منو
سبد خرید شما

فیت فاکس | Fit Fox Express

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

فیت فاکس برندی آلمانی و معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای ورزشی است. این برند در طول 28 سال فعالیت خود تلاش کرده است تا به نیازهای ورزشی ورزشکاران پاسخ دهد و بهترین محصولات ورزشی را با بالاترین کیفیت در اختیار آنها قرار دهد. شرکت آلفاکپس در سال 1992 در آلمان پایه‌گذاری گردید تا محصولات خود را در اشکال مختلف پودر، کپسول و قرص برای ارتقا سلامتی ورزشکاران به بازار عرضه کند. امروزه محصولات این برند در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند و تقاضای زیاد برای استفاده از این محصولات نشان دهنده کیفیت بالای این مکملهاست.

محصولات برند فیت فاکس

فیت فاکس تمامی مکملهای خود را در آزمایشگاههای معتبر و تحت استانداردهای معتبر بین المللی TUV، GMP و HACCP تولید می‌کند.  موادی که در تولید این مکملها مورد استفاده قرار می‌گیرند از مواد خام با کیفیتی تهیه می‌شوند که پس از گذراندن آزمایشات سخت کنترل کیفیت وارد مرحله تولید مکملها می‌گردند.  این برند از ابتدا به دنبال بهترین‌ها بوده است و هنوز این هدف در این کمپانی دنبال می‌شود. این برند انواع محصولات ورزشی را برای پاسخ به نیازهای ورزشکاران به بازار عرضه می‌کند. این محصولات به شرح زیرند:

  • انواع مکمل پیش از ورزش
  • انواع مکمل پروتئین‌دار
  • انواع مکمل آمینو اسید دار
  • انواع مکمل افزایش سطوح انرژی
  • انواع اکسسوری و تی شرت

هدف اصلی برند فیت فاکس

این برند در تلاش است تا به تمامی ورزشکاران کمک کند تا به بهترین سطح خود برسند. نگاه این برند چیزی بالاتر از تولید محصولات و مکملهای ورزشی است. این برند به دنبال این است که به تمامی افراد نشان دهد که آنها می‌توانند به بدن ایده‌آل خود برسند و از زیبایی آن لذت ببرند. فیت فاکس در این مسیر در کنار ورزشکاران است.

انواع مکملهای ورزشی برند فیت فاکس را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.