منوی داروخانه
Your Cart

سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی

سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی
سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی
سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی
ناموجود
سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی
سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی
سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی
سافت ژل فروسیس ویواتون 30 عددی

سافت ژل فروسیس ویواتون

سافت ژل فروسیس ویواتون مکملی ویژه جهت تامین و حفظ انرژی مورد نیاز روزانه بدن است که در  ساخت گلبول‌های قرمز خون و در نتیجه پیشگیری از بیماری کم‌خونی ناشی از فقر آهن موثر است. همچنین، این مکمل به بهبود عملکرد مغز و سیستم عصبی کمک می‌کند و موجب تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامتی پوست و مو و ناخن می‌شود. این محصول مطابق با نیازهای مادران در دوران بارداری تهیه شده است و با جذب سریع و بلع آسان به تأمین انرژی مورد نیاز بدن و کاهش خستگی می‌پردازد.این سافت ژل منبعی سرشاز از  آهن المنتال، فولیک اسید، ویتامین‌های گروه ب، ویتامین‌های سی، زینک و سایر مواد معدنی و فاقد طعم‌دهنده مصنوعی و مواد نگهدارنده است.

نیاز بدن به آهن

آهن یکی از ریز مغذی‌های ضروری برای داشتن بدنی سالم و نیرومند است و یکی از اجزاء تشکیل دهنده هموگلوبین خون به شمار می‌رود. هموگلوبین مسؤول انتقال اکسیژن از ریه‌ها به تمامی سلولهای بدن از طریق جریان خون است. در یک انسان سالم هر گرم هموگلوبین تقریبا حاوی ۵/۳ میلی گرم آهن است. بدن یک انسان بالغ و سالم حاوی ۴ تا ۵ گرم آهن است. حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد آهن بدن در هموگلوبین خون موجود است.آهن در فرآیند متابولیسم انرژی شرکت دارد و همچنین نقش مهمی را در سیستم دفاعی بدن ایفا می‌کند. خصوصاً در دوران بارداری و شیردهی، میزان نیاز بدن به آهن افزایش یافته و نیاز بیشتری به آن احساس می‌شود.

 

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
112,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Viva Tune Ferosis 30 softgel
  • بارکد محصول: 6268327925565
  • کد انبار: 1985

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

سافت ژل فروسیس ویواتون روزانه ۱ عدد همراه با آب میل شود.

در سافت ژل فروسیس ویواتون هیچ‌گونه طعم‌دهنده مصنوعی و مواد نگهدارنده استفاده نشده است به همین دلیل عوارض گوارشی آن نسبت به مکمل‌های مشابه کمتر است. 

سافت ژل فروسیس ویواتون منبعی سرشاز از آهن المنتال، فولیک اسید، ویتامین‌های گروه ب، ویتامین‌های سی، زینک و سایر مواد معدنی و فاقد طعم‌دهنده مصنوعی و مواد نگهدارنده است.

سافت ژل فروسیس ویواتون مطابق با نیازهای مادران در دوران بارداری تهیه شده است و با جذب سریع و بلع آسان به تأمین انرژی مورد نیاز بدن و کاهش خستگی می‌پردازد.