Menu
Your Cart

چیکو | Chicco

برند چیکو برندی معتبر و ایتالیایی در زمینه تولید محصولات کودکان است. این برند فعالیت خود را در سال 1950 با تولید پوشاک کودکان آغاز کرد و سپس وارد تولید محصولات دیگر کودکان شد. یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند در سراسر دنیا مورد توجه قرار بگیرند، استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش است. همین امر سبب شده است افرادی که به سلامت فرزندان خود اهمیت می دهند استفاده از محصولات این برند را آغاز کنند و امروزه این برند به جایگاه بالایی در سطح بین المللی رسیده است. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که این برند، برندی تاثیر گذار در سطح بین المللی است که در بسیاری از تصمیم گیری های اقتصادی حضور دارد.

کیفیت اصلی مهم در برند چیکو است!

وقتی این برند فعالیت خود را آغاز کرد، کیفیت را سرلوحه کار خود در تولید محصولاتش قرار داد. به طور کلی، مطالعات آماری نشان می دهند یکی از مهمترین مواردی که سبب جذب مشتریان و حضور همیشگی آنها در یک کسب و کار می شود، کیفیت محصولاتی است که ارائه می شوند. هر چقدر که کیفیت محصولات بیشتر باشد، احتمال اینکه مشتریان آن کسب و کار را مورد توجه خود قرار دهند و به مشتریان دائمی تبدیل شوند بیشتر می شود. این موضوعی است که برند چیکو از اولین روزی که فعالیت خود را آغاز کرد بر آن تمرکز داشت و این مهمترین اصل موفقیت این برند به شمار می رود.

انواع محصولات برند چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کرم مغذی پوست چیکو | مغذی و نرم کننده کرم مغذی پوست چیکو | مغذی و نرم کننده
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: chicco baby moments rich cream
کرم مغذی پوست چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
23,000 تومان
کرم ضد سوختگی چیکو | مغذی و نرم کننده
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Baby Moments Nappy Cream 100ml
کرم ضد سوختگی چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
25,300 تومان
ژل دافع حشرات چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Anti-mosquito Gel 60ml
ژل دافع حشرات چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
32,000 تومان
لوسیون بدن چیکو | مرطوب کننده و نرم کننده
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: chicco baby moments body lotion 500ml
لوسیون بدن چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاع..
20,000 تومان
لوسیون بدن پیور بایو چیکو | مرطوب کننده و نرم کننده
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Body Lotion Pure.Bio 100ml
لوسیون بدن پیور بایو چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستن..
31,300 تومان
شامپو سر و بدن کودک چیکو | شوینده و ضد التهاب
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: chicco gentle baby wash and shampoo
شامپو سر و بدن کودک چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند..
20,200 تومان
شامپو سر و بدن پیور بایو چیکو | شوینده و ضد آلرژی
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: CHICCO PURE-BIO BODY AND HAIR GEL 200ML
شامپو سر و بدن پیور بایو چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما ..
38,000 تومان
شامپو سر بدون اشک چیکو | شوینده و ضد التهاب
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Baby Moments No Tears Shampoo 100 ml
ویژگی های شامپو سر بدون اشک چیکو:- شامپو بدون اشک چیکو حاوی عصاره گل های همیشه بهار بوده و فاقد هر گونه مواد نگه دارنده و حساسیت زا می باشد- فاقد پارابن- فاقد الکل- فاقد رنگنحـوه استفـاده : بر روی موهای مرطوب ماساژ دهید و بعد  از 2 دقیقه آبکشی نماییدنـکات قابـل توصـیه : - مناسب برای انواع مو- ق..
23,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)