟

تعداد اسپرم آقایان ممکن است به دلایل مختلفی کم شود، این دلایل شامل موارد زیر می‌شوند:

عوامل محیطی: تماس با مواد شیمیایی، تابشات ناشی از موبایل، استفاده از دخانیات، و حتی دمای بالا (مانند استفاده از سونا یا حمام آب گرم) می‌تواند به کاهش تولید اسپرم و کیفیت آنها منجر شود.

استرس و فشار روحی: استرس مزمن، اضطراب و فشار روحی می‌توانند به کاهش تعداد و کیفیت اسپرم‌ها منجر شوند.

عوامل غذایی: رژیم غذایی نامناسب و کمبود مواد مغذی مهم مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها می‌تواند به کاهش کیفیت اسپرم منجر شود.

بیماری‌های مزمن: برخی بیماری‌های مانند دیابت، بیماری‌های قلبی، عوارض کمربندی، عفونت‌های تناسلی، و بیماری‌های دیگر نیز می‌توانند به کاهش تولید و کیفیت اسپرم منجر شوند.

مشکلات آناتومیکی: مشکلاتی مانند واریکوسل (تورم و گره خوردگی در عروق بزرگ شید) یا مشکلات آناتومیکی دیگر می‌تواند تولید اسپرم را مختل کند.

مصرف داروها: مصرف بعضی داروها مانند داروهای ضد انعقاد خون، ضد افسردگی و داروهای دیگر نیز می‌تواند به کاهش تولید اسپرم منجر شود.

تأثیر هرکدام از این عوامل ممکن است با توجه به وضعیت و سلامت هر فرد متفاوت باشد. اگر نگرانی درباره تعداد اسپرم یا باروری خود دارید، بهتر است با پزشک متخصص مشورت کرده و بررسی کاملی انجام دهید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید