منوی داروخانه
سبد خرید شما

قرص اسید فولیک نیچرمید 100 عدد

جلوگیری از کم خونی و افزایش خونسازی
عکس قرص اسید فولیک نیچرمید
ناموجود

قرص اسید فولیک نیچرمید

قرص اسید فولیک نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای بهبود کم‌خونی ناشی از اسیدفولیک، افزایش ساخت گلبول های قرمز است. هر قرص از این مکمل حاوی 400 میکروگرم فولیک اسید بوده و همین امر اثربخشی این فرآورده را دوچندان کرده است.

اسید فولیک یا ویتامین B9 به رشد منظم سلولی و بازسازی آن کمک می‌کند. مصرف این ویتامین به ویژه در هفته های اول رشد جنین  بسیار حیاتی است.  اسید فولیک به شکل‌گیری مغز و نخاع کمک کرده و کم‌خونی حاصل از کمبود اسید فولیک را کاهش می‌دهد.

 مصرف اسید فولیک، بویژه در شروع بارداری، بسیار ضروری است. این ماده در تکامل جنین نقش مهمی داشته و کمبود آن موجب بروز مشکلات پوستی، ریزش مو، اختلالات در جریان خون و تیره شدن رنگ پوست، خستگی و افسردگی ذهنی می‌شود. همچنین کمبود این ویتامین سبب بروز اختلالات تولید مثل مانند سقط جنین، بارداری سخت و افزایش سرعت مرگ و میر کودکان می‌شود.

قرص اسید فولیک نیچرمید به گونه ای طراحی شده که به تامین ویتامین های مهم برای تمام خانم‌ها در سنین باروری (بلوغ تا یائسگی)، کمک به حفظ سلامتی مادر و جنین، حفظ سلامت قلب و عروق، کاهش احتمال نازایی در زنان و حفظ سلامتی و شادابی پوست کمک می کند. شما میتوانید در داروخانه آنلاین مکمل های کم خونی بیشتر را مشاهده کنید.

عوارض کمبود فولیک اسید برای بدن چیست؟

کمبود فولیک اسید یک مسئله مهم و مختلفی را در بدن ایجاد می‌کند. فولیک اسید یکی از ویتامین‌های گروه B (ویتامین B9) است و نقش مهمی در بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی بدن دارد. برخی از عوارض کمبود فولیک اسید شامل موارد زیر می‌شود:

کاهش تولید سلول‌های خون: فولیک اسید در تولید سلول‌های خون، به ویژه سلول‌های خون قرمز (ریزنده)، نقش دارد. کمبود آن می‌تواند منجر به کاهش تولید سلول‌های خون و کاهش هموگلوبین (آنمی) شود.

مشکلات جنینی: فولیک اسید برای سلامت مادر و جنین در دوران باردار بسیار حیاتی است. کمبود فولیک اسید می‌تواند باعث اختلالات نوروتیوبی (انحراف‌های نوروتیوبی) در جنین شود که ممکن است منجر به مشکلات عصبی و سیستم اعصاب مرکزی شود.

افزایش خطر برخی بیماری‌ها: کمبود فولیک اسید با افزایش خطر برخی بیماری‌ها مانند بیماری‌های قلبی، برخی انواع سرطان و مشکلات روانی ارتباط دارد.

آنمی مگناولیای سلولی: این نوع آنمی به دلیل کاهش تعداد سلول‌های خون قرمز به وجود می‌آید و کمبود فولیک اسید یکی از علل آن است.

اختلالات گوارشی: کمبود فولیک اسید می‌تواند باعث اختلالات گوارشی شود.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
51,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 51000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Nature Made Folic Acid 400
  • بارکد محصول: 031604130022
سوالات متداول

قرص اسید فولیک نیچرمید مکملی منحصر به فرد برای بهبود کم‌خونی ناشی از کمبود اسید فولیک، افزایش ساخت گلبولهای قرمز و پیشگیری از بروز بیماری کم خونی است.

مصرف این ویتامین در قرص اسید فولیک نیچرمید به ویژه در هفته های اول رشد جنین بسیار حیاتی است. اسید فولیک به شکل‌گیری مغز و نخاع کمک می‌کند و کم‌خونی حاصل از کمبود اسید فولیک را کاهش می‌دهد. مصرف اسید فولیک، بویژه در شروع بارداری، بسیار ضروری است. این ماده در تکامل جنین نقش مهمی دارد.

عدم تامین این ویتامین از مکمل هایی مانند قرص اسید فولیک نیچرمید سبب بروز اختلالات تولید مثل مانند سقط جنین خود بخودی، بارداری سخت و افزایش سرعت مرگ و میر کودکان می‌شود.

کمبود اسید فولیک موجب بروز مشکلات پوستی، ریز ش مو، اختلالات در جریان خون و تیره شدن رنگ پوست، خستگی و افسردگی ذهنی می‌شو بنابراین مصرف مکمل هایی نظیر قرص اسید فولیک نیچرمید توصیه می شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید