منوی داروخانه
سبد خرید شما

خمیر دندان سفید حساس بورلی هیلز 100 میل

حساسیت زدایی همراه با سفیدی دندان و رفع بوی بد دهان
خمیر دندان سفید حساس بورلی هیلز 100 میل
خمیر دندان سفید حساس بورلی هیلز 100 میل
ناموجود
خمیر دندان سفید حساس بورلی هیلز 100 میل
خمیر دندان سفید حساس بورلی هیلز 100 میل

خمیر دندان های بورلی هیلز

خمیردندان های بورلی هیلز فورمولا محصولی از لابراتوارهای پیشرفته پیورتی لبز بریتانیا می باشد که با اثر گذاری فوق العاده در ایران در دسترس است . در حال حاضر خمیردندان های گروه سفید کننده مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت را داشته که علاوه بر مصرف به عنوان یک خمیر دندان سالم و استاندارد، خاصیت سفید کنندگی و درخشانی دندان ها را هم دارند. ضمن اینکه براساس فرمولهای پیشرفته این خمیر دندان ، مزایای درمانی به خصوص بعد از انجام ترمیم در دندان ها را داشته که توسط بسیاری از پزشکان معتبر کشور توصیه شده است . این خمیر دندان ها با دقت فراوان برای هرگروه از دندان ها به صورت جداگانه تولید شده که با توجه به شرایط دندان های شما قابل انتخاب است. ارزش دندان های ارزشمند خود را بدانیم!

خمیر دندان سفید حساس بورلی هیلز

اگر دندانهایتان به گرما ، سرما ، شیرینی ، ترشی  و حتی به مسواک زدن  حساس هستند  ما به شما خمیردندان سفید حساس بورلی هیلز را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن ضمن کاهش چشمگیر میزان حساسیت دندان ها ، همواره با لبخندی مجذوب کننده بدرخشـید.  خمیردندان سفید حساس بورلی هیلز فرمولا ، دو توانایی ویژه دارد : ترکیب مؤثر سیلیکای هیدراته برای سفيد کنندگی بسیار موثر است و سیترات پتاسیم آن هم موجب رفع حســـاسیت زیاد دندانها است که امکان خوردن غذاهای ترش و خیلی ترشی را را برای شما فراهم می کند تا از زندگی لذت ببرید . این خمیردندان با فرسایش کم باعث می شود جرم های ایجاد شده روی دندان ها ناشی از خوردن چای ، قهوه و غذاهای پرادویه و همچنین مصرفی سیگار از بین بروند . یک تیر با دو نشان ؛  حساسیت زدایی همراه با سفیدی دندان.

راه حل علمی برای دندان های حساس

در حقیقت مواد فروموله شده حل کننده موجود در آن ، ذرات غذای مانده در لابلای دندانها را حل کـرده و سپس از بین مــی بــرد.  همچنین ترکیبات پیشرفته  موجود در خمیردندان سفید حساس بورلی هیلز فورمولا بنام پیروفســــفات تتراسدیم به عنوان عامل ضد تار (قیر ) لایه ای محاظف روی سطح دندانها ایجاد کرده که بطور مؤثری از پوسیدگی و حساسیت دندان ها پیشـگیری می کند . ارمغان خمیردندان سفید حساس بورلی هیلز فورمولا برای شما بهداشت مناسب و رضایت بخش دهان و دندن است . خمیردندان پرفکت وایت برای دندانهای حســـــــاس در تیوب های بسیار با صرفه ۱۰۰ میلی لیتر به سادگی در اختیار شماست.  راه حل عالی برای دندان های حساس هم اکنون در ایران عرضه  شده است. از داروخانه های معتبر تهیه فرمایید.

اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید  می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید

نکات طلایی در مورد ویژگی‌های یک خمیردندان خوب !

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
27,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 27000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Beverly Hills Perfect White Sensitive Toothpaste 100ml

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید