منوی داروخانه
Your Cart

ضد موخوره

برند: ایروکس | irox مدل: Irox Hair Conditioner 190 ml
نرم کننده مو ایروکس نرم کننده مو ایروکس در ترکیب خود از ترکیبات کاتیونیک مانند دهای کوارت A که خواص نرم کنندگی فوق العاده ای دارد استفاده کرده است. از ترکیبات آنتی اکسیدان مانند عصاره CW و ترکیب MRT نیز در این محصول استفاده شده تا از اثرات مخرب رادیکال های آزاد و اشعه مخرب UV بر روی موها جلوگیری شود..
نرم کننده قوی موها جلوگیری از ایجاد موخوره
38,330 تومان
کرم موی گیاهی بیونیج 150 میل
ناموجود
برند: بیونیج | Bionij مدل: Bionij Repair Herbal Damaged Hair Cream 150ml
کرم موی گیاهی بیونیجکرم موی گیاهی بیونیج محصولی فوق العاده با کیفیت می باشد که موهای آسیب دیده را ترمیم کرده و سبب بازسازی مو ها شده و دو شاخگی و موخوره مو ها را به سرعت از بین می برد. همچنین این کرم مو به ساقه موها آبرسانی کرده و رطوبت رسانی کامل انجام می دهد تا از خشکی موها جلوگیری کند.فواید استفا..
ترمیم کننده موهای آسیب دیده ، بازسازی کننده ساقه موها
228,900 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
ضد موخوره

 با نام علمی تریکوپتیلوزین (Trichptylosis) مشکل شایعی می باشد.در این بیماری، قسمت  انتهایی ساقه مو شکافته شده و به دو قسمت یا بیشتر تقسیم می شود، سپس شکافتگی به طرف ریشه پیشرفت می کند و باعث شکستن و خرد شدن ساقه مو می شود.


نکاتی برای جلوگیری از ایجاد موخوره:

- حداقل سالی یکبار موهای خود را حدود یک تا دو سانیمتر کوتاه کیند.
- از شامپوهای استاندارد استفاده کرده و هنگام شستشو بیشتر پوست سر و ابتدای ساقه را شستشو داده و از چنگ زدن قسمت انتهایی ساقه مو پرهیز کنید.
- گرما به هر صورت برای موها زیان آور است، هنگام آبکشی موها از آب ولرم استفاده نمایید. در مورد استفاده از سشوار و اتوی مو کنید و در موارد ضروری سشوار را روی درجه ملایم قرار داده و از فاصله بیست سانتیمتری به موها نزدیکتر نکیند.
- استفاده از مواد فر دائم، اکسیدان و رنگ را به حداقل برسانید، قبل از سفید شدن موها آن ها را رنگ نکیند و هنگامی که تعداد و تارهای سفید مو زیاد می شوند از رنگ کردن گریزی نیست؛ از رنگهای نزدیک به پایه موی خود استفاده نمایید تا دفعات رنگ کردن به حداقل برسد.
- مو تفریحی با آب شور دریا، باد و آفتاب به مو ها آسیب می زند بنابراین ساعات آن را محدود نمایید.
- هنگامی که موها رنگ می شوند ناگزیر آسیب می بینند و برای نگهداری بهتر بایستی از نرم کننده ها و حالت دهنده ها استفاده نمایید. این گروه از فراورده های مو دونوعند: حالت دهنده ها داخل حمام پس از شامپو و آبکشی به ساقه موها زده شده و پس از زمان انتظار 2 تا 3 دقیقه ای با آب ولرم یا سرد آبکشی می شوند.
گروه دوم کرم های مو یا ماسک های ویژه موها هستند که پس از خروج از حمام در حالیکه موها هنوز مرطوب هستند به موهای زده شده و با شانه دندانه درشت شانه می شوند.