منوی داروخانه
Your Cart

شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا 200 میل

شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا 200 میل
شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا 200 میل

شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا

فرآیند پوسته ریزی به صورت طبیعی در پوست سر رخ می دهد در صورتی که این روند به شکل غیرعادی تسریع گردد، تعداد سلول های مرده افزایش یافته و میزان پوسته ریزی زیاد می شود. در نتیجه برای فرد از نظر جنبه ی ظاهری و اجتماعی ناخوشایند می شود.  شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا یکی از جدید ترین محصولات تخصصی این شرکت به منظور رفع شوره و پوسته ریزی خشک می باشد. به دلیل وجود ترکیبات پروبیوتیکی در این محصول پوست سر احیا شده و روند بهبود بیماری سبوریت با سرعت بیشتری انجام می شود. شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا حاوی زینک اومادین است که باعث آبرسانی پوست سر می شود و از شدت و شیوع پوسته ریزی جلوگیری می کند، همچنین با لایه برداری آنزیماتیک باعث ترمیم پوست سر شده و از بین رفتن سلول های مرده را تسریع می بخشد. این شامپو علاوه بر رفع شوره های مقاوم به درمان ، باعث رفع خشکی و التهاب پوست سر گردیده و موها را نرم و درخشان می کند .

چه عواملی سبب بروز شوره سر می شوند؟

عوامل متعددی سبب می شوند که شوره سر بر روی سر پدیدار شود و جلوه بسیار بدی دارد. بسیاری از افراد بروز این شوره ها را نشانه ای از کثیفی می دانندبهتر است بدانید عدم شستشوی مرتب و درست موی سر سبب بروز شوره سر می شود. به همین دلیل اهمیت دادن به بهداشت موها و شستشوی مرتب آنها از بروز این دانه های سفید رنگ و بدترکیب بر روی پوست سر جلوگیری به عمل می آوردماساله زیا نوعی مخمر شبیه قارچ است که بر روی پوست سر تمامی افراد وجود دارد. گاهی میزان این مخمر بر روی پوست سر زیاد می شود و همین امر سبب پیدایش شوره سر می شوداگر پوست سر بیش از اندازه خشک و یا چرب باشد نیز معمولا دانه های سفید رنگ شوره بر روی پوست سر نمایان می شوند. همچنین گاهی فرد به محصولات شستشوی موی سر حساسیت نشان می دهد و همین امر سبب می شود شوره سر بر روی کف سر او به وجود آید و منظره ناخوشایندی را ایجاد کند!

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

چگونه از شوره مو جلوگیری کنیم؟

 

114,000 تومان
85,500 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 25% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Cerita Anti Dandruff Dry Hair Shampoo 200 ml
  • بارکد محصول: 6262863400890
  • کد انبار: 928399

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

ابتدا موها را خیس نموده، مقدار مناسبی از شامپو را بر کف سر ریخته و با نوک انگشتانتان ماساژ دهید. پس از ۲ تا ۳ دقیقه آبکشی کنید.

شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و دارای ترکیبات طبیعی است سبب ایجاد حساسیت و عوارض می باشد.

شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا  سبب ایجاد تعادل میکروبی و تنظیم pH پوست سر می باشد. همچنین این شامپو لایه برداری آنزیماتیک و پاکسازی پوست سر از پوسته ها و ورقه های خشک می باشد.

شامپو ضد شوره خشک پروبیوتیک سریتا حاوی ترکیبات پروبیوتیک جهت احیای پوست سر می باشد. همچنین این شامپو دارای رطوبت رسانی موثر ، رفع خشکی و خارش پوست سر می باشد که تسکین دهنده است.