Menu
Your Cart

مکمل دوران بارداری


رژیم غذایی یکی از مهمترین فاکتورهای به دنیا آوردن یک کودک سالم است . با استفاده از ویتامین ها و مکمل ها می توانید اطمینان حاصل کنید که اسید فولیک و سایر مواد مغذی اساسی را به میزان کافی دریافت می کنید که در نتیجه شانس حاملگی سالم در شما افزایش پیدا می کند. مصرف مکمل به ویژه در خانم هایی که از قرص های ضدبارداری استفاده می کنند بسیار حائز اهمیت است زیرا مصرف این قرص ها با متابولیسم فولات و ویتامین های B6 و B12 تداخل دارد.
باردار که می شوید زندگی تان زیر و رو می شود و نیازهای تغذیه ای تان هم از این قاعده کلی مسثتنی نیست. در این دوران جنینی که در رحم تان جا خوش کرده، نیازهای تغذیه ای ویژه ای دارد که قرار است از طریق غذایی که شما می خورید تامین شود. از طرف دیگر حضورش باعث می شود که نیاز خود شما هم به بعضی از ویتامین ها و مواد معدنی بیشتر شود تا بتوانید سلامتی تان را حفظ کنید.
بسیاری از بانوان با استفاده از ویتامینهای دوران بارداری می توانند زندگی جنینی سالمی برای نوزاد خود رقم بزنند. مصرف برخی ویتامین ها برای بانوان بسیار اهمیت دارد اما متاسفانه مادران کنونی به این مقوله زیاد اهمیت نمی دهند.

نقش خوردن ویتامین ها برای زنان باردار در زمان بارداری چیست؟

ویتامین ها نقشی اساسی و کلیدی در هضم و جذب مواد مغذی و کالری زا، یعنی قند، چربی و پروتئین ها دارند. به همین دلیل در سلامت شما و جنین تان نقش دارند. شما در بارداری، این ویتامین ها را از راه خوردنی ها و مکمل ها دریافت خواهید کرد. دو دسته کلی ویتامین ها شامل ویتامین های محلول در آب ، یعنی ویتامین های B و C و دسته دوم ویتامین های محلول در چربی یعنی ویتامین های A، D ، E، K هستند .

برند: اینترافارم | Intrapharm مدل: Intrapharm Fefol
کپسول ففول اینترافارمکپسول ففول مکملی مناسب برای تامین نیاز بدن به آهن و اسید فولیک است و به رفع کم خونی ناشی از کمبود آهن کمک می کند. این کپسول محصول شرکت اینترافارم انگلستان است. در این کپسول 150 میلی گرم فروس سولفات ( آهن) و 500 میکرو گرم فولیک اسید به کار رفته است و همین امر این کپسول را به محصو..
64,200 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life FerOral
قرص فرورال گلدن لایفقرص فرورال گلدن لایف به بهبود کمخونی، پیشگیری از فقرآهن و تامین نیاز بدن به آهن  به ویژه در دوران بارداری کمک می‌کند.این مکمل حاوی آهن و اسید فولیک است.نقش آهن بر سلامتیآهن ماده معدنی  حیاتی برای تشکیل پروتئین هموگلوبین خون است و در بسیاری از واکنش‌های بیوشیمیایی بدن شر..
35,500 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital PrenaMax New Mum
قرص مولتی ویتامین پرنامکس یورو ویتالقرص مولتی ویتامین پرنامکس یورو ویتال حاوی ویتامینها و املاح معدنی ضروری مورد نیاز بدن مادران است. این مکمل برای دوران پس از زایمان و شیردهی کاربرد دارد و مکملی منحصربفرد برای حفظ سلامتی بدن مادران است.نقش ویتامینها و مواد معدنی در سلامت و رشد کودکانتمامی نیاز نوزا..
311,000 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Pregnacare Original 30Tabs
قرص پرگناکر اورجینال ویتابیوتیکسمکمل پرگناکر ویتابیوتیکس حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. این مکمل با تامین نیازهای بدن مادر در دوران بارداری  به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می‌کند.نقش تغذیه مناسب در دوران بارداریپیروی از رژیم غذایی صحیح در دوران بارداری یکی از مهم‌ترین مواردی است ..
139,300 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Pregnalife 30 tabs
قرص پرگنالایف گلدن لایفقرص پرگنالایف گلدن لایف مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران به مواد مغذی در طول بارداری است. این مکمل حاوی ویتامین های گروه بی، ویتامین سی، ویتامین آ، ویتامین د، زینک، آهن و املاح دیگری است و به حفظ سلامت بدن مادر و جنین در دوران بارداری کمک می کند.اهمیت تغذیه مادر د..
101,300 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Osteocare Tablets
قرص استئوکر ویتابیوتیکسقرص استئوکر ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و دندان هاست. این مکمل نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری پوکی استخوان دارد. همچنین، مصرف این مکمل در دوران بارداری به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می کند.نقش کلسیم در بدنوقتی صحبت از کلسیم می شود همگی ما به..
48,000 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Prenatal Formula
قرص پره ناتال فرمولا نچرال ورلدقرص پره ناتال فرمولا نچرال ورلد مولتی ویتامین مناسب برای استفاده در دوران بارداری است. این مکمل به رشد جنین و حفظ سلامت مادر کمک می‌کند.نقش تغذیه مناسب در دوران بارداریپیروی از رژیم غذایی صحیح در دوران بارداری یکی از مهم‌ترین مواردی است که در این دوران باید مورد توجه ق..
98,100 تومان
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty Swiss Acti Derm 30 tabs
قرص اکتی درم لیبرتی سوئیسقرص اکتی درم لیبرتی سوئیس تحت لیسانس شرکت لیبرتی سوئیس تولید می شود. ترکیبات و ویتامین های بکار رفته در این محصول نیازهای پوست را برطرف می کنند و موجب شادابی، جوانی و لطافت آن می شوند. همچنین این مواد رشد موها را افزایش می دهند و به استحکام و زیبایی ناخن ها کمک می کنند.نقش و..
130,800 تومان
برند: تروویتال | Truevital مدل: Truevital Truemum
پودر ترومام وانیلی تروویتالپودر ترومام وانیلی تروویتال مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن مادران به انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهی است.ضرورت مصرف ویتامین و مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهیدوران بارداری و شیردهی از حساس‌ترین دوران زندگی مادران به شمار می‌روند. در دورا..
76,000 تومان
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Vitawell Iron Plus 30 Tabs
قرص آیرون پلاس ویتاولقرص آیرون پلاس ویتاول محصولی مناسب برای پیشگیری از کمبود آهن است. در این قرص از مواد موثره ای نظیر آهن، ویتامین ب 12، فولیک اسید، ویتامین ث و زینک استفاده شده است و همین امر این قرص را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. ویتامین های گروه ب ( ویتامین ب 12 و فولیک اسید) که در این کپسو..
65,400 تومان
برند: ویتامین لایف|vitamin life مدل: Vitamin Life Prenatal Multivitamin 30 Tabs
قرص مولتی ویتامین مینرال پریناتال ویتامین لایفقرص مولتی ویتامین مینرال پریناتال ویتامین لایف محصولی مناسب برای تامین مواد مغذی مورد نیاز مادر و جنین در دوران بارداری است. همانطور که می دانید دوران بارداری دوران بسیار حساسی برای زنان به شما می رود و اگر مواد مغذی به بدن مادر نرسد خطر بروز مشکلات دائم..
98,100 تومان
برند: نورم لایف | Norm Life مدل: Norm life Vana Iron 60 Caps
کپسول وانا آیرون نورم لایفکپسول وانا آیرون نورم لایف محصولی مناسب برای رفع کم خونی ناشی از فقر آهن است. ماده معدنی آهن به ساخت سلول های قرمز خون کمک می کند و همین امر از بروز خستگی مزمن جلوگیری به عمل می آورد. این کپسول به خوبی در بدن جذب می گردد و باعث ارتقا سلامتی می شود. یکی از مواردی که سبب شده ..
163,500 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Ferosis 60 softgel
سافت ژل فروسیس ویواتونسافت ژل فروسیس ویواتون مکملی ویژه جهت تامین و حفظ انرژی مورد نیاز روزانه بدن است که در  ساخت گلبول‌های قرمز خون و در نتیجه پیشگیری از بیماری کم‌خونی ناشی از فقر آهن موثر است. همچنین، این مکمل به بهبود عملکرد مغز و سیستم عصبی کمک می‌کند و موجب تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت..
150,000 تومان
برند: دکتر گیل | Dr.Gil مدل: Dr Gil Quali Fol 60 Tablets
قرص کوالی فول دکتر گیلقرص کوالی فول دکتر گیل محصولی مناسب برای کمک به سلامت سیستم عصبی است. در این قرص از 600 میکروگرم فولات استفاده شده است و همین امر اثربخشی این قرص را افزایش داده است. فولات فواید بسیار زیادی بر سلامتی دارد. این ویتامین ( که بسیاری از افراد با نام فولیک اسید آن را می شناسند) به ت..
111,180 تومان
برند: نانو حیات دارو | Nano Hayat مدل: Nano Hayat Darou Lactawell 60 tabs
قرص لاکتاول نانو حیات داروقرص لاکتاول نانو حیات دارو محصولی مناسب برای افزایش تولید شیر مادر است. در این مکمل از گیاهان شیر افزا استفاده شده است و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی اثربخش تبدیل شود. مواد موثره ای که در این قرص به کار رفته اند به تامین انرژی مورد نیاز مادر کمک می کنند و در نتیج..
242,000 تومان
برند: کیش مدیفارم | Kishmedipharm مدل: Kishmedipharm Soloferr 30 Caps
کپسول سولوفر کیش مدیفارمکپسول سولوفر کیش مدیفارم محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. آهن یکی از موادی است که تمامی افراد برای تجربه زندگی سالم به آن نیاز دارند. کمبود آهن در بدن می تواند مشکلات زیادی نظیر خستگی مزمن و کاهش هوشیاری شناختی را به وجود بیاورد و همین امر سبب می شود فرد با چالش..
81,750 تومان
برند: الحاوی | Alhavi مدل: Alhavi Ferfolic 100Tabs
قرص فرفولیک الحاویقرص فرفولیک الحاوی دارای آهن و اسید فولیک می باشد. قرص آهن در ساختار هموگلوبین های ما شرکت دارند، هموگلوبین ها در بدن وظیفه انتقال اکسیژن به بافت ها و سلول های بدن را برعهده دارند. در نتیجه کمبود آهن سلول های بدن را با کمبود اکسیژن روبه رو می کند که باعث خستگی و خواب آلودگی و کاهش ..
32,700 تومان
برند: لایف آن | Life On مدل: Life On Mama-Life
کپسول ماما لایف لایف آنکپسول ماما لایف لایف آن مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن بانوان به انواع مواد مغذی است که قصد دارند در آینده ای نزدیک باردار شوند. همچنین، از این کپسول می توان در دوران قبل از بارداری، بارداری و پس از بارداری استفاده کرد.چرا باید در دوران باردای از ویتامین ها و مواد معدن..
189,500 تومان
کپسول پرگنافم مارینوکس | 60 عدد | تامین ویتامین های دوره بارداری
ناموجود
برند: مارینوکس | Marinox مدل: Marinox Pregna Fem
کپسول پرگنافم مارینوکس کپسول پرگنافم مارینوکس محصولی تخصصی برای خانم‌ها در دوران قبل از بارداری، دوران بارداری و دوران شیردهی است. اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای بارداری هستید و یا باردار شده‌اید و یا کودک شما متولد شده است و به او شیر می‌دهید، یک رژیم غذایی متنوع و متعادل برای اطمینان از مصرف کافی..
64,000 تومان
کپسول پرگنا پلن سونا | 30 عدد | مولتی ویتامین دوران دوران بارداری
ناموجود
برند: سونا | Sona مدل: Sona PregnaPlan 30 caps
کپسول پرگنا پلن سونا کپسول پرگنا پلن سونا  مکملی ویژه برای تامین نیاز بدن به انواع ویتامین ها و مواد معدنی در طول دوران بارداری و بعد از آن است. بارداری دوران ویژه ای برای بانوان به شمار می رود و اگر مواد مغذی مورد نیاز بدن در این دوران به او نرسند خطر آسیب به سلامتی مادر و جنین وجود دارد...
522,000 تومان
کپسول هم لایف لایف آن | 30 عدد | حاوی آهن برای رفع کم خونی و ارتقای سطح گلبول های قرمز کپسول هم لایف لایف آن | 30 عدد | حاوی آهن برای رفع کم خونی و ارتقای سطح گلبول های قرمز
ناموجود
برند: لایف آن | Life On مدل: Life On Haem Life
داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد میدهد:انواع بیماری کم خونی و روشهای درمان آن را بشناسید!..
148,500 تومان
کپسول مولتی ویتامین تراپوتیک | 100 عددی | تامین نیاز های ضروری حین بارداری
ناموجود
مدل: Multivitamin Therapeutic 100Caps
کپسول مولتی ویتامین تراپوتیک کپسول مولتی ویتامین تراپوتیک حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای افرادی است که تحت رژیم های غذایی ناسالم و بد قرار داشته اند. همچنین مصرف این مولتی ویتامین برای افرادی که بیاری خاص دارند و بدنشان دچار کمبود ویتامین می شود تجویز می گردد. همچنین مصرف ای کپسول برای..
32,000 تومان
کپسول فروس پلاس دوبیس | 60 عدد | درمان کم خونی کپسول فروس پلاس دوبیس | 60 عدد | درمان کم خونی
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Ferrous Plus 60caps
کپسول فروس پلاس دوبیسکپسول فروس پلاس دوبیس محصولی مناسب برای تامین آهن مورد نیاز بدن است. در این کپسول از 20 میلی گرم آهن و 250 میکرو گرم فولیک اسید استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی شگفت آور برای سلامتی تبدیل کرده است. این کپسول از کم خونی ناشی از فقر آهن جلوگیری می کند و نقش مهمی د..
