منوی داروخانه
Your Cart

بیونوریکا | Bionorica

قطره کانفرون ان بیونوریکا 100 میلی
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Canephron Oral Drops
  قطره کانفرون ان بیونوریکا     قطره کانفرون ان بیونوریکا محصولی مناسب برای بهبود مشکلات خفیف مرتبط با بیماریه ای التهابی مجاری ادارای و اختلالات کلیوی است. استفاده از قطره کانفرون عفونت های مجاری ادراری را از بین می برد و نقش موثری در بهبود عملکرد کلیه ها دارد. همچنین، ای..
درمان کمکی در عفونت مجاری ادراری و جلوگیری از رسوب شن های کلیوی
200,000 تومان
قطره خوراکی ایموپرت بیونوریکا 100 میلی
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Imupret Oral Drops
قطره خوراکی ایموپرت بیونوریکاقطره خوراکی ایموپرت بیونوریکا محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این قطره قدرت بالایی دارد و می تواند در مواردی که فرد به شدت بیمار است و علائمی مشابه به سرماخوردگی و یا عفونت دارد مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، از قطره ایموپرت می توان برای پیشگیری از ابتلا به..
تقویت سیستم دفاعی و ایمنی بدن
250,000 تومان
قرص کلیمادینون بیونوریکا 90 عددی قرص کلیمادینون بیونوریکا 90 عددی
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Klimadynon
قرص کلیمادینون بیونوریکا قرص کلیمادینون بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای کاهش علایم یائسگی در زنان است و در دسته مکملهای دارویی قرار می گیرد. یائسگی یک فرآیند بیولوژیک و طبیعی در بدن زنان است که معمولا از سن 45 سالگی آغاز می شود و در سن 55 سالگی به پایان می رسد. در این فرآیند میزان تولید هورمون..
بهبود مشکلات دوران یائسگی
217,000 تومان
قرص کانفرون بیونوریکا قرص کانفرون بیونوریکا
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Canephron Tablet
قرص کانفرون بیونوریکاقرص کانفرون بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از ایجاد سنگ کلیه و اختلالات کلیوی است. این مکمل حاوی عصاره گیاه رزماری، ریشه انجدان و گیاه سنتاریوم است.نقش عصاره‌های گیاهی در درمان سنگ کلیهکلیه عضو بسیار مهمی در بدن است و  وظیفه دفع مواد زاید و مایعات اضافی، تصفیه خو..
244,000 تومان
قرص ماستودینون بیونوریکا 60 عددی قرص ماستودینون بیونوریکا 60 عددی
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Mastodynon Tabletten
قرص ماستودینون بیونوریکاقرص ماستودینون بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای بهبود مشکلات دوران قاعدگی و اختلالات آن است. این مکمل حاوی عصاره گیاهان دارویی و ماده معدنی منیزیم است.روند قاعدگی در بدن بانوان قاعدگی در بانوان چرخه  ماهیانه است که به طور میانگین 3 تا 6 روز به طول می‌انجامد. در این دورا..
بهبود مشکلات دوران قاعدگی و اختلالات قاعدگی
215,000 تومان
قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا 20 عدد قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا 20 عدد
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Sinupret Extract 20 Tablet
قرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکاقرص سینوپرت اکسترکت بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای بهبود علائم سرماخوردگی و برونشیت، تسکین التهاب سینوس‌ها و بهبود سینوزیت پارانازال است.  قرص سینوپرت  ترکیبی از پنج گیاه دارویی ریشه ژنتیان، گل‌های پرایم رز (پامچال)، گیاه ترشک، گل‌های آقطی سیاه و گیاه شاه پس..
برطرف کننده علائم سینوزیت و درد و التهاب سینوس ها
183,000 تومان
قرص برونشی پرت بیونوریکا 20 عدد قرص برونشی پرت بیونوریکا 20 عدد
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Bronchipret TP Tablet
قرص برونشی پرت بیونوریکا قرص برونشی پرت بیونوریکا فرآورده ای گیاهی است که برای درمان سرماخوردگی  و بیماری های تنفسی بسیار مناسب است. همچنین این مکمل برای درمان علائم برونشیت حاد همراه با سرفه، موکوس و خلط غلیظ کاربرد دارد. برونشیت چیست؟ به التهاب نایژه برونشیت گفته می شود. در برونشیت، نای و ..
برطرف کننده علائم برونشیت حاد و سرماخوردگی
148,000 تومان
قرص ایموپرت بیونوریکا 50 عدد
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Imupret Tablet
قرص ایموپرت بیونوریکاقرص ایموپرت بیونوریکا مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل از ابتلا به بیماریهای مختلف از جمله سرماخوردگی جلوگیری به عمل می آورد. سرماخوردگی و بیماری های واگیردار جزو بیماری های شایع در تمام فصول سال به ویژه فصل زمستان و پاییز هستند. به همین دلیل..
برطرف کننده علائم سرماخوردگی و عفونتهای مجاری تنفسی
190,000 تومان
قرص اگنوکاستون بیونوریکا 30 عددی
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Agnucaston
قرص اگنوکاستون قرص اگنوکاستون یک فرآورده گیاهی است و برای درمان مشکلات قاعدگی، قاعدگی غیرطبیعی و سندرم پیش از قاعدگی کاربرد دارد. علایم سندروم پیش از قاعدگی قاعدگی به خونریزی ماهیانه از دیواره داخلی رحم زنان گفته می شود که معمولا 3 تا 5 روز (به طور میانگین) به طول می انجامد، در این روند خون و باف..
بهبود مشکلات دوران قاعدگی و سندرم پیش از قاعدگی
147,000 تومان
شربت سینوپرت سافت بیونوریکا 100 میل شربت سینوپرت سافت بیونوریکا 100 میل
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Sinupret Saft Syrup 100 mil
شربت سینوپرت سافت بیونوریکا شربت سینوپرت سافت بیونوریکا مکملی گیاهی برای رفع التهابات موجود در سینوس های پارانازل است. این مکمل به بهبود سرماخوردگی کمک می کند و برای تمامی سنین قابل استفاده است. این شربت تقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن و از بین بردن باکتری ها و ویروس ها دارد. مواد موثره موجود ..
برطرف کننده علائم سینوزیت و التهاب سینوس ها
137,000 تومان
شربت برونشی پرت سافت بیونوریکا شربت برونشی پرت سافت بیونوریکا
ناموجود
برند: بیونوریکا | Bionorica مدل: Bionorica Bronchipret Saft TE Syrup 100ml
شربت برونشی پرت سافت بیونوریکا شربت برونشی پرت سافت بیونوریکا تنها داروی اختصاصی برای درمان برونشیت و سرفه های مزمن برونشیتی در گایدلاین آلمان است. ترکیبات گیاهی به کار رفته در این شربت در موارد زیر تأثیر بسزایی دارد. این ترکیبات التهاب برونشیتی را کاهش می دهند و مخاط ضخیم را شل می کنند. همچنین، ..
برطرف کننده علائم برونشیت حاد و سرماخوردگی
149,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

