منو
سبد خرید شما

کپسول آناهلث بهتا دارو 30 عدد

تسریع بهبود زخم های جراحی و سوختگی، کاهش التهاب
عکس کپسول آناهلث بهتا دارو
ناموجود
 • تسریع بهبود زخمهای جراحی و اسکار
 • تسریع در بازجذب خونمردگی و اکیموز
 • کاهش التهاب و تسکین دردهای مفصلی
 • اثرات ضد التهابی
 • اثرات کمک کننده به هضم
 • اثرات ضد سرطان
 • کاهش دوره نقاهت در جراحی های زیایی و رینوپلاستی
 

روزانه 1 تا 3 بار، هر بار یک کپسول همراه با غذا مصرف شود

 • در صورت حساسیت به اجزای فراورده با پزشک مشورت شود.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • زنان باردار و شیرده و افراد زیر 6 سال قبل از مصرف با پزشک و یا متخصص تغذیه مشورت نمایند.
 • در صورتی که دارو به منظور تسریع در بهبود زخم مصرف گردد؛ بایستی 24-48 ساعت بعد از عمل جراحی مصرف شود.
 • مصرف دارو در بیماران هموفیلی و بیماران دارای نارسایی کبد و کلیه ممنوع است.

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

هر کپسول حاوی ۵۰۰ GDU آنزیم بروملین

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
69,000 تومان
توضیحات

کپسول آناهلث بهتا دارو 30 عددی محصولی مناسب جهت تسریع بهبود زخم های جراحی و سوختگی، کاهش التهاب است. هر کپسول حاوی ۵۰۰ GDU آنزیم بروملین استخراج شده از گیاه آناناس بوده و همین امر ارزشمندی این مکمل را دوچندان کرده است.

بروملین یک داروی ضد التهاب غیراستروئیدی (NSAID) بوده که برای کاهش درد و التهاب در برخی از وضعیت‌های پزشکی استفاده می‌شود. این ماده استخراج شده از آناناس می‌تواند در کاهش التهابات و دردهای مربوط به وضعیت‌های مختلف از جمله التهابات مفاصل، التهابات عضلات و غیره موثر باشد.

بروملین می‌تواند به تسکین درد و علائم مربوط به مشکلات عضلانی و اسکلتی مانند: کمر درد، آرتریت، و التهابات مفاصل کمک کند. آناناس روند بهبود افرادی که عمل جراحی را پشت سر گذاشته اند، تسریع می‌بخشد. همچنین این ماده بسیار شگفت انگیز در بهبود جای زخم و رفع مشکلات پوستی میتواند موثر باشد.

کپسول آناهلث بهتا دارو 30 عددی را مشاورین سایت داروخانه آنلاین برای بهبود کبودی های سطحی، رفع بیماری های التهابی استخوان ها، کاهش تب، بهبود جای زخم و رفع دردهای عضلانی پیشنهاد می دهند.

بروملین چگونه آسیب های گوارشی را از بین می برد؟

بروملین یک داروی ضد التهاب غیراستروئیدی (NSAID) است که ممکن است در کاهش درد و التهاب مرتبط با وضعیت‌های مختلف پزشکی موثر باشد. این دارو برخی از خصوصیاتی دارد که ممکن است در کاهش آسیب‌های گوارشی ناشی از NSAID ها کمک کند، اما همچنان نباید از تأثیرات جانبی و خطرات احتمالی آگاه باشید. برخی از ویژگی‌های مرتبط با کاهش آسیب‌های گوارشی ممکن است عبارتند از:

تاثیر کاهنده برتولید پروستاگلاندین‌ها: بروملین، مانند بسیاری از NSAID ها، عملکرد آنزیم‌هایی که در تولید پروستاگلاندین‌ها نقش دارند (مانند سیکلواکسیژناز) را مهار می‌کند. پروستاگلاندین‌ها مواد شیمیایی هستند که در فعالیت‌های گوارشی و التهابی نقش دارند.

تاثیر کاهنده بر ترشح اسید معده: بروملین ممکن است تأثیر مهاری بر روی ترشح اسید معده داشته باشد که می‌تواند به کاهش خطر ایجاد زخم یا التهاب در معده کمک کند.

انتخاب دقیق تر برای سایر NSAID ها: در مقایسه با برخی دیگر از NSAID ها، بروملین ممکن است در تأثیرات مهاری بر روی پروستاگلاندین‌ها انتخاب‌هایی انسانی‌تر داشته باشد، که ممکن است آسیب‌های گوارشی را کمتر کند.

آناناس یک میوه با خواص زیادی است که ممکن است در بهبود وضعیت گوارشی کمک کند. این میوه دارای آنزیمی به نام بروملین است که می‌تواند در هضم پروتئین‌ها کمک کند. این آنزیم به دلیل ویژگی های آنتی التهابی و ضد میکروبی خود نیز ممکن است در کاهش التهاب و عفونت های مرتبط با دستگاه گوارش مؤثر باشد.

به علاوه، آناناس دارای مقدار قابل توجهی فیبر است که می‌تواند در تنظیم حرکت روده و جلوگیری از یبوست و مشکلات دیگر گوارشی کمک کند. همچنین، مصرف آناناس می‌تواند به دلیل حاوی آنزیم پروملین، تجمع مایعات در دستگاه گوارش را کاهش داده و از آن به عنوان یک آنتی-التهاب طبیعی برای مشکلات مرتبط با التهابات گوارشی استفاده کرد.

کدام افراد مجاز به مصرف بروملین نیستند؟

بروملین یک آنزیم طبیعی است که در آناناس وجود دارد و برای بسیاری از افراد ایمن است. با این حال، برخی افراد ممکن است به دلایل خاصی نتوانند بروملین را مصرف کنند. افراد زیر ممکن است به مصرف بروملین حساسیت نشان دهند:

 • افرادی که حساسیت یا آلرژی به آناناس یا سایر میوه‌های استوایی دارند.
 • افرادی که مشکلات گوارشی جدی مانند زخم معده، قرحه دوازدهه و یا سندرم روده تحریک‌پذیر (IBS) دارند.
 • افرادی که داروهای خاصی مصرف می‌کنند که ممکن است با بروملین تداخل داشته باشند، مانند داروهای خواب‌آور، داروهای ضد افسردگی، و یا داروهایی که اثرات خون‌ریزی دارند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید