منو
سبد خرید شما

کپسول BCAA و ال گلوتامین 12000 بادی اتک 180 عدد

محصول ترکیبی برای ورزشکاران
کپسول BCAA و ال گلوتامین 12000 بادی اتک 180 عدد
کپسول BCAA و ال گلوتامین 12000 بادی اتک 180 عدد
ناموجود
کپسول BCAA و ال گلوتامین 12000 بادی اتک 180 عدد
کپسول BCAA و ال گلوتامین 12000 بادی اتک 180 عدد

- حفاظت از ذخایر گلیکوژن و شتابدهی به تأمین مواد مغذی

- بهبود قدرت و استقامت عضلات

- جلوگیری از آسیب دیدن عضلات و شتابدهی به فرایند بهبودی

- پشتیبانی از شکل گیری سیستم ایمنی

- افزایش رشد تودۀ عضلانی و سختتر عضلات

- 6000 میلی گرم بی سی ای ای در هر سروینگ

- 6000 میلی گرم گلوتامین در هر سروینگ

- حاوی ویتامین B6

در روز های بدون تمرین :روزانه 5 کپسول صبح ها بعد از بیدار شدن از خواب و 5 کپسول شب ها قبل از به خواب رفتن ، با مقدار کافی مایعات مصرف شود .

در روز های تمرین : 5 کپسول قبل و بعد از تمرین .

  • دور از نور و در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهدارید.
  • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

- در دوران بارداری و شیردهی از این محصول استفاده نکنید.

- بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.

- بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.

- افراد سالمند، افراد زیر 18 سال، افراد مبتلا به بیماریهای مزمن و نیز مصرف کنندگان داروهای بدون نسخه، قبل از مصرف این فرآورده با متخصص تغذیه یا پزشک خود مشورت نمایند.

- در صورت داشتن عمل جراحی ، از 2 هفته قبل ، مصرف مکمل را قطع کنید .

  • موجودی: ناموجود
  • برند: بادی اتک | Body Attack
  • امتیاز های جایزه: 15000
  • مدل: Body Attack BCAA + Glutamine 12000
  • SKU: 4250350518250
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
350,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 350000
توضیحات

بی سی ای ای + ال گلوتامین 12000 بادی اتک

کپسولهای BCCA و اسید گلوتامین برای رشد مطلوبتر تودههای عضلانی خشک و همچنین برای شتاب‌دهی به امر بازسازی و بهبود سلولهای عضلانی بسیار مناسب هستند. هر یک از کپسولهای BCCA و اسید گلوتامین حاوی 6 میلیگرم BCCA و 6 میلیگرم اسید گلوتامین با اثرگذاری بسیار بالا هستند.
عبارت BCCA مخفف اسیدآمینه های زنجیرهای است. حدود 35% از بافت عضله از BCCA تشکیل شده است. این اسیدآمینه ها ترکیبی از سه اسید آمینۀ ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین هستند و به گروه اسیدآمینههای ضروری تعلق دارند.
بدن به خودی خود قادر به تولید این نوع از اسیدآمینه ها نیست. اینها تنها اسیدآمینه هایی هستند که در کبد انسان ساخته نمیشوند بلکه بطور مستقیم در عضلات پدید می آیند.
به همین دلیل، این اسیدها به سرعت قابل دسترسی بوده و از آنها در ساخت عضله، محافظت از عضله و تولید انرژی استفاده میشود. اسیدآمینه های ضروری موجب افزایش تولید انرژی و بهبود میزان استقامت بدن در طول انجام تمرینات میشوند. BCCA ها میتواند جذب اسید آمینۀ تریپتوفان را کاهش داده و تولید سروتونین و خستگی عضلانی را به تأخیر بیاندازند. اینها میتوانند استقامت را افزایش دهند زیرا لوسین میتواند موجب شود که مقدار گلوکز مورد نیاز مغز تأمین گردد.
این امر باعث میشود تا ذخایر ارزشمند گلیکوژن حفظ شود و قند خون فرد در طول ورزش ثابت باقی بماند. این امر موجب تقویت نیروی ذهنی در طول تمرین میگردد.
این BCCA ها (عمدتا لوسین) موجب تحریک ترشح انسولین در بدن شده و از این طریق مواد مغذی مهمی مانند گلوکز و اسیدهای آمینه را وارد سلولها مینماید.این امر موجب افزایش سنتز پروتئین و انرژی برای رشد عضلانی میگردد. از آنجا که مواد مغذی در سطح بالایی هستند، تمرینات قدرتی و ساخت عضلات با شدت و سرعت بیشتری ادامه مییابد و باعث افزایش میزان کراتین و ATP در بدن میگردد.
علاوهبراین، هورمونهای استرسی مانند آدرنالین و کورتیزول میتوانند موجب کاهش میزان اسیدآمینهها در سطوح بالاتر فشار و استرس شوند و با دریافت این BCCAs میتوان از ترشح این هورمونها جلوگیری کرد. عضلات با مصرف کپسولهای ترکیبی BCCA و گلوتامین مقدار مناسبی انرژی دریافت میکنند و میتوانند از خود در برابر هر گونه کاهش حجم و افت توده محافظت نمایند.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید