Menu
Your Cart

مسواک بین دندانی

توضیحات دسته‌بندی

مسواک بین دندانی مسواکی است که از آن برای تمیز کردن فاصله بین دندان ها ، اطراف براکت ها ،نواحی زیر سیم ها ، مابین پیچ های ایمپلنت و زیر پروتز استفاده می کنیم .

مسواک های بین دندانی در سایز ها و اشکال  مختلف بسته به فاصله بین دندانی ،پل های دندانی ، ایمپلنت و تحلیل لثه متفاوت است . از این نوع مسواک برای تمیز کردن سیم و براکت های ارتودنسی دندان ،پل های دندانی ، ایمپلنت و در مواردی که لثه تحلیل رفته وریشه دندان آشکار شده است می توان استفاده کرد .

پس از انتخاب نوع مناسب مسواک (بسته به فاصله بین دندان) از مسواک بین دندانی حداقل روزی یک بار ترجیحا بعد از وعده اصلی غذایتان استفاده کنید .
مسواک  را بدون فشار وارد فضای بین دندان هایتان کرده وبه آرامی وبطور مایل از بالا به پایین برای فک بالا واز پایین به بالا برای فک پایین در بین فضا ی دندان ها حرکت دهید .
از مسواک بین دندانی برای ماساژ لثه نیز استفاده می کنند . به این ترتیب که به منظور خون رسانی به بافت لثه در اطراف ایمپلنت از مسواک بین دندانی مناسب استفاده می کنند این کار باعث می شود ایمپلنت نسبت به هجوم باکتری مقاوم شده وکمتر آسیب ببیند .
همچنین  برای مسواک زدن ما بین پیچ های ایمپلنت و زیر پروتز نیز از این نوع مسواک استفاده  می شود . به این ترتیب که مسواک را ما بین  پین های ایمپلنت قرار داده و به آرامی با حرکات رفت وبرگشت بین پین ها را تمیز می کنیم .

برند: تپه | tepe مدل: Tepe Angle Interdental Brush Size 3 Pack of 6
مسواک بین دندانی سایز ۳ شش عددی تپهمسواک بین دندانی سایز ۳ شش عددی تپه، به خوبی می تواند در تمام نقاط غیر قابل نفوذ دندانی نفوذ کند و به پاکسازی کامل دندان ها بپردازد. از مسواک بین دندانی سایز 3 تپه افرادی که دارای عفونت های دهانی و لثه می شوند و یا دارای ارتودنسی دندان، پل های دندانی و ایمپلنت هستن..
261,000 تومان
برند: تپه | tepe مدل: Tepe Size M And L EasyPick Interdental Brushes 36 Brushes
مسواک بین دندانی سایز متوسط ایزی پیک تپهمسواک بین دندانی سایز متوسط ایزی پیک تپه جایگزین بسیار مناسبی برای خلال دندان و نخ دندان می باشد. همچنین این محصول از باکیفیت ترین و مرغوب ترین مواد از یک شرکت سوئدی تهیه شده است که شما می توانید با خیال آسوده از این محصول استفاده کنید. همینطور با تاکید از این..
285,000 تومان
برند: تپه | tepe مدل: Tepe Size 1 Original Interdental Brushes 6 Brushes
مسواک بین دندانی سایز 1 تپهمسواک بین دندانی سایز 1 تپه محصولی برای دسترسی آسان تر به دندان ها و فضای خالی بین دندان ها می باشد. این مسواک با توجه به آناتومی و و فرم براش و دسته آن سبب دسترسی راحت تر می باشد تا مانع پوسیدگی دندان ها و تمیز تر شدن و پاکسازی دقیق تر دندان ها می شود.فواید استفاده از مسو..
261,000 تومان