منوی داروخانه
Your Cart

شامپو سیستی فن DS بایول |125 میلی

شامپو سیستی فن DS بایول |125 میلی
ناموجود
شامپو سیستی فن DS بایول |125 میلی

شامپو سیستی فن DS بایول

همواره یکی از مشکلات خانم ها و آقایان شوره سر یا پوسته ریزی پوست سر مشخص می شود که همراه با خارش و گاهی همراه با قرمزی می باشد. پوسته های سفید رنگ در لابلای موها که گاهی روی شانه های ریخته و همچنین باعث حساسیت و خارش در سر می شود. شوره سر نوع خفیف درماتیت سبوروئیک می‌باشد. درماتیت سبوروئیک یا درماتیت شوره‌ای به ضایعات قرمز و پوسته‌دار پوست که با تولید سبوره (پوسته‌های چرب یا خشک سفید رنگ)‌ و خارش همراه است، گفته می‌شود. این بیماری مسری نیست.

پوسته ریزی سر به طور طبیعی انجام می شود که بر اثر لایه لایه شدن طبقه شاخی است. به این صورت که لایه های شاخی قدیمی از دست می رود و لایه های جدید جایگزین می شوند. در حالت عادی این لایه ها و سلول ها طی 20 الی 30 روز مراحل رشد خود را طی کرده و از سطح پوست به شکل سلول های مرده بیرون ریخته می شوند. در صورتی که این روند به شکل غیر عادی تسریع گردد به طبع آن سلول های مرده نیز افزایش یافته و همراه با چربی و ترشحات دیگر پوست باعث شوره سر می شود. شوره سر در افراد به قدری شایع است که برخی محققان و متخصصان آن را امری طبیعی می دانند. پس شوره سر در اثر جدا شدن سلول‌ های خارجی پوست سر به وجود می‌آید و باید نسبت به درمان عارضه شوره سر اقدام کرد.

شامپو سیستی فن DS بایول:

شامپو سیستی فن DS بایول با درمان شوره های مقاوم پوست سر و استفاده همزمان از دو عامل ضد قارچ قوی همچنین حاوی عوامل لایه بردار و ضد خارش، باعث التیام و تسکین مشکلات کف سر می گردد. این شامپو فاقد ترکیبات نگهدارنده و غیر آلرژی زا می باشد.

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
69,100 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 69100
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Bailleul Biorga Intensive Anti Dandruff Shampoo DS
  • بارکد محصول: 3660398501205

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید