Menu
Your Cart

مسواک ارتودنسی

توضیحات دسته‌بندی

این مسواک برای افرادی که در حال درمان ارتودنسی ثابت هستند کاربرد دارد.برسهای آن به شکل خاصی طراحی شده است که شبیه حرفV  انگلیسی بوده وزمانی که روی دندانی که سیم ارتودنسی روی آن وجود دارد قرار می گیرد.کاملا سطوح دندان و براکت ارتودنسی را دربر می گیرد.داشتن تماس کامل با دندان وبراکت ارتودنسی باعث می شودتا هنگام مسواک زدن ، پاک کنندگی آن بهتر از مسواک معمولی باشد.

مسواک ارتوسنس دنتال کلینیک 2080 متوسط | بافت فیلامنت ضربدری به همراه کوتاهی موهای وسط برای پاک کردن پلاک ها
جدید
مدل: Dental Clinic 2080 Orthosense Toothbrush Medium
مسواک ارتوسنس دنتال کلینیک 2080 متوسطمسواک ارتوسنس دنتال کلینیک 2080 متوسط محصولی بسیار با کیفیت است. یکی از روش های مراقبتی دهان و دندان مسواک زدن است. کسانی که از ارتودنسی استفاده می کنند باید بیشتر از هر وقت دیگر بهداشت دندان های خود را رعایت کنند. به این منظور، مسواک مخصوص ارتودنسی در داروخ..
37,000 تومان
مسواک کامپلیت پروتکشن سنسوداین | با برس نرم و طراحی دسته خاص برای نگهداری بهتر مسواک کامپلیت پروتکشن سنسوداین | با برس نرم و طراحی دسته خاص برای نگهداری بهتر
ناموجود
برند: سنسوداین | Sensodyne مدل: Sensodyne Complete Protection Soft Toothbrush
اهمیت مسواک زدن:دندان‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارهای تغذیه‌ای در انسان و دیگر موجودات هستند. اهمیت به دندان برای اغلب ما تعریفی دارد که حالا با توجه به پژوهش‌های اخیر باید تعاریفی سنتی را تغییر دهیم.باید از نگاه سنتی نسبت به مراقبت از دندان و دهان کمی فاصله گرفت، البته فاصله به معنای پیشرفت مدنظر است. ..
14,300 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)