منوی داروخانه
Your Cart

کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد

کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد
کپسول کانت بوست فِرهیوِن هلث 60 عدد

کپسول کانت بوست فرهیون هلث

کپسول کانت بوست فرهیون هلث مکملی موثر با ترکیبی قوی از گیاهان،ویتامین ب12، کوکیوتن، گلوتاتیون، ویتامین سی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که  بر تعداد اسپرم آقایان موثر بوده و قدرت باروری آن ها را افزایش می دهد.وجود آنتی اکسیدان های کلیدی برای کمک به یکپارچگی اسپرم و جلوگیری از رادیکال های آزاد در این مکمل باعث اثربخشی بیشتر محصول شده اند.

مصرف کپسول کانت بوست و افزایش باروری آقایان

کیفیت اسپرم مردان در دهه های اخیر بصورت مداوم در حال کاهش بوده و دانشمندان هنوز موفق به پیدا کردن دلیل اصلی این امر نشده اند . بعضی از دانشمندان فقط حدس و گمان هایی در مورد علت کاهش کیفیت اسپرم مطرح کرده اند مثلا گروهی دود سیگار و گروهی افزایش هورمون زنانه در بدن مردان را علت کاهش تعداد اسپرم ها دانسته اند.

در اين زمينه دو نظريه وجود دارد، به نام‌هاي «تنظيم زمان‌» و«تقويت قدرت باروري زوج‌». مثلاً اگر تعداد اسپرم شما كم است ولي‌تمايل داريد كه در كمتر از يكسال صاحب فرزند شويد در اين صورت ‌بايد از اين مسئله آگاهي داشته باشيد كه شما بايد بيش از يكسال صبركنيد زيرا حدود 10% از مردان داراي تعداد كم اسپرم در اين زمان بچه‌دارخواهند شد. در حاليكه اگر شما 2 سال صبر كرديد و موفق نشديد مي‌بايستي اقدام نماييد و كارهاي ديگري را انجام دهيد زيرا شانس حاملگي خودبخود پس از اين زمان خيلي كم است‌. کپسول کانت بوست فرهیون هلث با وجود مواد موثره به افزایش باروری و سلامت اسپرم آقایان کمک کرده و در نتیجه بارداری سالم رقم خواهد زد.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 

902,700 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 264900
  • موجودی: موجود
  • مدل: Fairhaven Health CountBoost for Men
  • بارکد محصول: 6265615200229
  • کد انبار: 938827

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید