Menu
Your Cart

شامپو مو کودک

توضیحات دسته‌بندی

شامپو مو کودک محصولی مناسب است که از ریزش اشک کودک جلوگیری می کند و حمامی دلپذیر را برای وی رقم می زند. اگر شامپو کودک به درستی انتخاب شود، کودک برای حمام رفتن مشتاق می شود و شما به سادگی می توانید آلودگی ها را از روی پوست و مو کودک از بین ببرید. آکادمی پوست آمریکا پیشنهاد می دهد بیشتر از هفته ای یک یا دو بار از شامپو برای شستشوی موهای کودک خود استفاده نکنید. با توجه به این موضوع که بدن کودکان در حال رشد است، شستشو بیش از حد مو می تواند روغن طبیعی مو را از بین ببرد و باعث خشکی پوست سر کودک شود.

در زمان خرید شامپو مو کودک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

بهتر است بدانید هر شامپویی مناسب کودک شما نیست. اگر می خواهید این محصول را برای کودک خود سفارش دهید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

این محصولات باید فاقد عطر باشند، زیرا باعث تحریک پوست و مو می شوند و این موضوع می تواند تهدیدی برای سلامتی به شمار برود.

شامپوهایی که برای کودک خود سفارش می دهید باید فاقد فتالات باشند.

شامپوهایی که برای کودک خود در نظر می گیرید باید فاقد سولفات باشند.

شامپوهایی را انتخاب کنید که باعث تحریک چشم کودک نشوند.

برای کودکان شامپو موی خشک، چرب و یا مواج وجود ندارد.

آیا شامپو مو کودک باید زیاد کف کند؟

بهتر است بدانید کودکان در مسیر رشد قرار دارند و باید به آنها کمک کنیم تا از حمام کردن لذت ببرند. کف بازی در حمام یکی از سرگرمی هایی است که حمام کردن را به خاطره ای شیرین تبدیل می کند. به همین دلیل تولید کنندگان شامپو مو کودک تلاش می کنند تا با تولید محصولاتی که کف زیادی می کنند حمام کودکان را خاطره انگیز کنند. در نتیجه اگر شامپویی که برای کودک خود سفارش دا