منوی داروخانه
سبد خرید شما

پودر شیر افزای گالاکتومید سلامت پرمون

تداوم شیردهی و تضمین سلامت مادر و کودک
پودر شیر افزای گالاکتومید سلامت پرمون
پودر شیر افزای گالاکتومید سلامت پرمون
پودر شیر افزای گالاکتومید سلامت پرمون
12 ناموجود
پودر شیر افزای گالاکتومید سلامت پرمون
پودر شیر افزای گالاکتومید سلامت پرمون
پودر شیر افزای گالاکتومید سلامت پرمون

پودر گالاکتومید مکملی منحصر به فرد برای  تقویت و افزایش شیر مادران است. این مکمل در دسته «مکمل بعد از بارداری مادر» قرار می‌گیرد.

چرا شیر مادر کاهش پیدا می‌کند؟

دلایل مختلفی وجود دارند که سبب می‌شود شیر مادر کاهش یابد و یا مادر شیرده احساس کند که مقدار شیرش کاهش یافته است.  شایع‌ترین دلایل این امر به شرح زیرند:

  • زمانیکه سیکل قاعدگی شروع می‌شود
  • زمانیکه مادر شروع به مصرف داروهای ضد بارداری هورمونی می‌کند
  • زمانیکه استرس‌های روزانه‌ مادر خیلی زیاد است

ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است که استفاده از ترکیبات گیاهی می‌تواند به مادر کمک کند تا شیر بیشتری برای تغذیه کودک داشته باشد.

اثرات گالگا بر سلامتی

بررسي ها نشان مي‌دهد که گالگا با نام علمي Galegaofficinalis مي‌توانــد به عنــوان يکي از ترکيبات موثر در افزايش شــير مــادران نيز مورد اســتفاده قرار گيرد. بهتر است بدانيد کــه نام اين گیاه هم از دو کلمه GALA به معنای «شیر» و AGEIIN به معناي «توليدکننده» گرفته شــده است.

لاکتوژنیک چیست؟

مواد غذایی افزایش‌دهنده شیر مادر صرفاً مواد مقوی و مغذی نیستند، بلکه یک دسته از مواد غذایی حاوی ترکیباتی هستند که منجر به افزیش شیر مادر به روش های دیگر می شوند. این ترکیبات با نام لاکتوژنیک شناخته می شوند. از نظر متخصصان تغذیه یکی از بهترین روش‌های افزایش شیر مادر استفاده از مواد غذایی گیاهی لاکتوژنیک است. مواد غذایی لاکتوژنیک شناخته شده در فرهنگ‌های مختلف شامل رازیانه، جو دو سر، تخم کتان و عصاره مالت  هستند. مواد لاکتوژنیک با تأمین انرژی و مواد مغذی مورد نیاز بدن و همچنین از طریق تغییرات شیمیایی و هورمونی باعث افزایش شیر مادر می شوند. علت افزایش تولید شیر توسط عصاره مالت جو، افزایش ترشح هورمون پرولاکتین است. در تحقیقات انجام شده مشخص شده است که ترکیبات پلی ساکاریدی (اسید پکتیک و بتا گلوکان) علت اصلی خاصیت لاکتوژنی این محصول هستند. بتا گلوکان موجود در عصاره دانه مالت، با تاثیر بر روی سلول‌های لاکتوتروپ هیپوفیز قدامی باعث ترشح پرولاکتین و در نتیجه افزایش شیر مادر می‌شود. کلسیوم موجود در این محصول باعث جبران کلسیم از دست رفته بدن مادر در طول شیردهی و پیشگیری از پوکی استخوان می‌شود.

محصولات مشابه پودر گالاکتومید

اگر به این مکمل دسترسی ندارید می توانید از محصولات مشابه استفاده کنید. محصولات مشابه این مکمل به شرح زیرند:

  • لاکتودین
  • کپسول و قطره شیرافزا
  • لیدی میل

 

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید، لطفا مقاله زیر را مطالعه کنید:

 

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
86,592 تومان - 12% تخفیف
98,400 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 36500
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Salamat Parmoon Galactomade
  • بارکد محصول: 6262617100045
  • کد انبار: 940398
سوالات متداول

بهترین زمان مصرف این مکمل همراه وعده غذایی است .

تا کنون در خصوص مصرف صحیح این مکمل عوارضی گزارش نشده است . در صورت بروز عوارض جانبی خاصی مثل مشکلات گوارشی ، مشکلات پوستی با پزشک مشورت کنید .

بیماران مبتلا به دیابت ، هایپرکلسیما ، مشکلات کلیوی ، بیمارانی که داروهای قلبی - عروقی قبل از مصرف این مکمل باید با پزشک مشورت کنند .

روزانه 2 پیمانه 2 بار درروز باید از این مکمل مصرف شود .ابتدا دو پیمانه از این مکمل دریک لیوان ریخته و سپس آب یا آبمیوه را به تدریج اضافه کنید و مخلوط کنید .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید