Menu
Your Cart

حجم دهنده جنسیاندازه آلت تناسلی مردان تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس آنها دارد. به همین دلیل روشهای متنوعی برای افزایش آلت تناسلی وجود دارد. یکی از این روشها استفاده از ژل حجم دهنده است. استفاده از این محصول بر اندازه آلت تناسلی مردان اثر می‌گذارد و با افزایش اعتماد به نفس آقایان، رابطه‌ای لذت بخش را برای زوجین رقم بزند.

ژل حجم دهنده چیست؟

ژل حجم دهنده روشی موثر برای افزایش آلت تناسلی مردان است. مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از این روش برای افزایش حجم آلت تناسلی خطرات کمتری در مقایسه با جراحی و روشهای دارویی دارد و می‌تواند حس رضایت را در مردان به وجود بیاورد.
این محصولات حاوی ایزینفتیدا و ماده الانتین برای افزایش حجم آلت تناسلی هستند. همچنین ویتامین‌هایی که در این محصولات به کار رفته‌اند تحریک کننده و گرما بخش هستند و از طریق پوست جذب می‌شوند. در نتیجه این مواد به حفظ سلامت آلت تناسلی و افزایش اندازه آن کمک می‌کنند.
مسئله مهم دیگر در مورد استفاده از این محصول این است که افزایش خونرسانی در آلت تناسلی سبب می‌شود که مردان نعوظ بهتری را تجربه کنند و همین امر کیفیت رابطه جنسی را بالا می‌برد.

موارد احتیاطی در مورد استفاده از ژل حجم دهنده

اگر می‌خواهید از ژل حجم دهنده استفاده کنید، به موارد زیر توجه داشته باشید:
قبل از آغاز رابطه جنسی آلت خود را به خوبی شستشو دهید.
از برندهای معتبر استفاده کنید.
اگر از بیماریهای قلبی و یا بیماری جنسی رنج می‌برید، قبل استفاده از این ژل با پزشک مشورت کنید.
مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات جنسی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می‌دهد:

عوارض و فواید پروتز بیضه چیست؟

برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion Confidence Enlarging Effect Gel
ژل کانفیدنس ایموشن مشکیژل کانفیدنس ایموشن مشکی محصولی منحصر به فرد برای افزایش سایز و اندازه آلت تناسلی در مردان است. فرمولاسیون این محصول بر پایه آب است و آسیبی به سلامتی وارد نمی کند. افزایش آلت تناسلی می تواند نقش مهمی در بهبود کیفیت رابطه جنسی و بالا بردن رضایت شرکای جنسی داشته باشد. به همین دلی..
32,900 تومان
روغن خراطین کیش مدیفارم | 30 میلی | افزایش حجم اعضا
ناموجود
برند: کیش مدیفارم | Kishmedipharm مدل: Kishmedipharm Kharatin Oil 30ml
روغن خراطین کیش مدیفارمروغن خراطین کیش مدیفارم محصولی مناسب براز بزرگ کردن و حجم دادن به اندام های مختلف بدن از جمله سینه، گونه، لب و آلت تناسلی در مردان است. همچنین، ورزشکاران می توانند برای حجم دهی موضعی به عضلاتشان از این روغن استفاده نمایند. این روغن برای رفع خط لبخند و خطوط پیشانی بسیار موثر عم..
88,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)