Menu
Your Cart

بیونوریکا | Bionorica

داروسازی بیونوریکای آلمان یکی از پیشروان تولید کننده داروهای گیاهی در جهان می باشد.ما ترکیبات گیاهی رابا جدیدترین مطالعات و تحقیقات دارویی ادغام کرده وبدنبال آن داروهایی با کیفت و اثر بخشی بالا تولید می نماییم.

یکی از افتخارات ما در بیونوریکا این است که درصد بالایی از در آمد شرکت را صرف تحقیق و توسعه داروهای گیاهی می کنیم. داروهای تولیدی ما عمدتا بر درمان بیماریهای تنفسی ،زنان،کلیه ومجاری ادرارو تسکین درد می باشد. در کنار موارد فوق بیونوریکا داروهای گیاهی موثر در درمان بیماری ها و عوارض بیماری های کبدی،روماتیسم و مفصلی و همچنین اختلالات خواب دارد.اهدف ما:

توانایی استفاده از طبیعت برای کمک به بهبودی و سلامتی مردم، با استفاده از روش های منحصر به فرد phytoneering موجود در بیونوریکا.
بیونوریکا از طریقphytoneering، یک زمینه جدید از داروسازی را برای آینده ایجاد کرده است.
با Phytoneering و بکار گیری جدیدترین روشهای تحقیق و توسعه ، پتانسیل عظیم و نهفته موجود در مواد فعال طبیعی (phytos) بکار گرفته می شود تا داروهای موثر و با کیفیت تولید گردد.

برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Canephron Tablet
کلیه:هر فرد در بدن خود دو كلیه به اندازه مشت فرد بزرگسال دارد كه در دو طرف ستون مهره ها و در قسمت زیرین قفسه سینه در پشت قرار دارند، اگر چه كلیه ها كوچكند ولی وظایفی پیچیده و حیاتی را انجام می دهند كه كل بدن را متعادل نگه می دارند. برای مثال كلیه ها:- در دفع مواد زاید و مایعات اضافی كمك می كنند.- خو..
100,000 تومان