120,000 تومان
کپسول فربینیل نیل فارمد | 30 عددی | کمک به بهبود کم خونی
ناموجود
برند: نیل فارمد | Neal pharmed مدل: Neal Pharmed Ferbinil 30 Caps
کپسول فربینیل نیل فارمدکپسول فربینیل نیل فارمد حاوی آهن، فولیک اسید و ویتامین B12 است که وجود ویتامن سی در این قرص به جذب بهتر آهن کمک می نماید. مصرف این کپسول علاوه بر افزایش تقویت سیستم ایمنی بدن برای افرادی که دچار فقر آهن هستند انتخاب مناسبی است. مطالعات نشان داده اند که فولیک اسید و ویتامین ب 1..
49,100 تومان
کپسول اسپانسول آیرویت ویتان | خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداری | 30 عددی کپسول اسپانسول آیرویت ویتان | خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداری | 30 عددی
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane IroVit Spansule Capsules 30cap
کپسول اسپانسول آیرویت ویتانبنا بر اهمیت مصرف مقدار کافی آهن و اسید فولیک در جلو گیری و معالجه کم خونی های مرتبط، در بسیاری از نکات، مصرف مکمل های حاوی این عناصر لازم است. از طرفی هم پیامد گوارشی بهره گیری از ترکیبات آهن سبب عدم پذیرش و بنابراین عدم مصرف این ترکیبات از طرف اشخاص میشه.عدم پذیرش گوارشی..
50,500 تومان
کپسول اسپانسول آیرویت ویتان | خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداری کپسول اسپانسول آیرویت ویتان | خونساز و درمان کم خونی در دوران بارداری
ناموجود
برند: ویتان | Vitane مدل: Vitane IroVit Spansule Capsules
کپسول اسپانسول آیرویت ویتانهر عدد حاوی ۱۵۰mg سولفات آهن (معادل ۴۷mg آهن المنتال)،بعلاوه ۵۰۰mcg فولیک اسیدکپسول آیروویت حاوی آهن و فولیک اسید مانع رهاای آهن در شکم و بنابراین مانع از پیامد شکم است. ژلاتین مورد استفاده در ساخت کپسول از منبع جانداری حلال مشتق شده است. 30 عدد در هر بسته وجود می دارد اهم..
50,100 تومان
کپسول آیرون پلاس مارینوکس | 60 عدد | تامین آهن بدن و پیشگیری از کم خونی
ناموجود
برند: مارینوکس | Marinox مدل: Marinox Iron plus
کپسول آیرون پلاس مارینوکس   قرص آهن هلث اید مکملی مناسب برای رفع کم خونی ناشی از فقر آهن در بدن است و به سلامتی عمومی بدن کمک می کند. این محصول ساخت شرکت مارینوکس آلمان است که برندی معتبر در لاین مکمل‌های غذایی به شمار می‌رود. علایم کمبود آهن در بدن آهن نقش مهمی را در تشکیل گلبولهای قرمز و ..
49,500 تومان
کپسول آهن و ویتامین ب فلورادیکس | 40 عدد | کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن کپسول آهن و ویتامین ب فلورادیکس | 40 عدد | کمک به تامین آهن مورد نیاز بدن
ناموجود
برند: فلورادیکس | Floradix مدل: Floradix Iron Plus With B Vitamins
کپسول آهن و ویتامین ب فلورادیکس را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما ..
239,500 تومان
پودر فرامکس بیوساینت | 80 گرم | کمک به درمان آنمی فقر آهن پودر فرامکس بیوساینت | 80 گرم | کمک به درمان آنمی فقر آهن
ناموجود
برند: بیوساینت | Biosyent مدل: Biosyent Feramax powder 80gr
پودر فرامکس بیوساینت پودر فرامکس بیوساینت مکملی منحصر به فرد برای درمان کم‌خونی ناشی فقر آهن است.نقش آهن در سلامت بدنعنصر معدنی آهن یکی از فراوانترین عناصر معدنی موجود در بدن انسان است. شهرت عنصر آهن در تشکیل گلبول‌های قرمز خون و انتقال اکسیژن به بافتهای بدن است. در مرکز گلبول‌های قرمز خون، پرو..
120,000 تومان
مکمل آهن سنتری | 110 عدد | ضد کم خونی و تامین آهن مورد نیاز بدن
ناموجود
برند: 21 سنتری | 21Century مدل: 21Century Iron 27 mg
مکمل آهن سنتریمکمل آهن سنتری حاوی 27 میلی گرم آهن قابل جذب به فرم المنتال (عنصری) برای تامین نیازهای بدن زنان در دوران بارداری است. عنصر آهن دراین مکمل به صورت ملح گلوکونات آهن (فروس گلوکونات) است که از جذب بالا و عوارض گوارشی کمتری نسبت به سولفات آهن (فروس سولفات) برخوردار است.کمبود آهن را جدی بگیر..
83,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 55 (2 صفحه)