Menu
Your Cart

مایع لباس شویی


برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Baby Superconcentrated Softener
مایع نرم کننده لباس کودک فیروزمایع نرم کننده لباس کودک فیروز محصولی مناسب برای نرم و لطیف کردن البسه کودک شما می باشد. این مایع نرم کننده ضد حساسیت و معطر می باشد و لباس های کودک را به خوبی نرم می کند بدون اینکه باعث حساسیت پوست او گردد. این نرم کننده الکتریسیته ساکن را خنثی می کند و از چسبیدن لباس ..
22,000 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Baby Washing Liquid
مایع لباسشویی کودک فیروزمایع لباسشویی کودک فیروز محصول مناسبی برای شستشوی لباس های کودک شما می باشد. لباس های کودک به دلیل اینکه با پوست لطیف او در تماس هستند باید با شوینده ای شستشو شوند که پوست آنها را دچار حساسیت نکند. مایع لباسشویی فیروز ساختار بسیار ملایمی دارد و با توجه به نیاز های پوست لطیف ک..
54,600 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Soap Powder Washing Machine 400g
پودر صابون فیروز مخصوص ماشین لباسشوییپودر صابون فیروز مخصوص ماشین لباسشویی تولید شده است. با استفاده از این پودر لباس های کودک به راحتی شسته می شوند بدون اینکه آسیبی به آنها وارد گردد. پودر صابون فیروز به خوبی لباس ها را نرم و لطیف می سازد بدون اینکه اثری از زبری روی لباس باقی بماند. این محصول برخلا..
19,200 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Soap Powder Hand Washing 400g
پودر صابون دستی فیروزپودر صابون دستی فیروز مناسب برای شستشوی لباس های کودکان، لباس های زیر و البسه ظریف تولید شده است. این محصول قدرت نرم کنندگی بالایی دارد و قدرت شویندگی آن دو برابر سایر پودرهای شستشو می باشد. لباس نوزاد نیاز به شوینده ای دارد تا علاوه بر شستن لباس به بافت حساس آن آسیبی وارد نشود...
19,200 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz 4Anzymes Machines Soap Powder 400g
پودر صابون لباسشویی فیروز حاوی 4 آنزیم پودر صابون لباسشویی فیروز حاوی 4 آنزیم مخصوص استفاده در ماشین لباسشویی تولید شده است. این پودر صابون لباس های کودک را به آسانی شستشو می دهد بدون اینکه به بافت لباس آسیبی وارد سازد و باعث زبری آن گردد. در پودر لباسشویی فیروز از 4 آنزیم پروتئاز، لیپاز، آمیلا..
20,900 تومان
برند: فیروز | Firooz مدل: Firooz Laundry Soap
صابون لباسشویی فیروزصابون لباسشویی فیروز مناسب برای شستشوی لباس های نوزاد و کودک شما با دست می باشد. با استفاده از این صابون لباس ها به آسانی شسته می شوند بدون اینکه به بافت آنها آسیبی وارد گردد و یا لباس زبر شود. در تولید صابون فیروز از روغن های گیاهی و حیوانی استفاده شده است. با داشتن چنین ساختاری..
21,900 تومان
محلول ضدعفونی کننده و پاک کنند البسه ٬ ملحفه و منسوجات نولتی | 250 میلی
ناموجود
مدل: Novelty Disinifectant Solution for Clothes Accessories Texties
محلول ضدعفونی کننده و پاک کنند البسه ٬ ملحفه و منسوجات نولتی محلول ضدعفونی کننده و پاک کنند البسه ٬ ملحفه و منسوجات نولتی محصولی مناسب برای ضد عفونی کردن لباس هایی است که روزانه در معرض آلودگی هایی از جمله میکزوبی و ویروسی هستند.محلول کنسانتره البسه علاوه بر اثر کشندگی روی باکتری های گرم مثبت و..
16,400 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)