Menu
Your Cart

فاسکا | Fasska

برند فاسکا برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای تغذیه ای برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان است. این برند در سال 1981 تاسیس گردید و از آن زمان تاکنون توانسته است با طراحی فرمولاسیون ویژه در مکملهایش اثربخشی محصولاتش را افزایش دهد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و همین امر سبب شده است بسیاری از خانواده ها برای تهیه مواد غذایی مورد نیاز فرزندان خود از این برند استفاده کنند. این برند در تولید محصولاتش به علم روز دنیا توجه دارد و تلاش می کند با پیروی از استانداردهای بین المللی محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را در اختیار کسانی قرار دهد که به حفظ و ارتقا سلامنی خود اهمیت می دهند.

محصولات برند فاسکا

وقتی صحبت از برندی ویژه می شود اولین سوالی که به ذهن خطور می کند این است که این برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. این برند محصولاتی از قبیل شیر خشک نوزاد، شیر خشک ویژه و رژیمی و محصولات غذایی مخصوص بزرگسالان را تولید می کند. متخصصان زیادی در تولید این محصولات همکاری دارند و همین امر سبب شده است که این محصولات کیفیت بسیار بالایی داشته باشند.

گواهینامه های برند فاسکا

این برند به استانداردهای بین المللی توجه بسیار زیادی دارد و همین امر سبب شده است که بتواند گواهینامه های معتبری را کسب کند. این گواهینامه ها به شرح زیر هستند:

  • گواهینامه GMP
  • HACCP
  • ISO22000
  • گواهینامه حلال از سازمان ARC کانادا

    انواع محصولات برند فاسکا را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Biomil 1
شیر خشک بیومیل 1 فاسکا شیر خشک بیومیل 1 فاسکا مکمل غذایی کودک است که برای تامین نیازهای نوزاد از بدو تولد و جبران خلا غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.  این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. شیرخشک ها به چند دسته تقسیم می شوند؟ شیرخشک ها به دو دسته تقسیم می شوند: شیر..
28,900 تومان
شیر خشک سوپرامیل 1 فاسکا | غذای کامل برای کودکان سالم از بدو تولد تا 6 ماهگی
ناموجود
برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Supramil 1
شیر خشک سوپرامیل 1 فاسکا این محصول با 5 نوع نوکلئوتید موجود در شیر مادر غنی شده است. نوکلئوتیدها تامین کننده اجزای DNA و RNA بوده که جزیی از تمامی سلول های بدن می باشند. نوکلئوتیدها برای انتقال انرژی در بدن ضروری می باشند. علاوه بر این در سلامت و ترمیم دیواره روده ای تخریب شده در اثر اسهال یا س..
25,500 تومان
شیر خشک بیومیل پلاس 1 فاسکا | تامین کننده نیاز غذایی نوزادان از بدو تولد
ناموجود
برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Biomil Plus 1
شیر خشک بیومیل پلاس 1 فاسکا شیر خشک بیومیل پلاس 1 فاسکامکمل غذایی کودک است که برای تامین نیازهای نوزاد از بدو تولد و جبران خلا غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.  این مکمل حاوی ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودکان است. شیرخشک ها به چند دسته تقسیم می شوند؟ شیرخشک ها به دو دسته تقسیم می ش..
23,600 تومان
شیر خشک بیومیل سوی فاسکا | غذای شیرخواران بر پایه پروتئین سویا و انواع ویتامین
ناموجود
برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Biomil Soy
شیر خشک بیومیل سوی فاسکا بیومیل سوی یک فرمول کامل برای کودکان بر پایه پروتئین سویا است که در موارد حساسیت به پروتئین شیر مادر یا پروتئین شیر گاو کاربرد دارد. از آنجایی که این محصول فاقد لاکتوز است در موارد بیماری گالاکتوزمی یا ابتلا به عدم تحمل لاکتوز (نقص ثانویه لاکتاز یا فاز بهبودی اسهال و ....
34,600 تومان
پودر گاسترو فیکس فاسکا | غذایی کامل برای استفاده در طی روند اسهال نوزادان و کودکان
ناموجود
برند: فاسکا | Fasska مدل: Fasska Gastro-Fix
پودر گاسترو فیکس:گاستروفیکس غذای کامل و مناسب در اسهال حاد نوزادان 1 هفته تا کودکان بالای یکسال با هضم راحت می باشد. غذای مخصوصی است که جهت کودکانی که از اسهال حاد رنج می برند تولید گردیده است.این محصول را تنها باید در یک دوره محدود مصرف نمود(حدود یک هفته)، تا اینکه حرکات لوله گوارش مجدداً منظم گردد..
24,500 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)