منوی داروخانه
Your Cart

چیکو | Chicco

برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Silicone Well Being Milk Normal Flow
شیشه شیر ول بیینگ سیلیکان جریان معمولی چیکوشیشه شیر ول بیینگ سیلیکون جریان معمولی چیکو 150 میلی لیتری می باشد و مناسب برای نوزادان است. بدنه این محصول از جنس شیشه است و در آن از BPA استفاده نشده است. جنس این محصول باعث می شود تا نگرانی ای بابت گرم کردن مایعات نداشته باشد زیرا هیچ گونه ماده خطرناکی ر..
جنس سرشیشه سیلیکونی و دارای جریان معمولی و مناسب نوزادان از بدو تولد
167,400 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Natural Feeling6 Milk Bottle
شیشه شیر نچرال فیلینگ ۶+ چیکو مناسب نوزادان بالای ۶ ماهشیشه شیر نچرال فیلینگ ۶+ چیکو مناسب نوزادان بالای ۶ ماه می باشد. شیشه شیر نچرال فیلینگ طراحی خاصی در سری خود دارد که اجازه نمی دهد هوای اضافی وارد دهان و گلوی کودک شود. این ویژگی باعث می شود کودک دچار دل درد و نفخ نشود. این شیشه شیر طراحی شبیه س..
ضد نفخ و مانع از ورود هوا به داخل شیشه و دارای انحنا بر روی بدنه برای دست گرفتن راحت تر نوزاد
211,600 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Natural Feeling Baby Bottle 0m 150ml
شیشه شیر نچرال فیلینگ چیکو از بدو تولد   شیشه شیر نچرال فیلینگ چیکو از بدو تولد 150 میلی لیتر مناسب نوزادان پس از تولد است و دارای جریان معمولی می باشد. جریان معمولی این شیشه شیر باعث می شود شیر به مقدار زیاد وارد دهان نوزاد نشود و ایجاد مشکل نکند. در ساخت این شیشه شیر از مواد BPA استفاده..
ضد کولیک و نفخ در نوزادان و دارای سری با فرم شبیه به سینه مادر
241,200 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Natural Feeling Bottle From 2month 250ml
شیشه شیر نچرال فیلینگ از 2 ماهگی به بعد 250 میلی لیتر چیکو   شیشه شیر نچرال فیلینگ از 2 ماهگی به بعد 250 میلی لیتر چیکو تغذیه ای راحت را برای نوزاد شما رقم می زند. این شیشه شیر دارای سر شیشه ای از جنس سیلیکونی و بسیار نرم می باشد و خوردن شیر را برای کودک بسیار آسان می کند. در قسمت داخلی و..
جلوگیری کننده از ایجاد نفخ و دارای سر شیشه سیلیکونی و بسیار نرم
241,200 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Well Being Baby Glass Bottle 4m 330ml
شیشه شیر جریان سریع ول بینگ چیکو از 4 ماهگیشیشه شیر جریان سریع ول بینگ چیکو از 4 ماهگی دارای سری ضد نفخ می باشد و از بروز نفخ در نوزاد جلوگیری می نماید. سری شیشه شیر ول بینگ چیکو از جنس سیلیکون می باشد و بسیار نرم و انعطاف پذیر است. این شیشه شیر جریان سریع دارد و مناسب نوزادان پس از 4 ماهگی می باشد...
پیشگیری کننده از ایجاد نفخ در کودک بسیار نرم و انعطاف پذیر
76,400 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Natural Feeling Teat For 4m
سرشیشه نچرال فیلینگ از ۴ ماهگی به بعد چیکوسرشیشه نچرال فیلینگ از ۴ ماهگی به بعد چیکو بسته ۲ عددی، دهانه عریضی دارد و به دلیل مشابهت شکل آن با سینه مادر باعث می شود کودک به راحتی با آن ارتباط بگیرد. سر شیشه نچرال فیلینگ دارای قابلیت آنتی کولیک یا ضد نفخ می باشد. این قابلیت کمک می کند تا کودکانی که دچ..
دارای سری دهانه عریض، معمولی (گرد) و همانند سینه مادر و مناسب برای نوزادان ۴ ماه به بالا
128,500 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Natural Feeling For Children Over 2 Months
سر شیشه چیکو  Natural Feelingمورب با جریان متوسطسر شیشه چیکو  Natural Feelingمورب با جریان متوسط ساخت کشور ایتالیا می باشد. این سر شیشه کاملا متناسب با سن دو ماهگی کودک و زمانی که کودک به شیر بیشتری هنگام مکیدن نیاز دارد تولید شده است. سر شیشه چیگو نچرال فیلینگ سری مورب دارد و این ویژگی کم..
مناسب برای کودکان بالای 2 ماه ، تهیه شده از جنس سیلیکونی
103,000 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Natural Feeling Glass Head 6m
سر شیشه نچرال فیلینگ جریان غلیظ چیکو از 6 ماهگی بسته 2 عددیسر شیشه نچرال فیلینگ جریان غلیظ چیکو از 6 ماهگی بسته 2 عددی دارای سری سیلیکونی و بسیار نرم می باشد. در قسمت داخلی و پایه این شیشه شیر محافظ های انعطاف پذیر قرار داده شده است. این محافظ ها باعث می شوند شکل ظاهری سر شیشه دچار تغییر نشود. در طر..
با خاصیت ضد کولیک و نفخ و دارای سری همانند با سینه مادر تهیه شده از جنس سیلیکون نرم
128,400 تومان
کرم مغذی پوست چیکو 100 میلی کرم مغذی پوست چیکو 100 میلی
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: chicco baby moments rich cream
کرم مغذی پوست چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
مغذی و نرم کننده و بازسازی لایه محافظ پوست
23,000 تومان
کرم ضد سوختگی چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Baby Moments Nappy Cream 100ml
کرم ضد سوختگی چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
مغذی و نرم کننده و محافظت کننده از پوست در مقابل ادرار سوختگی و سایز التهابات
44,850 تومان
ژل دافع حشرات چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Anti-mosquito Gel 60ml
ژل دافع حشرات چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
هیچگونه حساسیتی بر روی پوست ایجاد نمی کند
32,000 تومان
لوسیون بدن چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: chicco baby moments body lotion 500ml
لوسیون بدن چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاع..
مرطوب و نرم کرده و افزایش شادابی پوست
20,000 تومان
لوسیون بدن پیور بایو چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Body Lotion Pure.Bio 100ml
لوسیون بدن پیور بایو چیکو لوسیون بدن پیور بایو چیکو محصولی مناسب برای افزایش لطافت و انعطاف پذیری پوست نوزاد است. این لوسیون حاوی روغن ها و مواد گیاهی است و هیچ گونه حساسیت پوستی به وجود نمی آورد. لوسیون پیو بایو چیکو لایه ای محافظ بر روی پوست حساس نوزادان تشکیل می دهد و اجازه نمی دهد عوامل محیطی به..
مرطوب کننده و نرم کننده و افزایش لطافت و انعطاف پذیری پوست نوزاد
31,500 تومان
شامپو سر و بدن کودک چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: chicco gentle baby wash and shampoo
شامپو سر و بدن کودک چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند..
شوینده و ضد التهاب و فاقد پارابن و الکل
20,200 تومان
شامپو سر و بدن پیور بایو چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: CHICCO PURE-BIO BODY AND HAIR GEL 200ML
شامپو سر و بدن پیور بایو چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما ..
شوینده و ضد آلرژی شوینده و فاقد پارابن و الکل
36,400 تومان
شامپو سر بدون اشک چیکو
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: Chicco Baby Moments No Tears Shampoo 100 ml
ویژگی های شامپو سر بدون اشک چیکو:- شامپو بدون اشک چیکو حاوی عصاره گل های همیشه بهار بوده و فاقد هر گونه مواد نگه دارنده و حساسیت زا می باشد- فاقد پارابن- فاقد الکل- فاقد رنگنحـوه استفـاده : بر روی موهای مرطوب ماساژ دهید و بعد  از 2 دقیقه آبکشی نماییدنـکات قابـل توصـیه : - مناسب برای انواع مو- ق..
شوینده و ضد التهاب و فاقد پارابن و الکل
23,000 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

برند چیکو برندی معتبر و ایتالیایی در زمینه تولید محصولات کودکان است. این برند فعالیت خود را در سال 1950 با تولید پوشاک کودکان آغاز کرد و سپس وارد تولید محصولات دیگر کودکان شد. یکی از مواردی که سبب شده است محصولات این برند در سراسر دنیا مورد توجه قرار بگیرند، استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش است. همین امر سبب شده است افرادی که به سلامت فرزندان خود اهمیت می دهند استفاده از محصولات این برند را آغاز کنند و امروزه این برند به جایگاه بالایی در سطح بین المللی رسیده است. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که این برند، برندی تاثیر گذار در سطح بین المللی است که در بسیاری از تصمیم گیری های اقتصادی حضور دارد.

کیفیت اصلی مهم در برند چیکو است!

وقتی این برند فعالیت خود را آغاز کرد، کیفیت را سرلوحه کار خود در تولید محصولاتش قرار داد. به طور کلی، مطالعات آماری نشان می دهند یکی از مهمترین مواردی که سبب جذب مشتریان و حضور همیشگی آنها در یک کسب و کار می شود، کیفیت محصولاتی است که ارائه می شوند. هر چقدر که کیفیت محصولات بیشتر باشد، احتمال اینکه مشتریان آن کسب و کار را مورد توجه خود قرار دهند و به مشتریان دائمی تبدیل شوند بیشتر می شود. این موضوعی است که برند چیکو از اولین روزی که فعالیت خود را آغاز کرد بر آن تمرکز داشت و این مهمترین اصل موفقیت این برند به شمار می رود.

انواع محصولات برند چیکو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.