برند بیونوریکا برندی معتبر و آلمانی در زمینه تولید مکملهای گیاهی برای سلامتی است. این برند تلاش می کند تا با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی با بالاترین کیفیت را در اختیار کسانی قرار دهد که به سلامتی خود اهمیت می دهد. این برند بر این عقیده است همانطور که در گذشته انسانها برای حفظ سلامتی خود از مکملهای گیاهی استفاده می کردند، امروزه نیز برای پاسخ به نیازهای درمانی خود باید به دل طبیعت بهره ببرند.اکنون این برند ترکیبات گیاهی را با جدیدترین مطالعات و تحقیقات دارویی ادغام کرده است تا کیفیت و اثربخشی مکملهای سلامتی را بالا ببرد. تقاضای بالا برای خرید محصولات این برند نشان دهنده این است که این برند در این زمینه موفق عمل کرده است.

اهداف برند بیونوریکا

یکی از افتخارات این برند این است که درصد بالایی از درآمد شرکت را صرف تحقیق و توسعه داروهای گیاهی می کند. این برند در این مسیر اهداف والایی را دنبال می کند که به شرح زیر هستند:

 • توانایی استفاده از طبیعت برای کمک به بهبودی و سلامتی مردم
 • ایجاد پایتواینجینیرینگ برای تحقیقات نوآورانه در زمینه داروسازی و بهره گیری از پتاسیل عظیم مورد در مواد گیاهی برای ارتقا اثر بخشی مکملها

محصولات برند بیونوریکا

این برند محصولات زیر را به بازار عرضه می کند:

 • مکملهای درمانی برای بیماریهای تنفسی
 • مکملهای درمانی برای زنان
 • مکملهای درمانی برای کلیه و مجاری ادرای
 • مکملهای تسکین درد
 • مکملهای درمانی برای رفع اختلالات خواب
 • مکملهای درمانی برای مفاصل و عضلات

انواع محصولات برند بیونوریکا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.