Menu
Your Cart

خمیر دندان کودکان

توضیحات دسته‌بندی


برند: مریدنت|merident مدل: Merident Kids Toothgel 70g
خمیر دندان ژله ای کودک مریدنتخمیر دندان ژله ای کودک مریدنت محافظت کاملی از دندان های کودک شما به عمل می آورد. این محصول حاوی میزان فلوراید تایید شده ای است تا بتواند دندان های کودک شما را از پوسیدگی محافظت نماید و استحکام آنها را افزایش دهد. استفاده از خمیر دندان کودک مریدنت به دلیل اینکه سایندگی مت..
15,900 تومان
برند: میسویک | Misswake مدل: Misswake Kids Toothpaste pumped 260 ml
خمیر دندان پمپی ژله ای کودک میسویکخمیر دندان پمپی ژله ای کودک میسویک محصولی مناسب برای پاک کردن دندان است. این خمیر دندان محافظ قدرتمند دندان و لثه است و اجازه نمی دهد که جرم و پلاک به بافت دندان آسیب وارد کند. اگر جرم و پلاک بر روی دندان تجمع پیدا کند خطر بروز حساسیت و پوسیدگی افزایش پیدا می کند. خ..
127,000 تومان
برند: بنسر | Bencer مدل: Bencer 7 To 13 Toothpaste 75gr
خمیر دندان محافظ دندان و لثه کودکان 7 تا 13 سال بنسرخمیر دندان محافظ دندان و لثه کودکان 7 تا 13 سال بنسر می تواند به خوبی دندان ها را پاکیزه کند. خمیر دندان بنسر مناسب کودکان 7  تا 13 سال تولید شده است و تمام نیازهای دندان را در این سن جوابگو می باشد. این خمیر دندان قدرت بالای پاک کنندگی دارد و..
28,600 تومان
خمیر دندان ژله ای کودک زنون | 230 میل | از بین برنده جرم
-10 %
برند: کامان | comeon مدل: Zenon Comeon Toothpaste For Children Pompey 230ml
خمیر دندان ژله ای کودک زنونخمیر دندان ژله ای کودک زنون می تواند پاکیزگی دندان های کودک را به خوبی تامین کند. این خمیر دندان کاملا متناسب با نیازهای دهان و دندان کودک طراحی شده است. استفاده از این محصول از تشکیل پلاک های دندانی جلوگیری می کند و نقش مهمی در از بین بردن جرم ها دارد. این خمیر دندان نقش ..
80,100 تومان 89,000 تومان
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Essence Dentikid Gel 5g
ژل لثه کودکان دنتی کید باریجژل لثه کودکان دنتی کید باریج محصولی مناسب برای کاهش درد لثه نوزاد است. در این ژل از مواد گیاهی استفاده شده است و همین امر این ژل را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. ژل دنتی کید می تواند التهابات لثه را از بین می برد و به روند رویش دندان شیر کمک می کند. همچنین، استفاده از..
20,000 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta Del Capitano Baby From 3 Years Strawberry 75ml
خمیر دندان کودک پاستا دل کاپیتانو مناسب بالای 3 سالخمیر دندان کودک پاستا دل کاپیتانو با توجه به نیازهای دندان کودکان و جهت حفظ سلامت دندان و لثه آنها فرموله و ساخته شده است. کودکان در اوایل کودکی کمبود فلوراید و کلسیم دارند و به همین دلیل در فرمول این خمیر دندان این مواد موجود است تا این کمبود را جب..
88,800 تومان
خمیر دندان کودک بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانو | 75 میلی | محافظت کامل از دندان
ناموجود
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Capitano Junior From 6 years Toothpaste 75ml
خمیر دندان کودک بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانوخمیر دندان کودک بالای 6 سال پاستا دل کاپیتانو محصولی است که جهت استفاده کودکان طراحی شده است. این محصول قدرت پاک کنندگی مناسبی برای دندان های کودکان دارد. خمیر دندان پاستا دل کاپیتانو حاوی نمک های فلوراید و کلسیم می باشد.این دو ماده در ساختار این خمیر دند..
124,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)