منوی داروخانه
Your Cart

شامپو اسکوافن پی بایول 200 میلی

شامپو اسکوافن پی بایول  200 میلی
شامپو اسکوافن پی بایول  200 میلی
ناموجود
شامپو اسکوافن پی بایول  200 میلی
شامپو اسکوافن پی بایول  200 میلی
شامپو اسکوافن پی بایول 200 میلی

شامپو اسکوافن پی بایول

همواره یکی از مشکلات خانم ها و آقایان شوره سر یا پوسته ریزی پوست سر مشخص می شود که همراه با خارش و گاهی همراه با قرمزیمی باشد. پوسته های سفید رنگ در لابلای موها که گاهی روی شانه های ریخته و همچنین باعث حساسیت و خارش در سر می شود. شوره سر نوع خفیف درماتیت سبوروئیک می‌باشد. درماتیت سبوروئیک یا درماتیت شوره‌ای به ضایعات قرمز و پوسته‌دار پوست که با تولید سبوره (پوسته‌های چرب یا خشک سفید رنگ)‌ و خارش همراه است، گفته می‌شود. این بیماری مسری نیست.

پوسته ریزی سر به طور طبیعی انجام می شود که بر اثر لایه لایه شدن طبقه شاخی است. به این صورت که لایه های شاخی قدیمی از دست می رود و لایه های جدید جایگزین می شوند. در حالت عادی این لایه ها و سلول ها طی 20 الی 30 روز مراحل رشد خود را طی کرده و از سطح پوست به شکل سلول های مرده بیرون ریخته می شوند. در صورتی که این روند به شکل غیر عادی تسریع گردد به طبع آنسلول های مرده نیز افزایش یافته و همراه با چربی و ترشحات دیگر پوست باعث شوره سر می شود. شوره سر در افراد به قدری شایع است که برخی محققان و متخصصان آن را امری طبیعی می دانند. پس شوره سر در اثر جدا شدن سلول‌ های خارجی پوست سر به وجود می‌آید و باید نسبت به درمان عارضه شوره سر اقدام کرد.


شامپو اسکوافن پی بایول:

شامپو ضد شوره اسکوافن پی بایول، را برای ادامه درمان پس از شامپو اسکوافن اس بایول می توان استفاده کرد. این محصول ضد انواع شوره بوده و از بازگشت آن نیز جلوگیری می کند. همچنین دارای خواص ضد خارش قوی با سه عامل ضد قارچ نیز است.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
44,400 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 44400
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Bailleul Biorga squaphane P Shampoo

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید